• GoHome Professional
stan u nišu na panteleju - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan u nišu na panteleju - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u nišu na panteleju

  • Za upit "stan u nišu na panteleju" pronađeno 332 nekretnina - prosečna cena 1.747 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.610 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 46,63m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade spratnosti P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste materijali....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.440 €, 46,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 46,52m2, na I spratu stambene zgrade spratnosti P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste materijali koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 53,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 53m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je sa klasičnim i funkcionalnim rasporedom i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. U dobrom je stanju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 89,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov troiposoban Stan u stambeno porodičnoj zgradi u naselju Čalije. . Stan se nalazi na visokom prizemlju, poseban ulaz, sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, veće i manje spavaće sobe, kupatilo, ostava, dnevna soba sa terasom, kuhinja i trpezarija. U stanu je urađena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban konforan stan na Panteleju u neposrednoj blizini Pantelejske crkve.Stan je po strukturi dvosoban ,uknjižene površine 54,16m2 o terasa i osrava. Sastoji se od hodnika, kupatila,dnevne sobe, trpezarije са kuhinjom i špaizom, spavaće sobe i terase ,sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 149.985 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Panteljske crkve. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade koja nema lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 54m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 190.530 €, 106,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se petosoban stan površine 105,85m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.800 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima Pr+ IV sprata. Stan je površine 52m2, nalazi se na III spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i terase. Grejanje je na struju. Zgrada je građena po visokim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.560 €, 46,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 143.566 €, 64,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 64.7m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 103.410 €, 57,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jdvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 57,45m2, nalazi se na III spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 104.000 €, 48,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Panteleju u izgradnji. Površine je 48,16m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Prozori....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 132.880 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju. Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 56m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terase. Grejanje je podno. Stan je veoma lepo uređen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 155.400 €, 111,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan troiposobne strukture na Panteleju, prava ponuda za porodice koje traže komforan životni prostor. Površine je 111m2, nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Odličan raspored, u kome će svaki član porodice imati svoj kutak je glavna odlika stana. Čine ga: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 192.760 €, 113,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima Pr+ IV sprata. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u porodičnom kraju grada. Stan je površine 113,39m2 i nalazi se na V spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 134.900 €, 71,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji u Durlanu u stambenoj zgradi koja ima P+III sprata. Stan je površine 71m2, na III spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stanovi su veoma kvalitetne i moderne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 199.800 €, 111,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.000 €, 112,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ,nov stan . Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik, 2 spavaće sobe, prostorija za garderobu, Postavljena je španska keramika u kuhinji i kupatilu, podovi su tarketparket, PVC stolarija, 2 inverter....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lep dvoiposoban stan na Panteleju (Somborska). Ukupne površine je 55m2+9m2 terasa i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je komforan, sa dobrim i funkcionalnim rasporedom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.460 €, 65,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jdvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 64,70m2, nalazi se na II spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.220 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 62,9m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.350 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima P+5 sprata. Stan je površine 49,91m2, na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima, u skladu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 55.000 €, 68,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 na Panteleju. Površine je 68m2, nalazi se u suturenu stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 57.000 €, 44,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju kuće od 44m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika trpezarije sa kuhinjom, kupatila i velike sobe. Sobu je moguće podeliti na deo za spavanje i dnevnu sobu. Uz stan se dobija i podrumska prostorija. Grejanje u stanu je TA, na podu je brodski pod, a stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 141.440 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji sa PDV-om površine 64m2. Stan se nalazi u modernom kompleksu spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standardima. Fasadni zidovi su od kvalitetnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 79,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa garažom ( 14.76m2) u Durlanu. Površine je 79m2, nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe sa odvojenom kuhinjom, špajza, kupatila i dve terase. Stanu pripada i polovina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 106.200 €, 59,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 u blizini Pantelejske crkve. Površine je 59m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hdonika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan P=90m2+terasa na II spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinja i 3 spavaće sobe,hodnik,kupatilo i terasa. Zgrada ima lift. Cena stana je sa PDV-om, Završetak je predviđen do kraja 2025 godine. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan na Panteleju, uknjižene površine 66 m2, realne oko 80 m2. Stan se nalazi na 4. i 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta. Na donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa dok se na drugom nivou nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 69.000 €, 44,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan,jednoiposoban stan na drugom spratu u zgradi kod pošte u Dutrlanu, Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, terase. ima podrum i parking mesto. u blizini je pošta, autobusko stajalište,vrtić i škola ....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan funkcionalan, svetao, dvoiposoban stan, južno orjentisan, u zgradi, sagrađene 2007 godine, na 3.spratu, bez lifta, sa TA grejanjem. Stan se prodaje u kompletu sa nameštajem. Zgrada se nalazi u ul. Crvenih javorova, u Donjoj Vrežini, sa direktnim pešačkom prilazom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se četvorosoban stan površine 100m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 332)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>