• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra dvorište Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra dvorište Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra dvorište Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra dvorište zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 125.900 €, 56,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan uknjižen 56m2 (poda 64m2 zbog kosina) sa ostavom na istom spratu od 2m2. Stan se nalazi u jednoj od najboljih zgrada u Novom Sadu, sa granitnim stepeništem, kovanom ogradom i sigurnosnim vratima visokog kvaliteta, na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Odmah pored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan 80m2, na prvom spratu u mini zgradi sa četiri stana. Svaki stan je posebno uknjižen, ima svoj priključak za struju, vodu, gas i internet. Takođe, poseduje parking mesto i manje dvorište. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na na granici Telep i Adica, Novi Sad. Stan je funkcionalnog i veoma dobro organizovanog rasporeda, pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i udobnost za svakodnevni život. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje privatno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.400 €, 80,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE TROSOBAN STAN POTPUNO SREĐEN I RENOVIRAN. DNEVNA SOBA JE OKO 40m2. GREJANJE NA GAS PA SU SAMIM TIM I MALI TROSKOVI. INFORMATIKA OKO 3000 RSD. DNEVNA SOBA SA TRPEZARIJOM, KUHINJA FIZICKI ODVOJENA, DVE SPAVACE SOBE, KUPATILO VELIKO, DVE TERASE SA POGLEDOM NA DVORISTE. PARKING....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.350 €, 25,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U Novom Sadu, na Grbavici u ulici Đorđa Servickog prodaje se uknjižena garsonjera od 25 kvadratnih metara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade (poslednji sprat, mansardni tip), bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine. Stan je delimično namešten i u originalnom stanju. Opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.650 €, 64,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE TROSOBAN STAN JAKO LEPOG RAASPOREDA. U SVE PROSTORIJE SE ULAZI IZ DVORISTA. IDEALAN ZA PORODICU. DNEVNA SOBA, DVE SPAVACE SOBE, HODNIK, POSEBNO WC, POSEBNO KUPATILO. KUHINJA FIZICKI ODVOJENA I DVE TERASE POGLEDOM NA DVORISTE. U DVORISTU SLOBODAN PARKING ZA SVE STANARE.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051443.. NOVI SAD, TROSOBAN STAN, DUPLEX, 70 M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " times="" new="" roman",serif"="">Oglašavam prodaju odličnog stana od 79m2. Uknjižen je na 70m2, međutim u pitanju je Duplex sa ispravljenim kosinama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102405 - Cena 120.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se renoviran duplex stan u jednom od najtraženijih i najprestižnijih delova grada, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Na donjem nivou nalazi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u novom sadu dvorište zadnjih 14 dana (23)
  • stan u novom sadu 70000 evra zadnjih 14 dana (10)
  • stan u novom sadu 70000 evra dvorište (91)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>