• GoHome Professional
stan u novom sadu 73000 evra zadnjih 14 dana pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 73000 evra zadnjih 14 dana pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 73000 evra zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "stan u novom sadu 73000 evra zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.503 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • pogodan
    • lift
    • useljiv
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 77.000 € na 75.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €
17.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 75.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 72.100 € na 71.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 73.000 €
29.03.2026 - 72.100 €
17.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad - Podbara, prodaje se jednoiposoban stan od 29m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je bez većih ulaganja... Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.600 € na 72.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 72.000 €, 28,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.600 €
15.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Telep, JEDNOIPOSOBAN , PARKING , useljiv odmah! CENA 72000+Agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1102229, Novi Sad , Telep. Stan na prizemlju zgrade, 27m2, lepo iskorištenih .U sklopu stana je dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i odvojena manja soba. Numerisano parking....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 73000 evra zadnjih 14 dana pala cena'
70.000 €
70.000 €
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 85.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;text-align:justify;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> <span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 83.000 €
14.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054020 NOVI SAD, ADICE, STAN 37m2… .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 82.500 € na 80.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 80.000 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 82.500 €
15.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila. Grejanje je centralno gradsko. Stan se nalazi na izuzetno traženoj lokaciji. Pogodan je za život, ali i za izdavanje. Prodaje se sa nameštajem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>