• GoHome Professional
stan u novom beogradu što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom beogradu što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu što skuplji

  • Za upit "stan u novom beogradu što skuplji" pronađeno 2 197 nekretnina - prosečna cena 3.290 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 990.000 €, 161,00 m2 cca 6150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

WEST 65 TOWER je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, čvrst, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova, neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 960.000 €, 195,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U savremenoj stambenoj zgradi na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centar, nalazi se petosoban stan površine 195 m², koji se po svom rasporedu i arhitektonskom izrazu jasno izdvaja od uobičajene ponude u ovom delu grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 960.000 €, 195,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lux petosoban stan na trećem spratu novije zgrade sa liftom na Novom Beogradu. Stan pruža vrhunski komU savremenoj stambenoj zgradi na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centar, nalazi se petosoban stan površine 195 m², koji se po svom rasporedu i arhitektonskom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom beogradu što skuplji'
250.000 €
179.000 €
947.000 €
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 960.000 €, 200,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Milentija Popovića, Novi Beograd, 960000€, 200m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Milentija Popovića, Novi Beograd....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 949.999 €, 167,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4. 0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog kompleksa Kennedy Residences, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Beogradu, nalazi se jedinstven penthouse koji se retko pojavljuje na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Džona Kenedija Sprat: 10 Spratnost: 10 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 869.760 €, 240,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 24608, II/VII, video nadzor, klima, lift, telefon(2), terasa, nov luks, novogradnja, parking, kancelarija. Izdaje se nov poslovni prostor u poslovnom kompleksu na Tošinom bunaru. Fizičko obezbeđenje kompleksa 24h. Rezervisano je 3 parking mesta u sklopu poslovnog kompleksa.Broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 840.000 €, 140,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Retko u ponudi ovako luksuzno opremljen stan od 140 m2, na 19/22 spratova, u jednoj od najlepših zgrada na Novom Beogradu Wellport, Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom u viđenog stanju. Na samom ulazu u stan ulazite u prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 840.000 €, 145,00 m2 cca 5790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije, sa fenomenalnim pogledom na grad! Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa dečjim igralištem, recepciju 24/7, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Poseduje hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 810.000 €, 139,00 m2 cca 5830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan porodični stan na Novom Beogradu, u ulici Vladimira Popovića, na jednoj od najtraženijih i infrastrukturno najbolje povezanih lokacija. Nekretnina se nalazi u modernom stambenom kompleksu novije gradnje, sa elegantnim lobijem, recepcijom i 24-časovnim obezbeđenjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 800.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

Ekstra luksuzan stan - Wellport - West 65 - Novi Beograd Novogradnja 2023/2024 LUX namešten. Moderan,odličan raspored prostorija,prirodno svetao. tri kupatila u stanu. Velika terasa sa prelepim pogledom - Južna strana. Zgrada Ekstra kvalitetna. Tri lifta u zgradi. Obezbeđen prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800.000 €, 187,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera 5. 0, 140m2 (terasa 16m2), 19/22, CG, tri lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan, kompletno opremljen petosoban stan, na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Novom Beogradu. Moderan enterijer i sjajan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Tadije Sondermajera Sprat: 19 Spratnost: 22 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 65 - Tadije Sondermajera 140m2, 5.0, 19/22, CG (kalorimetri), 3 lifta Luksuzno opremljen i vrlo svetao petosoban stan, u sklopu zatvorenog kompleksa Wellport, sa video nadzorom i obezbeđenjem 24/7. Prostorije: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosoban stan južno orijentisan u bloku 65 na devetnaestom spratu. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe sa posebnim delom za garderobu, spavaće sobe , dečije spavace sobe, radne sobe, ima ostavu koja služi kao cipelarnik, ima 3 kupatila od koga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo priliku da Vam ponudimo izuzetan petosoban stan ,luksuzno kompletno opremljen u novoizgradjenom kompleksu Wellporta na Novom Beogradu. Wellport je udobno smesten u idili privatnog parka kreiranog kombinacijom najsavremenijih tehnologija i pazljivo koncipiranog pejzaznog uredjenja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i mir. Wellport je kondominijum zatvorenog tipa, sa visokim stepenom obezbeđenja, ulazak u kompleks omogućen je uz karticu kojom se otvara kapija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzno opremljen petosoban stan u kondominijumu Wellport, jednom od najprestižnijih stambenih kompleksa na Novom Beogradu. Ova ekskluzivna nekretnina se nalazi na 11. spratu od ukupno 12, u modernoj novogradnji sa spektakularnim panoramskim pogledom na grad. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan stan u Wellport rezidencijalnom kompleksu Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Wellport na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 11. spratu nove zgrade, a iz dnevne zone pruža se spektakularan panoramski pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 730.000 €, 176,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojen spavaći blok sa tri spavaće sobe, od kojih su dve sobe prostrane sa garderoberima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 713.400 €, 123,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom ka svim delovima grada. U zgradu je omogućen ulazak pomoću kartice, a u okviru zgrade stanarima je dostupan za korišćenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 710.000 €, 123,00 m2 cca 5770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pravi porodični stan za ljubitelje zalaska sunca i prelepih pogleda Ukoliko volite Novi Beograd i tražite funkcionalan porodični stan sa tri spavaće sobe na prestižnoj lokaciji gde je sve na dohvat ruke, predstavljamo Vam odličnu priliku. Stan se nalazi u West kuli, na 14. spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 700.000 €, 146,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetno luksuzan i jedinstven petosoban stan u zatvorenom stambeno-poslovnom kompleksu Lux 51 na Bežanijskoj kosi u ul.Partizanske avijacije. Kompleks je projektovan kao moderna, mirna oaza sa visokim standardom gradnje, velikim zelenim površinama, restoranima, prodajnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700.000 €, 130,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa elegantnim sankom, tri udobne spavace sobe, od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 699.900 €, 131,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, stambeno - poslovnom kompleksu West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 685.000 €, 124,00 m2 cca 5520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

