• GoHome Professional
stan u novom beogradu što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u novom beogradu što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu što jeftiniji

  • Za upit "stan u novom beogradu što jeftiniji" pronađeno 2 316 nekretnina - prosečna cena 3.290 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 122.200 €, 47,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO SA PLANOM DETALJNE REGULACIJE……. KUPOVINA DIREKTNO OD INVESTITORA… STANOVI NA KREDIT Poštovani kupci , u prilici smo da Vam ponudimo stanove na kredit kvadrature od 39 do 73, a kupovina se vrši na sledeći način: Od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 123.000 €, 27,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: G99 Prodaje se praktično namešten stan površine 27 m², smešten na atraktivnoj i izuzetno povezanoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za one koji traže udoban životni prostor u srcu grada, bilo za stanovanje ili kao investiciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 123.000 €, 30,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX GARSONJERA! Na odličnoj lokaciji, na granici Zemuna i Novog Beograda. Odlično povezano sa ostalim delovima grada. Luksuzan stan bez ulaganja. Fantastičan za život ili kao investicija. Agencijska provizija iznosi 2%. . Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 123.717 €, 37,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u Novogradnji Odlična lokacija ✨ Visok kvalitet gradnje PVC stolarija Etažno podno grejanje ️ Parking mesta na betonu – 15.000 € + PDV Rok završetka: leto 2027. Cena je iskazana sa PDV-om ✅ Moguć povrat PDV-a za kupce prvog stana Za više informacija i rezervacije – kontaktirajte....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.160 € na 123.940 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 123.940 €, 32,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 117.000 €
03.04.2026 - 120.160 €
15.04.2026 - 123.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u rezidencijalnom delu Bežanijske kose, u zoni porodične stambene gradnje niske spratnosti. Ova pozicija pruža uslove za život u mirnom, idiličnom okruženju sa zelenilom, a na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti nalaze se stanice gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 123.950 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Mogućnost kupovine garažnog mesta od 15.000e sa uračunatim PDV-om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - rok završetka septembar 2027.godine - cena stana je sa uračunatim PDV-om....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 124.000 €, 62,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo 2.5 stan na odličnoj lokaciji u peavom visokom prizemlju. Za stan je obezbeđeno i parking mesto. Stan se vodi kao poslovni apartman i isključivo je za gotovinske kupce. Troskovi komunalnih usluga su isti kao i za stan. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.000 €, 47,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno lep i prostran stan odličnog rasporeda i strukture u mirnoj ulici. Stan se sastoji od ulaznog dela, kupatila, kuhinje, trpezarije, velikog dnevnog boravka, spavaće sobe i veoma lepe terase. U neposrednoj blizini se nalaze autobuska stajališta za mnogobrojne linije gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² + terasa 8m² (ukupno korisnih 46m²), uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se nalazi na poslednjem, 6. spratu zgrade iz 1953. godine. Zgrada nema lift, ali je održavana i poseduje pripadajući podrum. Po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 125.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se stan u središnjem delu bloka 72 na Novom Beogradu u ulici Dr. Ivana Ribara 88, na visokom prizemlju, veličine 49m2 + 4m2 terasa. Stan poseduje kuhinju, kupatilo, hodnik, 2 spavaće sobe i veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i pripadajući prostor u podrumu oko 5m2. Određeni....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 126.000 €, 45,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji. Veliki parking ispred zgrade. Od prostorija poseduje:hodnik,kupatilo,dnevnu sobu,trpezariju,kuhinju,spavacu sobu i terasu. Zgrada dobro održavana,poseduje lift. Nije poslednji sprat. Stan je uknjižen,mogući su i kreditni kupci. Posrednička naknada 2% Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 121.800 € na 126.672 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 126.672 €, 49,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 121.800 €
25.03.2026 - 126.672 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1185 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Predstavljamo stambeni kompleks koji donosi visok standard modernog urbanog....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 121.800 € na 126.672 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 126.672 €, 48,72 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 121.800 €
25.03.2026 - 126.672 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 126.900 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 3.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izvorno dvosoban stan u korektnom stanju. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. Uknjižen. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% uknjižen GORANKA, licenca br. 4763 069/1009855 2/4 TOŠIN BUNAR || dokumentacija : uknjižen TOŠIN BUNAR.