• GoHome Professional
stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata prizemlje

  • Za upit "stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata prizemlje" pronađeno 54 nekretnina - prosečna cena 1.900 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+18%

Promena cene sa 82.600 € na 97.350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 82.600 €
10.04.2026 - 97.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom. Potrebna su ulaganja, stan je za sređivanje. Deljiv je na dve stambene jedinice. Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvoetažni stan na Petlovom brdu, smešten u mirnoj ulici sa parkingom preko puta. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbI 🏡 Donji nivo (8 m²) se nalazi u prizemlju. Prostor idealan za kancelariju, atelje, mali lokal ili čak mini studio – savršeno za one koji rade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 95.000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada od bele fasadne cigle na vrlo dobroj lokaciji, nalazi se između doma zdravlja i pijace. Nisko je prizemlje, pola podesta od ulaznih vrata u zgradu. Ukopan, dvostrano orijentisan. Dve sobe, kuhinja prolazna do kupatila i dnevni boravak. Stan nije naknadno preuređivan nego je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 88.000 €, 36,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 36 m² u prizemlju manje trospratne zgrade, na izuzetnoj lokaciji – Tošin bunar. Stan je blago ukopan(20 cm). Sastoji se od: prostranog hodnika, funkcionalnog kupatila, odvojene kuhinje, komforne dnevne sobe. Dodatna vrednost ove nekretnine je pripadajuća ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 93.000 €, 64,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119929, klima, izvorno stanje, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuća u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Beogradu - Slavujev venac. Idealno mesto za miran život uz neposrednu blizinu svih važnih sadržaja. Nekoliko minuta hoda do Bulevara kralja Aleksandra,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 92.000 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.000 €
20.04.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan, nisko prizemlje koje nije ukopano. Stan je svetao pogodan za poslovni prostor. Blizina linija gradskog prevoza, škole obdaništa, prodavnica. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 89.100 €, 99,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71797, PR/VIII, telefon, lokal. Odličan poslovni prostor, kompletno sređen i spreman za useljenje. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, sastoji se iz dve velike prostorije površine 66m/2, opremljeno kupatilo, čajna kuhinja. Prostor je klimatizovan sa dve klime, ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i namešten stan (100m2) u prizemlju kuće kod Palilulske pijace, Đušina ulica , sa prelepom baštom i parking mestom. Dvosoban , mogući kućni ljubimci. Iako se kuća nalazi u centru mirno je i tiho. Stan ima podno grejanje, đakuzi i inverter klimu. Izdaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-54 (od ukupno 55)

<< <1 2> >>