• GoHome Professional
stan u novom beogradu što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u novom beogradu što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu što manji

  • Za upit "stan u novom beogradu što manji" pronađeno 2 272 nekretnina - prosečna cena 3.294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • klima
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u mirnom delu Novog Beograda, odlična lokacija, dobro povezan sa drugim delovima grada. U neposrednoj blzini škole, vrtića, doma zdravlja, pošte kao i pijace i supermarketa.Useljiv od 1.10.Cena je fiksna. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Novom Beogradu. Fantastično pozicioniran, u mirnom delu Novog Beograda, ali nadomak svih potrebnih sadržaja Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Površine je 44m² i vrlo je funkcionalnog rasporeda Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 133.110 €, 44,37 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 44.37 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 63 - Gandijeva 1. 0, 45m2 (terasa 5m2), CG, lift, 5/5, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan jednosoban stan površine 45m², koji se nalazi na petom spratu, u održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 1.0, 45m2 (dve lođe 6m2), 2/4, CG U ponudi izvorno jednosoban stan u neposrednoj blizini Savskog šetališta. Adaptibilan je u jednoiposoban i za kompletno renoviranje je. Uknjižen na 41m2. Agencijska provizija 2% Agent: Marko Blagojević Nije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 45,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Jurija Gagarina Sprat: 7 Spratnost: 9 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 146.000 €, 45,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 1. 5, 45m2 (terasa 4m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi svetao jednoiposoban stan, funkcionalnog rasporeda koji se nalazi u mirnoj ulici Dušana Vukasovića, u popularnom bloku 62 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 123.950 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

- Mogućnost kupovine garažnog mesta od 15.000e sa uračunatim PDV-om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - rok završetka septembar 2027.godine - cena stana je sa uračunatim PDV-om....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Dr Ivana Ribara Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 1 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 225.000 €, 45,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina 2. 0, 45m2 (terasa 6m2), 7/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno opremljen stan u naselju Sakura park, u blizini TC Delta city. Prodaje se kompletno namešten! Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je dvosoban stan od 45,76m2 stan u novom kompleksu na najjačoj razvojnoj lokaciji u Evropi. Građevinska dozvola. Blizina Aerodroma Nikola Tesla. Blizina novog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 175.000 €, 45,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ovaj izuzetno udoban i svetao stan se nalazi u mirnom kraju bloka, u blizini mnoštva parkova, doma zdravlja, savskog keja, škola i vrtića. Lokacija obiluje komercijalno-uslužnim sadržajem kao i velikim brojem linija gradskog saobraćaja ka svim delovima grada. Oko zgrade postoji dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 45,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS OD 50.000 M2. NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. Kompletna ponuda na: https://www.prelicinvest.com NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,LISTELE FASADA I MERMER....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na vlasnika bez tereta i zabeležbi u klasičnom prizemlju. Jednosoban stan adaptiran u jednoiposoban. U dobrom stanju, bez većih ulaganja. PVC stolarija, laminat, menjane instalacije. Odličan ulaz. Blizina škole, vrtića, pijace, šetališta i Doma zdravlja. Agencijska provizija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Sakura Park je novo lux naselje koje se nalazi na idealnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini svih važnih saobraćajnica kojima se brzo i lako povezujete sa ostalim delovima grada. Park je ispunjen drvetom japanske trešnje u okviru koga je i dečije igralište opremljeno brojnim rekvizitima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 169.000 €, 45,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno renoviran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Bloku 62, u mirnoj i tihoj ulici Dušana Vukasovića. Stan se nalazi na 9. spratu od ukupno 14 spratova u održavanom soliteru sa čak tri lifta. Pozicija stana na ovoj visini pruža predivan otvoren pogled na Beograd,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 128.775 € na 113.100 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.100 €, 45,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 128.775 €
27.03.2026 - 113.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan – Ledine, 45 m², namešten, lift, parking – 500 € ulica Bukovačka. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 45 m² na Ledinama, u novijoj zgradi sa liftom i obezbeđenim parking mestom. Stan je idealan za jednu osobu ili par. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 45,76m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.000 €, 45,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan u Belvilu-Novi Beograd. Stan je dvosoban sa jednom spavacom sobom i velikim dnevnim boravkom. Funkcionalnog rasporeda i pruža izuzetan komfor za udoban život. Sastoji se od jedne odvojene spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 189.000 €, 45,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120632, VI/VIII, klima, lift(2), telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan , ušuškan stan na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Sva neophodna infrastruktura, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan, miran kraj. Lako do bilo koje tačke BG. Lokacija-sve je blizu Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 157.930 €, 45,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, ulica Đorđa Stanojevića. Lux jednoiposoban stan u izgradnji površine 45,45m² u prizemlju. Centralno grejanje, stolarija drvo-aluminijum, spoljne roletne sa elektro-podizačima, višeslojni hrastov pod i italijanska keramika, Bosal ulazna vrat, sobna vrata od medijapana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 42.750 €, 45,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban,luksuzno namešten,Novi Beograd Cena: 950€ Kontakt:+381668091211 Lokacija: Novi Beograd Struktura: Jednoiposoban i sastoji se od: -open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, - spavaće sobe, - kupatila, - terase. Opis: U luksuznom novoizgrađenom kopleksu "Lastavice"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123020, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Lep renoviran stan, funkcionalan, potpuno opremljen i sređen za stanovanje, klimatizovan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 126.000 €, 45,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji. Veliki parking ispred zgrade. Od prostorija poseduje:hodnik,kupatilo,dnevnu sobu,trpezariju,kuhinju,spavacu sobu i terasu. Zgrada dobro održavana,poseduje lift. Nije poslednji sprat. Stan je uknjižen,mogući su i kreditni kupci. Posrednička naknada 2% Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan na Novom Beogradu, ulica Bulevar Zorana Đinđića. Nalazi se u lepo održavanoj zgradi, na8. spratu/9, sa liftom. Stan je južno orijentisan, svetao i sa lepim raporedom prostorija. Ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 38.250 €, 45,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100340, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Atraktivan stan, smešten u novoizgrađenom kompleksu The One, između poslovnog kompleksa Airport City i naselja A blok. Kompleks je stambeno- poslovni i sjajno je koncipiran - sadrži video nadzor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u mirnom delu Novog Beograda, odlična lokacija, dobro povezan sa drugim delovima grada. U neposrednoj blzini škole, vrtića, doma zdravlja, pošte kao i pijace i supermarketa. Useljiv 01.10. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 121.420 €, 46,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, površine 47 m², idealan za stanovanje ili kao investicija. Objekat gradi renomirani investitor, prepoznatljiv po izgradnji savremenih stambenih kompleksa vrhunskog kvaliteta i pouzdanosti. Stan karakteriše visok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 157.930 €, 46,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 64, ulica Đorđa Stanojevića. Lux jednoiposoban stan u izgradnji površine 46,45m² u prizemlju. Centralno grejanje, stolarija drvo-aluminijum, spoljne roletne sa elektro-podizačima, višeslojni hrastov pod i italijanska keramika, Bosal ulazna vrat, sobna vrata od medijapana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² + terasa 8m² (ukupno korisnih 46m²), uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se nalazi na poslednjem, 6. spratu zgrade iz 1953. godine. Zgrada nema lift, ali je održavana i poseduje pripadajući podrum. Po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 172.000 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Studentska, Novi Beograd, 172000€, 46m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Studentska, Novi Beograd Studentska.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 537)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>