• GoHome Professional
stan u novom beogradu što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom beogradu što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu što veći

  • Za upit "stan u novom beogradu što veći" pronađeno 2 222 nekretnina - prosečna cena 3.294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • renovirano
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 250.000 €, 366,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99099, 2.7a, spratna, 3, struja, klima, terasa(3), novogradnja, cela. U ponudi kuća na top lokaciji! Prizemlje se trenutno koristi kao poslovni prostor,prvi sprat opremljen i sastoji se od hodnika,veoma prostranog dnevnog boravka,kuhinja,tri sobe,kupatilo,wc i terasa.Drugi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 610.000 €, 350,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 41477, 8a, prizemna, struja, klima, terasa, ulaz dobar, dvorište/bašta, podrum, cela. Porodična kuća, kvalitetne gradnje sa mogućnošću proširenja,nalazi se na dobroj lokaciji preko puta Hollywood-a. Sastoji se od dve stambene jedinice 77m2+77m2+175m2 potkrovlje u sivoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 869.760 €, 240,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 24608, II/VII, video nadzor, klima, lift, telefon(2), terasa, nov luks, novogradnja, parking, kancelarija. Izdaje se nov poslovni prostor u poslovnom kompleksu na Tošinom bunaru. Fizičko obezbeđenje kompleksa 24h. Rezervisano je 3 parking mesta u sklopu poslovnog kompleksa.Broj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom beogradu što veći'
250.000 €
179.000 €
641.000 €
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 947.000 €, 231,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Za prodaju - luksuzan, izuzetan penthaus u dva nivoa, u kompleksu Park 11, pored Trešnjinog cveta. Donji nivo: dnevno-trpezarijski prostor sa izlaskom na veliku natkrivenu terasu cca 25m2, odvojena kuhinja, toalet. Gornji nivo: dnevni boravak, četiri spavaće sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 580.000 €, 220,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Nedeljka Gvozdenovića, Novi Beograd, 580000€, 220m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Nedeljka Gvozdenovića, Novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 510.000 €, 205,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113199, II/III, video nadzor, klima, uknjižen, parking, kancelarija. Prosotr je smešten u samom poslovnom centru sa mnoštvom lokala. Nedavno renoviran sa poslovnim dizajnom, idealan je za kancelariju ili mnostvo usluga razlicitih firmi i video i audio produkcije. Trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 600.000 €, 201,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dr Teodora Borockog, Novi Beograd, 600000€, 201m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dr Teodora Borockog, Novi Beograd....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 960.000 €, 200,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Milentija Popovića, Novi Beograd, 960000€, 200m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Milentija Popovića, Novi Beograd....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 389.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostran dupleks stan površine 200 m2 u jednom od najkvalitetnijih delova Novog Beograda – Blok 44, za poznavaoce kvalitetne gradnje sa kraja 1980-ih, uređenom ambijentu i prepoznatljivim šestospratnim belim lamelama, bez industrijskih objekata u okolini – idealno za miran....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 389.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 425.000 €
20.05.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nehruova, 6/7,-Stvarna površina-200m2 , ugovorna površina-200.00m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 340.000 €, 199,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120477, 2a, spratna, klima, terasa, uknjižen, podrum, cela. Kuca se nalazi na Novom Beogradu, blizu grand kafe,u ulici Tomasa Mana na 2 ara placa,u prizemlju ima garsonjera, i jednosoban stan, a na spratu trosoban stan,pored kuce ima jedan deo placa gde mogu da se parkiraju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 960.000 €, 195,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U savremenoj stambenoj zgradi na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centar, nalazi se petosoban stan površine 195 m², koji se po svom rasporedu i arhitektonskom izrazu jasno izdvaja od uobičajene ponude u ovom delu grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 960.000 €, 195,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux petosoban stan na trećem spratu novije zgrade sa liftom na Novom Beogradu. Stan pruža vrhunski komU savremenoj stambenoj zgradi na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centar, nalazi se petosoban stan površine 195 m², koji se po svom rasporedu i arhitektonskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 465.000 €, 192,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 580.000 €, 190,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja Bežanijska kosa II, u blizini Bežanija platoa i pijace, nalazi se ovaj prostran 5+ stan. Smešten je u novijoj, urednoj i održavanoj zgradi koja je okružena parkom. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za lep i udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 598.216 €, 188,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Tošin bunar, Novi Beograd, 598216€, 188m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Tošin bunar, Novi Beograd Tošin bunar.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 658.000 €, 188,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

