• GoHome Professional
stan u novom beogradu što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom beogradu što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu što manji

  • Za upit "stan u novom beogradu što manji" pronađeno 2 254 nekretnina - prosečna cena 3.291 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • kablovska
    • 1.sprat
    • lift
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 179.000 €, 42,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se 3.5 stan na Bezaniskoj kosi. Stan je uknjizen na 42m2 ali ima 100m2. Stan je projektovan kao vajarski atelje pa je renociran u stambeni prostor i dupleks je, ima i trecu galeriju za spavanje i rad. Stan je kupljen 1991. godine od investitora. Moderno je enterijerski sredjen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 27.000 €, 15,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju garaža – 15 m² Prodaje se zidana, zatvorena garaža površine 15 m², u sklopu stambene zgrade. Garaža poseduje sopstvenu struju i pogodna je za parkiranje automobila ili kao magacinski prostor. Mirna lokacija, lak pristup, uredna dokumentacija Bulevar Arsenija Čarnojevića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom beogradu što manji'
250.000 €
250.000 €
92.000 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 82.700 €, 21,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa garsonjera u visokom prizemlju, dvorisno orijentisana, svetla i bez ulaganja. Trenutno je pod zakupom pa zakup može da se produži ili da se prekine u zavisnosti od buduće namene. Garsonjera se sastoji od sobe, kuhinjske niše i kupatila. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 33.333 €, 22,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

teeteteteterereteteteteetetete bulevar.

