• GoHome Professional
stan u novom beogradu ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom beogradu ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu ekskluzivan

  • Za upit "stan u novom beogradu ekskluzivan" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 4.258 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 410000 eura (prosečna cena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni Penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u okviru prestižnog stambenog kompleksa Airport Garden na Novom Beogradu. Ovaj stan predstavlja vrhunac savremenog stanovanja – spoj luksuza, udobnosti i spektakularnog pogleda. Posebna vrednost ove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja: Funkcionalan dvoiposoban stan od 75m2 na III spratu od IX spratova u zgradi sa dva lifta. Stan je dvostran, svetao, konforan, odličnog rasporeda prostorija. Sastoji se iz: ulaznog predsoblja, dnevne sobe, izdvojene kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 390.000 € na 380.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 380.000 €, 98,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 400.000 €
19.11.2025 - 399.000 €
05.04.2026 - 390.000 €
29.04.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivan četvorosoban stan, smešten u prestižnom delu grada. Nalazi se u modernoj zgradi sa liftom izgrađenoj od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se kompletno namešten pažljivo biranim nameštajem i belom tehnikom, spreman za useljenje, sunčan i svetao tokom celog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom beogradu ekskluzivan'
425.000 €
272.000 €
320.000 €
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 510.000 € na 550.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 599.000 €
28.09.2025 - 569.990 €
15.10.2025 - 499.990 €
28.12.2025 - 510.000 €
11.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 10/10, toplotne pumpe, lift, klima, video nadzor. Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, optimalno udaljenoj od svih relevantnih tačaka i najvažnijih saobraćajnica, u izgradnji je arhitektonski impresivan, estetski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzno opremljen petosoban stan u kondominijumu Wellport, jednom od najprestižnijih stambenih kompleksa na Novom Beogradu. Ova ekskluzivna nekretnina se nalazi na 11. spratu od ukupno 12, u modernoj novogradnji sa spektakularnim panoramskim pogledom na grad. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 949.999 €, 167,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4. 0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog kompleksa Kennedy Residences, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Beogradu, nalazi se jedinstven penthouse koji se retko pojavljuje na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.063 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 407 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo ekskluzivan penthouse na 12.spratu kompleksa "Airport Garden" na Novom Beogradu. Jedna od najkvalitetnijih novogradnji na Novom Beogradu. Stan odiše luksuzom, komforom i vrhunskim standardima gradnje, materijali i oprema vrhunskog kvaliteta. Entilizovana fasada sa plemenitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 675.000 €, 124,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda, samo u našoj ponudi izuzetan četvorosoban stan u okviru kompleksa WEST 65, Novi Beograd. Kula West 65 predstavlja jedan od simbola grada Beograda, sa svim potrebnim sadržajima za život. Jedan od najsavremenijih kompleksa, sa potpunom infrastrukturom za lep gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 598.888 €, 133,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 telefon 060/0660-429 🏙 Luksuzni penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u kompleksu Airport Garden....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 590.000 €, 95,00 m2 cca 6210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u jednoj od najprestižnijih zgrada u okviru kule West 65. Smešten na 4. spratu od ukupno 40, ovaj luksuzan stan površine 95 m² odlikuje se izuzetnom osvetljenošću i dvostranom orijentacijom, pružajući maksimalan komfor i funkcionalnost. Stan je moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 62,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

West 65 Tower - luksuzan stan 61 m2, sprat 10, kompletno opremljen U ponudi je ekskluzivan stan površine 61 m2, smešten na 10. spratu prestižnog kompleksa West 65 Tower. Stan se prodaje kompletno namešten , sa pažljivo biranim nameštajem i opremom vrhunskog kvaliteta. Enterijer je....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 492.119 € na 513.515 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 513.515 €, 135,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 469.325 €
05.04.2026 - 492.119 €
10.05.2026 - 513.515 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Novi Beograd – ekskluzivan 5.0 penthouse sa panoramskom terasom U ponudi je izuzetan penthouse u savremenoj novogradnji na Novom Beogradu, namenjen onima koji traže više – više prostora, više svetla i pogled koji se proteže preko celog Novog Beograda. Stan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u okviru kompleksa West 65, u novoj kuli West Tower, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se nalazi na 10. spratu i odiše luksuzom, komforom i modernim dizajnom. Kompletno je namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.977 €, 43,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 405 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 479.000 €, 121,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan neuseljen penthaus u prestižnom naselju West 65 Na prodaju ekskluzivan neuseljen penthaus u jednom od najprestižnijih naselja u Beogradu – West 65. Ova nekretnina nudi savršen spoj vrhunskog dizajna, udobnosti i sigurnosti, namenjena onima koji traže kvalitetan životni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 840.000 €, 145,00 m2 cca 5790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije, sa fenomenalnim pogledom na grad! Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa dečjim igralištem, recepciju 24/7, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Poseduje hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 207.000 €, 80,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja, odlična zgrada, useljena 2012 godine. Centralno grejanje sa kalilometrima. Dvostrano orijentisan: jugozapad i severoistok. Predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i terasa na prvom nivou. Na drugim nivou: velika soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. NA PRODAJU – Nov, luksuzno namešten stan, Blok 68 – Novi Beograd 🔑 Ekskluzivna ponuda – luksuz, udobnost i savršena lokacija u jednoj nekretnini! 📍 Lokacija: Novi Beograd,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 520.000 €, 123,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118513, XIV/XIV, lift, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Prodaje se stan u zgradi ZepTerra, portirska sluzba 24h - video nadzor kompletnog kompleksa - higijena kompleksa na dnevnom nivou - ulaz u garazu sa prepoznavanjem tablica - ekskluzivna stolarija drvo-aluminijum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 5, 214.000 €, 43,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam dvosoban stan na drugom spratu solitera, prekoputa starog Merkatora. Prelepa i ekskluzivna lokacija, u neposrednoj blizini opštine Novi Beograd, autobuskih stajališta i svih sadržaja. Zgrada poseduje dva lifta, centrаlno grejanje, dosta prostora za parking u okruženju zgrade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.861 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 406 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....