OBJEKAT SAVADA 3. Odlična lokacija. Izuzetno kvalitetna gradnja. Stanovi funkcionalnog rasporeda. Mogućnost korigovanja cene u zavisnosti od dinamike isplate. Povraćaj PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% Vesna Karagić, licenca br. 2219 062/8860343 9/10 TOŠIN BUNAR TOŠIN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 676.800 €, 188,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan komforan dupleks površine 187,93 m2 na devetom i desetom spratu stambeno-poslovne zgrade koja se nalazi na Novom Beogradu, u ulici Tošin bunar između kompleksa Airport city i New Minel. Stan je trostrano orijentisan i sastoji se od ulazne zone, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 188,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Novom Beogradu, blok 44, ul Nehruova prodaje se uknjižen lux stan na VI spratu, lift do V sprata, sa šest soba 2 mokra čvora, 188m2, CG, gde je dole dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom 62m2 i sa kaminom. Stan je na tri nivoa, donji 62m2, gornji 99m2 i 3 nivo 37m2, dve terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800.000 €, 187,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 730.000 €, 176,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojen spavaći blok sa tri spavaće sobe, od kojih su dve sobe prostrane sa garderoberima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 323.750 €, 175,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NESVAKIDAŠNJA PRILIKA – TRI STANA ZA 210.000 € 174m2, EG, tri brojila, optički internet, terasa 3m2,II/II, telefon, interfon. Uknjiženo 46 m2 na investitora. Lokacija: Ledine – blizu Hollywood bazena i budućeg EXPO 2027 kompleksa! Investicija snova za ozbiljne kupce u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 465.000 €, 172,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 445.000 €, 172,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno poslovni kompleks SOUL 64 je pozicioniran na najatraktivnijoj lokaciji na Novom Beogradu. Svojim stanarima nudi život u prirodnom i humanom ambijentu - u samom kompleksu nema saobraćaja već uređena i ozelenjena površina, park dužine 400m idealan za djecu i relaksaciju. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 470.000 €, 167,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122061, VIII/VIII, lift, terasa, uknjižen. RETKO U PONUDI!!! Divan stan u bloku 70a, na poslednjem spratu sa pogledom na reku Savu, velicine 167m2 od čega su terase 48m2. Salonski opremljen sa velikom dnevnom sobom, 3 velike spavaće, kuhinjom, kupatilom, malim wc-om....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 949.999 €, 167,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4. 0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog kompleksa Kennedy Residences, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Beogradu, nalazi se jedinstven penthouse koji se retko pojavljuje na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 470.000 €, 167,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122061, VIII/VIII, lift, terasa, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Divan stan u bloku 70a, na poslednjem spratu sa pogledom na reku Savu, velicine 167m2 od cega su terase 48m2. Salonski opremljen sa velikom dnevnom sobom, 3 velike spavace, kuhinjom, kupatilom, malim wc-om....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Džona Kenedija Sprat: 10 Spratnost: 10 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 470.000 €, 167,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122061, VIII/VIII, lift, terasa, uknjižen. RETKO U PONUDI!!! Divan stan u bloku 70a, na poslednjem spratu sa pogledom ka Savi. Velicine 167m2 od čega su terase 48m2. Salonski opremljen sa velikom dnevnom sobom, 3 velike spavaće, kuhinjom, kupatilom, malim wc-om i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 470.000 €, 167,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux četvorosoban stan na najvišem spratu uredne i lepo održavane zgrade sa dva lifta (penthaus). Stan je uknjižen na 115m², a ostatak kvadrature (do 167m²) čini terasa koja se zajednički koristi. Sastoji se od velike dnevne sobe i tri spavaće sobe, dva mokra čvora, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i mir. Wellport je kondominijum zatvorenog tipa, sa visokim stepenom obezbeđenja, ulazak u kompleks omogućen je uz karticu kojom se otvara kapija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzno opremljen petosoban stan u kondominijumu Wellport, jednom od najprestižnijih stambenih kompleksa na Novom Beogradu. Ova ekskluzivna nekretnina se nalazi na 11. spratu od ukupno 12, u modernoj novogradnji sa spektakularnim panoramskim pogledom na grad. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan stan u Wellport rezidencijalnom kompleksu Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Wellport na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 11. spratu nove zgrade, a iz dnevne zone pruža se spektakularan panoramski pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 990.000 €, 161,00 m2 cca 6150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

WEST 65 TOWER je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, čvrst, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova, neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi za prodaju je prostran duplex stan na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina, u Bloku 61. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa dva lifta i centralnim grejanjem, a zahvaljujući otvorenom konceptu i velikim staklenim površinama odlikuje se obiljem prirodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 350.000 €, 158,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Karadjordjev trg, 22. oktobra, 5.0, 158 m2, bez terase, IV i V od V spratova, dupleks, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, odmah useljiv, uknjizen na 98 m2, podrum, ostava, starogradnja. Petosoban, svetao, izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 519.250 €, 155,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Tošin bunar, Novi Beograd, 519250€, 155m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Tošin bunar, Novi Beograd Tošin bunar.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 400.000 €, 150,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vespučijeva, Novi Beograd, 400000€, 150m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vespučijeva, Novi Beograd Vespučijeva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 512.040 €, 150,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostran petosoban stan površine 150m2 u novoizgrađenom kompleksu LUX 51 na Bežansijkoj kosi. Stan se sastoji od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, 4 spavaće sobe (od kojih su dve master sobe sa kupatilima u kojima su tuš kabine), kupatila sa kadom, ostave i dve terase. Sama pozicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11a, 405.000 €, 150,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 485)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>