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 60.000 € na 45.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
15.02.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lokal adaptiran u garsonjeru na drugom spratu u krugu tržnog centra Piramida. Pogodno za stanovanje ali i kao investicija. Samo keš kupci. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 123.000 €, 27,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: G99 Prodaje se praktično namešten stan površine 27 m², smešten na atraktivnoj i izuzetno povezanoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za one koji traže udoban životni prostor u srcu grada, bilo za stanovanje ili kao investiciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.950 €, 27,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, površine 27kv nalazi se u novoj zgradi u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, dnevne sobe, odvojene kuhinje i lođe sa koje se izlazi na veliku zajedničku tarasu. Cena izdavanja na mesečnom nivou je 470€. Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 166.000 €, 30,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 1. Aug 2026 . Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64 - II faza, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan 30m2 Joze Sćurle ( sada Mirjane Kodzic ) iza bolnice Bežanijska kosa. Kuća je prizemlje od 400m2 sa 5 stanova ( svi su odvojeni u sklopu kuće ) Vlasnik , predato za ozakonjenje - legalizaciju od 1994 , 2002 , 2010 , 2016 , više puta predato u Zemunu. Uradjen geodetski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.500 €, 30,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS, NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM………………… NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO SA PLANOM DETALJNE REGULACIJE……. USELJIVO Građevinska dozvola broj ROP- SRN-2194-CPIH-4/2019....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 115.000 €, 30,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u blizini Fontane nalazi se ovaj jednosoban stan. Prostorije: kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo. Bez ulaganja i brzo useljiv. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Jednosoban stan, Beograd - Fontana | Prodaja · 30m² · 115.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 123.000 €, 30,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX GARSONJERA! Na odličnoj lokaciji, na granici Zemuna i Novog Beograda. Odlično povezano sa ostalim delovima grada. Luksuzan stan bez ulaganja. Fantastičan za život ili kao investicija. Agencijska provizija iznosi 2%. . Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 148.500 €, 30,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Kompletno renoviran i opremljen jednosoban stan (30 m²) Prodaje se moderan jednosoban stan na odličnoj lokaciji, površine 30 m² (uknjiženih 21 m²). Stan je kompletno renoviran – zamenjene su elektro i vodovodne instalacije, završni radovi, nova unutrašnja i spoljna stolarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izadjem namestenu garsonjeru na Novom Beogradu u bloku 63. Stan je potpuno opremljen i funkcionalan. Nalazi se u blzini immo centra. Za vise informacija pozvati. Budimka +381669337292 Potreban depozit, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se jednosoban namešten stan na Bežanijskoj kosi. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Infostan je oko 5000 dinara, mts kablovska i internet je oko 3500 dinara, a struja se plaća po potrošnji. Useljivo od 01.10. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina centra Blizina rijeke Blizina samoposluge Blizina škole Miran kraj.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude prelep jednosoban stan, koji se prodaje polunamešten. Sastoji se od kuhinje, dnevno spavaće sobe, kupatila i lođe. Nalazi se u održavanoj zgradi sa liftom , odlično je pozicioniran, ima brz i lak pristup autoputu, Bulevarima,mostovima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi – kompletno renoviran i sređen jednosoban stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi u Bloku 21, na jednoj od najtraženijih lokacija, između Štark Arene, Ušća šoping centra, Opštine Novi Beograd i Desete beogradske gimnazije. Stan je bez ulaganja i prodaje se sa svim ugradnim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi kompletno renoviran i sređen jednosoban stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi u Bloku 21, na jednoj od najtraženijih lokacija, između Štark Arene, Ušćašoping centra, Opštine Novi Beograd i Desete beogradske gimnazije. Stan je bez ulaganja i prodaje se sa svim ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 120.000 €, 31,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118391, I/I, uknjižen, renoviran, parking, stambena zgrada. Uknjižen, renoviran stan na odličnoj lokaciji, Sajmište Novi Beograd, odmah useljiv. Ima parking mesto ispred zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 99.000 €, 31,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi - garsonjera na idealnoj lokaciji. Odlicna povezanost sa gradom.U neposrednoj blizini sva potrebna infrastruktura ( vrtic,skola,pijaca,dom zdravlja,marketi) Zgrada odrzavana,dva lifta. Dobra investicija kako za zivot tako i za rentu. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Belvil, 1.0, 32m2, sa lodjom. Stan je prostran, funkcionalan i potpuno opremljen, održavan i uredan, na atraktivnoj lokaciji popularnog naselja - uz šoping centar Delta City, sa prelepim pogledom, bez buke. Depozit u iznosu mesečne rente. Zgrada Iris u Belvilu infrastrukturno obeybedjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 195.000 €, 32,00 m2 cca 6090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Pariske komune, Novi Beograd, 195000€, 32m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Pariske komune, Novi Beograd Pariske komune.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 132.600 €, 32,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan na izuzetnij lokaciji u blizini starog Merkatora - Polu renoviran - zamenjena struja, voda, stolarija - Trebaju da se urade završni radovi - pločice, hoblovanje parketa, krečenje, opremanje - Fantastičan za investiciju! - uz stan postoji mogucnost uzimanja zatvorene garaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 85930, II/III, klima, nov, novogradnja, stambena zgrada. U ponudi lepo sređen i odmah useljiv stan u novogradnji!Odličan raspored prostorija tako da se stiče utisak da ima veću kvadraturu.Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i lepo sređenom kuhinjom,spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.600 €, 32,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.160 € na 123.940 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 123.940 €, 32,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 117.000 €
03.04.2026 - 120.160 €
15.04.2026 - 123.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u rezidencijalnom delu Bežanijske kose, u zoni porodične stambene gradnje niske spratnosti. Ova pozicija pruža uslove za život u mirnom, idiličnom okruženju sa zelenilom, a na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti nalaze se stanice gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 85930, II/III, klima, nov, novogradnja, stambena zgrada. U ponudi lepo sredjen i odmah useljiv stan u novogradnji!Odlican raspored prostorija tako da se stice utisak da ima vecu kvadraturu.Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i lepo sredjenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 1.5: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Blok 62, , Nehruova, 32m2, 65000 eur agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 57.750 €, 32,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 44m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi sa liftom u Surčinu- Ledine. Na svojoj veikoj ograđenoj funkcionalnoj terasi, uživaćete u sopstvenom miru i privatnosti . Udobna svetao stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 69.000 €, 32,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u niskom prizemlju stambene zgrade. Poseduje kompletnu dokumentaciju za uknjižbu. Trenutno samo za keš kupce. U blizini 2 osnovne škole, vrtić, autobusko stajalište. Prostorije: Dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja, kupatilo. Agent Slađana Ikonić Pogledajte....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 32m² u neposrednoj blizini “Delta city”, jednog od najpoznatijih tržnih centara u gradu. Ovaj svetao i udoban stan nalazi se na petom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Sastoji se od hodnika, lepo opremljene kuhinje, kupatila, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 89.900 €, 33,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.400 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 33m2 . 33m2, 1.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 526)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>