• GoHome Professional
stan u novom beogradu što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u novom beogradu što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu što veći

  • Za upit "stan u novom beogradu što veći" pronađeno 2 225 nekretnina - prosečna cena 3.294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan na Bežanijskoj kosi 2 u blizini pijace. Stan je četvorosoban po strukturi, izuzetno funkcionalan i ima izlaz na veliko lepo dvorište. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, tri spavaće sobe, dva kupatila i ima dva ulaza. Dvorište je ograđeno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122155, 2a, spratna, struja, klima, stara gradnja, cela. Kuca se nalazi na 2 ara placa,zaseban ulaz,koriscenje dvorista,sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom,kupatilo wc,na prizemlju i spratu 4 spavaće sobe, na 200 m je zadnja stanica 71, blizu skola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića. Na prodaju 4.0 stan površine 100m², na 12. spratu zgrade sa dva lifta i videonadzorom, u mirnom delu Novog Beograda – Vojne zgrade, preko puta Studentskog grada. Opis stana: 3 spavaće sobe Dnevna soba sa trpezarijom Odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 99,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 3.0, 99m2 (terasa 15m2), 3/10, podno grejanje, lift. Komforan, namešten, moderan i funkcionalan trosoban stan u novom kompleksu Sakura Park. Stan je izvorno bio četvorosoban, taj raspored je moguće vratiti uz minimalne radove. Sakura park je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Novogradnja Terasa Interfon Jurija Gagarina Sprat: 3 Spratnost: 10 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Jurija Gagarina (RETKO U PONUDI !) Sprat: 3 Spratnost: 10 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

U modernom stambenom kompleksu "Sakura park" nalazi se ovaj izuzetan stan. U neposrednoj blizini Savskog keja, Delta sity-a i kompletne infrastrukture. Stan je po kvadraturi iz četvorosobnog, u toku izgradnje, pretvoren u izuzetan trosoban. Za opremu stana su korišćeni najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 410.000 €, 99,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Novi Beograd, Blok 58, Jurija Gagarina, 3.0, 99 m2 sa lodjom, III od X spratova, toplotne pumpe, telefon, 3 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost iznajmljivanja parking mesta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Moderan, komforan stan površine 99m2 u novoizgrađenom kompleksu "Sakura park" u Bloku 58. Stan se sastoji od dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, toaleta, spavaće sobe, kupatila, master sobe sa kupatilom i velike lođe. Grejanje je podno po potrošnji. Uz stan se prodaje kompletan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 580.000 €, 99,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan stan površine 99 m² sa tri spavaće sobe u modernoj zgradi, stvoren za maksimalnu udobnost. Prostrani dnevni boravak sa panoramskim prozorima pruža prelep pogled na park i okruženje, a terasa površine 11 m² upotpunjuje stambeni prostor. Stan obuhvata potpuno opremljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 396.000 €, 99,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 21 - Šest Kaplara 4.0, 99m2 , 2 terase, 1/16, 2 lifta, CG, telefon, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor, parking, podrum, ostava. Prostorije : 3 prostrane spavaće sobe, veliki dnevni boravak koji se sastoji iz dve celine - ulazno-salonski deo i dvevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 397.680 €, 99,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svojim modernim rešenjima i visokim standardima gradnje, predstavljaće ekskluzivni stambeni objekat u srcu Bežanijske kose. Savršen spoj savremene arhitekture, udobnosti i vrhunskog kvaliteta gradnje namenjen onima koji žele da uživaju u stilu, sigurnosti i komforu. Objekat je projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 148.500 €, 99,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 . 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna lokacija na Novom Beogradu u bloku 58, u blizini svih važnih saobraćajnica, kojima se brzo i lako povezujete sa ostalim delovima grada. Za mirnu šetnju pored reke tu je Savski kej, a kada poželite dinamičan šoping, tržni centar Delta City je na korak od vas. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 89.100 €, 99,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71797, PR/VIII, telefon, lokal. Odličan poslovni prostor, kompletno sređen i spreman za useljenje. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, sastoji se iz dve velike prostorije površine 66m/2, opremljeno kupatilo, čajna kuhinja. Prostor je klimatizovan sa dve klime, ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 341.066 €, 98,29 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.feniks.rs

Pupinova palata na Novom Beogradu oslikava idealan spoj materijalizacije premium kvaliteta i najsavremenije tehnologije. Atraktivan izgled i moderan dizajn ovog objekta izuzetno doprinose funkcionalnosti i maksimalnoj iskorišćenosti prostora i lokacije. Odlično poslovno okruženje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025. - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3. 0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički i papirološki odvojene celine - dva manja stana, dva ulaza. Manji stan je uknjižen na 35m2, a veći na 39m2, a mereno ima 48m2, oba po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 344.680 €, 98,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

