• GoHome Professional
stan u novom beogradu što jeftiniji - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • stan u novom beogradu što jeftiniji - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu što jeftiniji

  • Za upit "stan u novom beogradu što jeftiniji" pronađeno 2 311 nekretnina - prosečna cena 3.294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 185.000 €, 66,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110079, VPR/VI, lift. Stan odličnog rasporeda, dvostran, u zgradi od bele fasadne cigle sa dva ulaza . Dva mokra čvora, podrum, zajednička prostorija. Stan ima 66+proširena postojeća lođa tako da mereno ima 76m U otkupu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 185.000 €, 66,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan – Jurija Gagarina, Blok 45 – 66 m² Ako ste u potrazi za stanom koji ima savršenu lokaciju, odličan raspored i veliki potencijal, ovo je pravi trenutak da zastanete. U srcu jednog od najtraženijih blokova Novog Beograda, u mirnom okruženju punom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan, izvorno stanje (zamenjena stolarija PVC), VPR, okrenut kaparku, građevinska površina 66m2, uknjižen na 59m2, sa tri lođe koje su zastakljene. Prazan i odmah useljiv. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 185.000 €, 62,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u bloku 70 u dobro održavanoj zgradi sa dva lifta. Uknjižen na korisnu površinu 58m2, merena površina sa lođom 62m2. Dvosoban lako adaptibilan u dvoiposoban. Odlična lokacija, pogled na park, vrlo sunčan stan. Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za udoban život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poseban, prilagodljiv, udoban, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, velika terasa. Prostorije; hodnik, kuhinja, kupatilo, 3 spavaće sobe, terasa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 186.000 €, 71,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lux, kompletno opremljen trosoban stan u zgradi novije gradnje koja se nalazi na odličnoj lokaciji na samom početku Ledina, u neposrednoj blizini Maxi-ja ( zgrada nije zavučena), prevoza, i svih drugih potrebnih infrastrukturnih objekata. Stan je mirno orijentisan, veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 186.743 €, 43,53 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlični stanovi na Bežanijskoj kosi, u ponudi su stanovi u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je male spratnosti I sastoji se od samo 4 stana. Projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 187.000 €, 68,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.menadzer.biz

Komforan dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle, gradnja 2004. godine, adabtibilan u dvoiposoban. Stan je dvostrano orijentisan u jako lepom i odrazavanom stanju. Uknjizen na korisnu povrsinu 68m2, gradjevinska 72m2. Stan se sastoji od prostranog ulaznog dela hodnika, velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 187.000 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan, komforan, svetao stan, izvorno dvosoban adaptibilan u trosoban. Nalazi se u kvalitetnoj vojnoj zgradi iz 2004. godine od fasadne cigle. Na dobroj lokaciji u pogledu blizine gradskog prevoza i kompletne infrastrukture. Stan ima lođu od 6m2, ostavu pored stana i dva pripadajuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 187.000 €, 55,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom okruzenju. Stan je uknjizen na 55 m2 i sastoji se od prostranog dnevno- trpezarijskog dela, odvojene kuhinje sa izlazom na terasu, velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, uknjizen na 55 m2, podrum, stara gradnja. Odlican dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 10 Spratnost: 10 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 189.000 €, 71,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan stan, na dobroj lokaciji prodaje se namešten ,sa ugradnom kuhinjom belom tehnikom, plakarima,... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 189.000 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo vrlo funkcionalan dvoiposoban stan, na prvom spratu lepo održavane zgrade. Zgrada poseduje dva lifta. Stan je dvostrano orijentisan, lepo osvetljen i poseduje ograđen prostor od 4m2, ispred ulaza u stan, koji se koristi samo za potrebe ovog stana. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 189.000 €, 45,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120632, VI/VIII, klima, lift(2), telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan , ušuškan stan na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Sva neophodna infrastruktura, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 189.750 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan u ulici Nede Spasojević na Bežanijskoj kosi. Stan je izvorno 2.5 adaptibilan u 3.0. Nalazi se u blizini škole, vrtića, pošte, Maxija, gradskog prevoza. U mirnom delu sa pogledom na park. Savršeno za porodicu sa malom decom (višečlanu). Odličan raspored i mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 189.900 €, 51,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115966, I/IV, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan,u cenu su uključeni svi ugradni plakari kao i ugradna kuhinjaispod stana se nalazi stan u prizemlju zgradestan poseduje dve terase koje nisu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 189.900 €, 51,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U urednoj zgradi, okruženoj zelenilom, kompletno renoviran stan. Sunčan, svetao, jugo-zapadano orijentisan. Ostaju tri ugradna plakara (u hodniku, kupatilu i američki u spavaćoj sobi), kupatilska galanterija, ugradna kuhinja sa rernom i pločom kao i klima uređaj. Uknjižen na 51m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 189.999 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120578, VPR/XV, lift, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. Dvosoban stan blok 70, veoma svetao , cela prednja strana u staklu, odmah do TC. Piramide, Jurija Gagarina, ekstra lokacija 56 kvm, Visoko prizemlje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 190.000 €, 78,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 195.000 €
29.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, 3.0 (78m2) sa terasom, uknjižen stan na Ledinama. Odlično pozicioniran, u blizini blokova. U odličnom stanju. Dogovor oko nameštaja. Vrlo kvalitetna gradnja, sendvič zidovi, drvena vrata, etažno grejanje (gas je privučen do zgrade), velux krovni prozori sa roletnama, komarnicima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dušana Vukasovića, Novi Beograd, 190000€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dušana Vukasovića, Novi Beograd Dušana Vukasovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, NOVI BEOGRAD, BLOK 70A, Dr. Agostina Neta, UKNJIŽEN dvoiposoban stan korisne površine 59m2 sa terasom 12m2 i lodjom 6m2, stambena zgrada, sprat: 8/8, cg, lift, poseduje pripadajući podrum. PVC stolarija. Uknjižena korisna površina 59m2 što predstavlja grejnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Milos Veliki Pogodan za zivot, a i kao dobra investicija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan stan u mirnom naselju. - Blizina prevoza - povezan sa celim gradom. - Prodavnice, kafići, supermarketi, parkovi, škole – sve na 15 minuta od stana! - Potpuno renoviran i luksuzno opremljen. - Ima saunu i đakuzi – idealan za stan na dan – odlična investicija! Prostorije:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna ulaganja.Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Miloš VelikiPogodan za život, a i kao dobra investicija. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 192.000 €, 43,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVI BEOGRAD NOVOGRADNJA – USELJIVO OKTOBAR 2026. Na prodaju moderan dvosoban stan od 43,71m², smešten na VII spratu u savremenom i kvalitetno građenom kompleksu. Stan je idealnog rasporeda, maksimalno iskorišćenog prostora, sa dosta prirodne svetlosti i funkcionalnim dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Bloku 63 na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Immocentra, prodaje se dvosoban, funkcionalan stan ( iz predsoblja se ulazi u sve prostorije ). Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao. Zgrada održavana, puno zelenila. Uknjižen na 53m2 korisne površine + lođa i terasa (zastakljena).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 193.000 €, 67,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, komforan stan, delimično renoviran. Izvorno 2.0, adaptiran u 2.5. Zapadno orijentisan sa pogledom na park. Uknjizen na 58m2 grejne povrsine +9m2 terasa. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije : dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Miran kraj sa dosta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 57,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BLOK 63, NOVI BEOGRAD – DVOSOBAN STAN U BLIZINI IMMO CENTRA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i svetao dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Blok 63, Novi Beograd, u neposrednoj blizini Immo centra. Stan se nalazi u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-575 (od ukupno 576)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>