• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana 80 m2

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana 80 m2" pronađeno 245 nekretnina - prosečna cena 3.546 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 260.000 €, 80,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Majke Jevrosime, 4/4, ta, uknjižen, nadogradnja-Funkcionalan stan u lepoj predratnoj zgradi koja poseduje sopstveno dvorište sa parkingom za stanare. Stan je kompletno renoviran, promenjena je vodovodna i elektro instalacija, PVC stolarija. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu zadnjih 14 dana 80 m2'
220.000 €
278.900 €
357.000 €
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 360.000 €
17.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA – SALONSKI STAN NA SLAVIJI U ponudi je izuzetno kvalitetan i funkcionalan salonski stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Slaviji. Idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 80 m² Cena: 360.000 €....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Kralja Petra 3. 0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog sprata, prodaje se stan koji je kvalitetno i luksuzno renoviran i opremljen. Orijentisan je ka dvorištu, kontra strani od ulice. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 80,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Cetinjska, 1/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-77.00m2, U ponudi je uknjižen, kompletno renoviran, posebno namešten, funkcionalan, svetao, dvostrano orjentisan,trosoban adaptibilan stan koji se nalazi u dobro održavanoj zgradi. Prostorije: dnevni boravak, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 80,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je luksuzan petosoban dupleks, moderan, prostran, odmah useljiv u kvalitetnoj novogradnji. 120 mkv mereno (80mkv uknjiženo). Idealan za višečlanu porodicu. Dva kupatila, dve kuhinje. Terasa. U cenu stana ulazi i garažno mesto u zgradi. Odmah useljiv, hitna prodaja, fiksna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 336.600 €, 80,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Stan se nalazi u srcu starog Beograda, salonskig stila, ali uređen moderno prema savremenim uslovima života. Zeleni venac, Beograd, Srbija ; Stari Grad, centar, Zeleni venac.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je uknjižen 3,0 dupleks u naselju Karaburma, u mirnoj ulici prepunoj zelenila i parkova. Ovaj dupleks sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom ,kupatila i terase na prvom nivou ( 40m2) i dve prostrane spavaće sobe i kupatila na drugom nivou ( 40m2). Dr Đorđa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, u ulici Zeleni venac, na svega nekoliko minuta hoda od Terazija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Šupljikca Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, u ulici Zeleni venac, na svega nekoliko minuta hoda od Terazija. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i osunčan tokom čitavog dana, sa otvorenim pogledom ka hotelu Moskva. Nalazi se u urednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 279.999 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je uknjižen, renoviran stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdana. Stan predstavlja pravu retkost na tržištu zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, prostranosti i panoramskom pogledu. Uknjižen je na 69m², dok je stvarna površina 80m². Vlasnik poseduje kompletnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 80,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

BW Scala-luksuzan porodičan stan sa pogledom na park+ U jednom od najprestižnijih delova Belgrade Waterfront, u moderno uređenoj zgradi BW Scala, prodaje se izuzetno funkcionalan i elegantno opremljen stan površine 81 m². Dvostrano orijentisan, stan pruža savršen balans urbanog života....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dr Đorđa Jovanovića, 4/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-72.00m2, Prodaje se odličan dupleks površine 80m2 u mirnoj ulici Dr Đorđa Joanovića, Mirijevski Bulevar. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, prodavnice, tržni centar Karaburma. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 151.500 €, 80,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen stan 1/1 na 50m2, ukupne površine sa galerijom 80m2. Dupleks na dva nivoa, dvostrano orijentisan, prostran, svetao. I nivo: hodnik, kuhinja, prostran dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu (pogled na Dunav) i spavaća soba. II nivo: dve spavaće sobe pod kosinama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 260.000 €, 80,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nesvakidašnji duplex koji je uknjižen na 72 kvm sa terasom 80 kvm, sa divnim pogledom u najlepšem delu Banovog brda. Kompletno namešten. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dve spavaće, kupatilo, terasa. Agencijska provizija 2% Izvorska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izvanredan 3.5 stan smešten u jednom od najprestižnijih i najtraženijih delova Vračara – na Krunskom vencu. Pozicioniran na idealnom drugom spratu kvalitetne stambene zgrade, dvorišno je orijentisan, što budućim vlasnicima pruža retku privilegiju apsolutnog mira i privatnosti....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan duplex stan u YUBC kompleksu, ukupne površine 80m², sa dva nivoa i prelepim, otvorenim pogledom sa obe terase, predstavlja idealan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj lokaciji. Stan je uknjižen na 63m², uz dodatnih 17m² galerijskog prostora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Karaburma – Mirijevski bulevar, 3.0 dupleks, 80m2 Na prodaju komforan trosoban dupleks na odličnoj lokaciji, Mirijevski bulevar, bliže Karaburmi.Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Donji nivo: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom + mokri čvor. Gornji nivo: dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Vojvode Stepe, st/6, cg, uknjižen,-Ugovorna površina 80m2. U centralnom delu Vojvode Stepe prodaje se stan od 80m2, suteren sa ulaza a sa druge strane prizemlje. Pogodan je za razne delatnosti ali i za stanovanje. Jedna velika prostorija sa izlaskom na terasu, soba, dva kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 239.730 €, 79,91 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 79,91 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dragiše Brašovana Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1983 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan koji se po svojim karakteristikama i estetici izdvaja na trzistu. Stan je komletno opremljen pazljivo odabranim namestajem i tehnikom. Po strukturi trosoban, dvostrano orjentisan, svetao. Mogucnost kupovine dva garazna mesta. Cena jednog garaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 81,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan sa pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi iz 1990-tih godina, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Prokopa, Kliničkog centra Srbije i Partizanovog stadiona. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 323.888 €, 81,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan u rezidencijalnom objektu BW Scala, u jednom od najprestižnijih delova Beograda na vodi. Nekretnina se izdvaja savremenom arhitekturom, elegantno organizovanim enterijerom i lokacijom koja spaja mirnu atmosferu sa dinamikom modernog gradskog života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3.0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 243.000 €, 81,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Vozdovac,3.0s, 81m2 +terasa lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Jedan od retkih stanova u BW, koji kombinuje ono što kupci danas najteže pronalaze - odličan raspored, dvostranu orijentaciju, mnogo prirodnog svetla i enterijer urađen sa ukusom, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Stan je projektovan za ljude koji žele kvalitet života, komfor i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 287.000 €, 81,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Iz upotrebne dozvole. - Uknjižena površina stana je 81 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace i Olimpa. • - Stan se prodaje kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju lux 3.0 stan u BW Scala. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Sastoji se od: dnevne i dve spavaće sobe, dva mokra čvora, vešernice, kuhinje sa trpezarijom i velike terase sa pogledom na park na koju se izlazi iz dnevne sobe. Spavaći blok je odvojen od ostatka stana, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Jedinstven dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u prizemlju, stambene površine 50 m², sa privatnim dvorištem od čak 30,31 m², što predstavlja retku i veoma traženu pogodnost na tržištu nekretnina. Ovakav tip stana pruža osećaj kuće u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 355.888 €, 81,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Podrum Bulevar despota Stefana Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 374.888 €, 79,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, u zgradi BW Eden, smešten na 13. spratu, ukupne površine 79 m. Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, stan pruža predivan otvoren pogled ka reci sa jedne strane, dok sa druge strane gleda na uređeni Savski park,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 234.000 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 26, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Dvorištu sa direktnim pogledom na Hram . Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 226.800 €, 81,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Direktna prodaja Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju sa odličnim pogledom! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 241)

<< <1 2 3 4 5 6> >>