West 65 Tower je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 676.800 €, 188,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan komforan dupleks površine 187,93 m2 na devetom i desetom spratu stambeno-poslovne zgrade koja se nalazi na Novom Beogradu, u ulici Tošin bunar između kompleksa Airport city i New Minel. Stan je trostrano orijentisan i sastoji se od ulazne zone, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 675.000 €, 124,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda, samo u našoj ponudi izuzetan četvorosoban stan u okviru kompleksa WEST 65, Novi Beograd. Kula West 65 predstavlja jedan od simbola grada Beograda, sa svim potrebnim sadržajima za život. Jedan od najsavremenijih kompleksa, sa potpunom infrastrukturom za lep gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 658.000 €, 188,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

OBJEKAT SAVADA 3. Odlična lokacija. Izuzetno kvalitetna gradnja. Stanovi funkcionalnog rasporeda. Mogućnost korigovanja cene u zavisnosti od dinamike isplate. Povraćaj PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% Vesna Karagić, licenca br. 2219 062/8860343 9/10 TOŠIN BUNAR TOŠIN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 641.000 €, 226,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u rezidencijalnom delu Bežanijske kose, u zoni porodične stambene gradnje niske spratnosti. Ova pozicija pruža uslove za život u mirnom, idiličnom okruženju sa zelenilom, a na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti nalaze se stanice gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 610.000 €, 350,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 41477, 8a, prizemna, struja, klima, terasa, ulaz dobar, dvorište/bašta, podrum, cela. Porodična kuća, kvalitetne gradnje sa mogućnošću proširenja,nalazi se na dobroj lokaciji preko puta Hollywood-a. Sastoji se od dve stambene jedinice 77m2+77m2+175m2 potkrovlje u sivoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 600.000 €, 201,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dr Teodora Borockog, Novi Beograd, 600000€, 201m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dr Teodora Borockog, Novi Beograd....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo ekskluzivan penthouse na 12.spratu kompleksa "Airport Garden" na Novom Beogradu. Jedna od najkvalitetnijih novogradnji na Novom Beogradu. Stan odiše luksuzom, komforom i vrhunskim standardima gradnje, materijali i oprema vrhunskog kvaliteta. Entilizovana fasada sa plemenitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan penthaus od 134m² u kompleksu Airport Garden – Novi Beograd Predstavljamo vam izuzetno komforan i luksuzan penthaus površine 134m², smešten u prestižnom stambenom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 598.888 €, 133,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 telefon 060/0660-429 🏙 Luksuzni penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u kompleksu Airport Garden....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 598.216 €, 188,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Tošin bunar, Novi Beograd, 598216€, 188m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Tošin bunar, Novi Beograd Tošin bunar.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 590.000 €, 95,00 m2 cca 6210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan stan u jednoj od najprestižnijih zgrada u okviru kule West 65. Smešten na 4. spratu od ukupno 40, ovaj luksuzan stan površine 95 m² odlikuje se izuzetnom osvetljenošću i dvostranom orijentacijom, pružajući maksimalan komfor i funkcionalnost. Stan je moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 580.000 €, 220,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Nedeljka Gvozdenovića, Novi Beograd, 580000€, 220m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Nedeljka Gvozdenovića, Novi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 456)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>