NAJATRAKTIVNIJA lokacija Novog Beograda, dobija velelepnu gradjevinu, jedinstvenu i nadaleko poznatu Pupinovu Palatu Jedan od najluksuzniijih objekata prestonice, biće izgradjen po preciznim evropskim standardima sa izgledom koji predstavlja spoj modernog i praktičnog dizajna a ujedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Nehruova Soba: 3 Godina izgradnje: 1978 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 98,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jurija Gagarina, Novi Beograd, 410000€, 98m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Jurija Gagarina, Novi Beograd Jurija Gagarina.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 390.000 € na 380.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 380.000 €, 98,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 400.000 €
19.11.2025 - 399.000 €
05.04.2026 - 390.000 €
29.04.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se ekskluzivan četvorosoban stan, smešten u prestižnom delu grada. Nalazi se u modernoj zgradi sa liftom izgrađenoj od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se kompletno namešten pažljivo biranim nameštajem i belom tehnikom, spreman za useljenje, sunčan i svetao tokom celog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 362.500 €, 98,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, 4.0 lux stan, 98 kvm sa otvorenim pogledom. Zgrada pravljena od kvalitetnih materijala, 3 lifta, obezbeđenje 24/7, ulazak moguć samo vlasnicima i najavljenim posetiocima. Stolarija drvo-aluminijum, Klima u svim prostorijama sa jednom spoljašnjom jedinicom. Odlično saobraćajno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 24, 339.000 €, 98,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu 24 bloka, između beogradske arene i "vera," uz grčko - kiparski centar, okružen zelenilom i parkovima, u prilici smo da vam ponudimo autentičan, izuzetno svetao 3.5 stan. Trostrano orijentisan, sa 4 izlaza na čak dve lođe, kompletno renovoran pre 4 i po godine. Sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 350.000 €, 97,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lep funkcionalan, bez prolaznih soba, pravi trosoban stan na lokaciji sa odlično razvijenom infrastrukturom u kvalitetnoj Napredovoj zgradi novijeg datuma. Zahteva minimalno estetsko ulaganje. Sastoji se od ulaznog predsoblja sa ugradnim plakarom, dnevnim boravkom sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 67.900 €, 97,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju punom zelenila i parkova, izdaje se prazan stan idealan za porodični život. Prostire se na funkcionalnom rasporedu koji obuhvata prostranu dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, dodatni toalet i terasu koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 378.000 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetan stan za svaku preporuku koji se retko nađe u ponudi stanova! Struktura 3.0 Kvadratura 96m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 470.000 €, 96,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Lux, 96m2, 3.0,na veoma traženoj lokaciji dvostran, svetao,,moderan, funkcionalan i komotan sa velikim pravilnim prostorijama. Stan je, pogodan za život i za razne poslovne delatnosti, kancelarije, kozmetičke salone, medicinske, stomatološke i fizio usluge. masaže,. Odlično saobraćajno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 475.000 €, 96,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, blok 24, ulica Španskih boraca, bela fasadna cigla, troiposoban, dva mokra čvora, 96m2, IV sprat od 5, CG, lift, uknjižen, kompletno renoviran i opremljen. Izuzetan, komforan porodičan stan na sjajnoj lokaciji, u neposrednoj blizini super Vera i svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 81.600 €, 96,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*U prilici smo da vam ponudimo kompletno namešten, odmah useljiv stan,96m2, strukture 3.0., 9/14 sprat, CG, klima uređaj, internet, KTV, 2 lifta, video nadzor *Prostorije: 3 sobe, kuhinja , trpezarija, hodnik, kupatilo, toalet, ostava, terasa *Stan je izuzetno svetao, sa prelepim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lux stan u A bloku, III faza. Funkcionalan 2.5 stan, sa 2 kupatila i velikom baštom od 35m2. Prodaje se kompletno namešten. Dnevni boravak u sklopu koga se nalazi moderna kuhinja sa novim elektro uređajima je celina open space prostora iz koga se izlazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 460.000 €, 96,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

WEST 65 TOWER je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 323.000 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

OBJEKAT SAVADA 3.Odlična lokacija. Izuzetno kvalitetna gradnja. Stanovi funkcionalnog rasporeda. Mogućnost korigovanja cene u zavisnosti od dinamike isplate. Povraćaj PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% Vesna Karagić, licenca br. 2219 062/8860343 7/10 TOŠIN BUNAR TOŠIN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 325.000 €, 95,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Stan je kompletno renoviran uz korišćenje kvalitetnih materijala i savremenih rešenja. Postavljen je hrastov parket, ugrađeni Veka troslojni prozori koji obezbeđuju odličnu izolaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 360.000 €, 95,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 4.0, cg, 6/6, lift, ostava, terasa. Na Novom Beogradu, blok 44, ul. Nehruova, prodaje se uknjižen lux stan na VI spratu, lift do V sprata, sa četiri sobe 2 mokra čvora, mereno 137m2. Na donjem nivou se nalazi spavaći blok sa dve sobe i kupatilom, a na gornjem nivou je kuhinja,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 325.000 € na 319.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 325.000 €
15.05.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130672, XII/XV, lift, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 299.000 € na 328.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 328.000 €, 95,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 299.000 €
22.03.2026 - 328.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen stan. Južno je orijentisan, izuzetno svetao. Izvorno troiposoban. Sastoji se od velike dnevne sobe povezane sa trpezarijom. Odvojena kuhinja. Tri spavaće sobe. Odvojeno kupatilo i toalet. Ostava i velika terasa. Ulaz je sređen, dobro se održava, novi liftovi. Zgrada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 490)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>