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 127.000 €, 36,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepi jednosoban stan površine 36 m² na 6. spratu u zgradi od crvene fasadne cigle, smeštenoj u mirnom okruženju punom zelenila. Ova nekretnina je idealna za mlade porodice, studente ili kao investicija za iznajmljivanje. Renoviran pre nekoliko godina u odličnom stanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.400 €, 52,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, stan na samom početku Ledina, u cenu stana uračunato i pripadajuće parking mesto,zgrada pokrivena video nadzorom , kapija na daljinsko upravljanje. Bez ulaganja. Prodaje se sa kuhinjskim elementima. Po strukturi dvosoban, površine 52, uknjižen. Sastoji se od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.500 €, 39,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaicji, u Studentskoj ulici, nalazi se ovaj stan u sivoj fazi. U stvarnosti stan ima 40 kvm, ali je uknjižen na 35 kvm. Okrenut ka parku. Prtostorije: dnevni boravak, kuhinja, spavaća sova, kupatilo, wc, lođa Agencijska provizija 2% Studentska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Surčina prodaje se veoma lep, jednoiposoban stan. Stan je površine 36m2, a pripada mu terasa od 14m2, kao i krovna terasa sa pogledom na širu okolinu Surčina i brojnim mogućnostima u organizaciji kompletnog prostora. Krovnoj terasi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 131.840 €, 64,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-blok8/553323 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 132.600 €, 32,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan na izuzetnij lokaciji u blizini starog Merkatora - Polu renoviran - zamenjena struja, voda, stolarija - Trebaju da se urade završni radovi - pločice, hoblovanje parketa, krečenje, opremanje - Fantastičan za investiciju! - uz stan postoji mogucnost uzimanja zatvorene garaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 133.025 €, 53,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez agencijske provizije – direktno od investitora Nudimo Vam dvoiposoban stan sa odlicnim rasporedom, uklopljenim u 53.21m2. Stan se nalazi na I spratu, jedini preostao u ovoj strukturi. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavace sobe, kupatila, kuhinje i terase. Umesto 138.346 EUR +....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 133.025 €, 54,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA – LEDINE | MODERAN STAN 53,21 m² | IDEALAN ZA ŽIVOT I INVESTICIJU U ponudi je prostran stan u savremenoj novogradnji na Ledinama, projektovan prema visokim standardima kvaliteta, sa akcentom na funkcionalnost, komfor i dugoročnu vrednost. Površina stana: 53,21 m² Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 133.110 €, 44,37 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 44.37 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 134.900 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Ledine, u Bukovačkoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu zgrade novije gradnje, uredne i održavane, sa parkingom koji je namenjen samo za stanare zgrade. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Saobraćajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan na Novom Beogradu, ulica Bulevar Zorana Đinđića. Nalazi se u lepo održavanoj zgradi, na8. spratu/9, sa liftom. Stan je južno orijentisan, svetao i sa lepim raporedom prostorija. Ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 136.900 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U urednoj zgradi, sa sređenim ulazom, kompletno renoviran, svetao stan. Zamenjene sve elektro i vodovodne instalacije, pvc prozori sa komarnicima. Jugo-zapadne orijentacije, okrenut ka zelenilu. Bez prolaznih soba. Ostaje kompletna kuhinja, 2 klima uređaja, američki plakar. Niske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 138.400 €, 35,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko tražite kvalitet, mir i savremen stil života – ovaj stan je pravi izbor! Na prodaju izuzetno moderan jednoiposoban stan od 35.5 m², smešten na visokom prizemlju u novijoj, kvalitetnoj zgradi sa samo 4 stana – prava retkost na tržištu! Stan je rađen sa posebnom pažnjom, korišćeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 138.600 €, 44,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U parkovskom okruženju ulice Otona Župančiča, u Paviljonima, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Izuzetno je pozicioniran, sa savršenom infrastrukturom: u blizini su Institut za majku i dete, Dom zdravlja, pijaca, vrtić, škola kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na granici Ledina i Surčina. Stan se nalazi u kući sa zasebnim ulazom. Stan je u potkrovlju kuće . Okolina je mirna i nekretnina je uvučena sa glavne ulice. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 134.100 € na 139.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 139.400 €, 53,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 134.100 €
20.03.2026 - 139.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrasto parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - rok završetka februar 2027.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 139.500 €, 70,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan 4.0 stan na visokom prizemlu. Trostran , svetao funkcionalnog rasporeda. Prostorije Dnevni boravak iz koga se izlazi na terasu. kuhinja 3 spavaće sobe i dva kupatila. Stan će biti useljiv do septembra 2025. Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 139.900 €, 37,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U parkovskom okruženju ulice Otona Župančiča, u Paviljonima, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je savršena, u blizini su Institut za majku i dete, Dom zdravlja, pijaca, vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina centra Blizina rijeke Blizina samoposluge Blizina škole Miran kraj.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 140.000 €, 38,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi – kompletno renoviran i sređen jednosoban stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi u Bloku 21, na jednoj od najtraženijih lokacija, između Štark Arene, Ušća šoping centra, Opštine Novi Beograd i Desete beogradske gimnazije. Stan je bez ulaganja i prodaje se sa svim ugradnim....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 185.000 € na 140.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 200.000 €
03.04.2026 - 190.000 €
08.04.2026 - 189.000 €
22.04.2026 - 185.000 €
24.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je funkcionalno organizovan jednoiposoban stan (izvorno jednosoban) smešten u Bloku 37, na visokom prizemlju, u jednoj od najtraženijih i najpraktičnijih lokacija na Novom Beogradu. Stan odlikuje odličan raspored prostora koji obuhvata dnevni boravak, odvojenu spavaću sobu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 577)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>