• GoHome Professional
stan u novom sadu 73000 evra što manji lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u novom sadu 73000 evra što manji lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 73000 evra što manji lift

  • Za upit "stan u novom sadu 73000 evra što manji lift" pronađeno 342 nekretnina - prosečna cena 2.531 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • polunamešten
    • potkrovlje
    • uknjižen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nameštenu garsonjeru u ulici Branka Bajića. Stan se sastoji iz hodnika, jedne prostorije, kuhinje, jednog sanitarnog čvora i zatvorene terase. Zgrada ne poseduje lift. Mogućnost parkiranja ispred zgrade. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, mogućnost kupovine stana putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 77.700 €, 29,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na izuzetnoj lokaciji! Ova komforna garsonjera nalazi se uz sam Bulevar i svi neophodni sadržaji - škole, vrtići, marketi, autobuske linije, zdravstveni centri su Vam na dohvat ruke! Izuzetna prilika! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 77.770 €, 29,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.040 €, 29,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.070 €, 29,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna garsonjera u izgradnji na Telepu.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.070 €, 29,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 78.230 €, 29,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju sa planiranim završetkom radova u decembru 2025.godine. Objekat se gradi po savremenim standardima-grejanje na toplotne pumpe, sedmokomorna PVC stolarija, staklene ograde na balkonima, tarket parket i španska keramika vrhunskog kvaliteta. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.280 €, 29,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi! Stan odmah useljiv, prodaje se kompletno namešten! Stan bez ulaganja. Kuhinja i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Odličan iskorišćen prostor, izuzetno svetao stan. Uknjižen na vlasnika 1/1. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.600 €, 29,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu zgradu na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta, samo 6 km i 15 min udaljene od strogog centra grada.Projektovana je upotreba najkvalitetnijih i modernih materijala sa toplotnom zaštitom objekta i zvučnom izolacijom, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 78.650 €, 29,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama pređašnjih objekata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.850 €, 29,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 29,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u blizini Limana 4 na pocetku Telepa. Novogradnja od renomiranog investitora. Niski racuni,grejanje na gas. Visok nivo opreme u stanovima i kvalitet gradnje samog objekta. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a! Obezbedjena parking i garazna mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.620 €, 29,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena sa pdv-om, useljivo u decembru 2026. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.620 €, 29,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klisa, pdv , rok izgradnje decembar 2026 god . Monika 065/448-4648 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.900 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju Odlična garsonjera 29m Novi Sad, Bulevar Oslobodjenja (kod Lutrije Vojvodine) na III spratu sa liftom, kuhinja je u sklopu dnevne sobe, sa izlaskom na terasu, veliko predsoblje sa ugradnim plakarom. Pogled na dvorišnu stranu. Stan je uknjizen, moze i na kredit.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 66.000 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051628…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, FUTOŠKI PUT, 29m2, JEDNOSOBAN STAN…NAMEŠTEN I RENOVIRAN STAN…USELJIV…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… POSTOJI MOGUĆNOST KUPOVINE PUTEM KREDITA ZA MLADE Jednosoban stan smešten na petom spratu u zgradi odličnog kvaliteta, bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.750 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

* * * NOVO U PONUDI * * * Na prodaju Stanovi različitih struktura na samom početku Telepa u blizini Limana. Grejanenj na Gas mali troškovi. Vrhunski kvalitet gradnje. Mogućnostu kupovine putem stambenog kredita. Cene su sa uračunatim PDV-om, tako da kupci prvog stan mogu da ostvare....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.550 €, 30,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u PETROVARADINU, površine 30m2. Stan je u izgradnji.Renomirani investitor.Moguća kupovina na kredit uz mogučnost povrata pdv za kupce prvog stana. Nalazi se u blizini svih sadržaja za porodični život kao i autobuskih linija za grad.Vredi pozvati i pogledati stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 73.900 €, 30,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kupatila. U sobama su kosine i krovni prozori. Dvorišno orijentisan, četvrti sprat, nema lift. Jednoiposoban stan, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Salajci! Poznati investitor započinje sa gradnjom novog projekta u mirnom delu grada. Predviđeni rok završetka radova je kraj 2025. godine. Investitor je veoma prepoznatljiv po svojim dosadašnjim projektima, takođe karakteriše ga sjajan kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 78.000 €, 30,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 30m² namesten, 5 sprat bez lifta. Cena 82 000 evra. Tel. 060/301-6-997 Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 30,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 73.900 €, 31,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, prelep pogled, kosine koje ne remete, osvetljen! Novija gradnja! Uknjižen, povoljno! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.950 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderno projektovane stanove smeštene u urbanom stambenom kompleksu koji kombinuje kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i izuzetnu lokaciju idealnu za porodičan život. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Kovid bolnice, na izuzetno traženoj i funkcionalnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.050 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVO U PONUDI*Stanovi svih struktura u novom objektu na Bulevaru Evrope kod Sheratona.Kvalitetni materijali i oprema, grejanje centralno po utrošku.Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za kupce prvog stana povrat PDV-a.Moguća kupovina parking i garažnih mesta.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.950 €, 31,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 70.000 €, 31,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Salajka, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja studio na prodaju na Salajci, Novi Sad-Neposredna blizina Big shopping centra. Stan se u zgradi standardne gradnje, odličan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Na prvom spratu zgrade koja ne poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 76.200 €, 31,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, 31M2, JEDNOSOBAN. Oglašavamo prodaju komplet renoviranog stana na fantastičnoj lokacijij u kvalitetnoj održavanoj zgradi. Postoji mogućnost proširenja stana za 25m2. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1006909 ( Miloš 060/0458-834, 021/382-68-30,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 31,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 31m2, JEDNOSOBAN Prodaje se jednosoban stan na veoma traženoj lokaciji u gradu u neposrednoj blizini centra grada. Nalazi se na sedmom spratu zgrade sa liftom i čine ga dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Stan se prodaje polunamešten i dvorišno je orijentisan. U neposrednoj....