• GoHome Professional
stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što skuplji" pronađeno 375 nekretnina - prosečna cena 1.889 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 91.200 €, 39,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Preradovićeva, Grocka, 91200€, 39m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Preradovićeva, Grocka Preradovićeva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 91.200 €, 76,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 91.000 €, 43,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Novog Beograda nalazi se stan u urednoj, lepo održavanoj zgradi. Okružen je zelenilom, igralištima, parkovima, preko puta opštine Novi Beograd, na svega par minuta od tržnog centra Novi Merkator i 5 minuta od tržnog centra Stari Merkator. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 52,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlicno organizovan 3.0 stan u Kaluđerici od svega 52m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevne sobe, dve sobe, kupatila, spavaće sobe i lodje. Samo keš kupci (u postupku ozakonjenja, moguca overa kod notara). U ponudi imamo i druge kvadrature na prizemlju, drugom i trećem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 91.000 €, 65,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan, renoviran stan u potkrovlju zgrade. Izgrađen sa dobijenom upotrebnom dozvolom. Zgrada uknjižena i priključena na kanalizaciju. U neposrednoj blizini škole, pijace, Doma zdravlja, u centru Koteža. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.920 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Lokacija: Izuzetno mirna, zelena zona sa pogledom na Dunav i Avalu, dovoljno udaljena od saobraćajnica. U neposrednoj blizini škole, vrtića, banke, marketa, Doma zdravlja, pijace, policijske stanice, autobuskih linija i svih drugih potrebnih sadržaja. Podmorničara Đorđa Mitrovića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.920 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.900 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo Vam ponudimo stan u Učiteljskom naselju, opština Zvezdara. Stan se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je građena kvalitetnim materijalom i novije je gradnje. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.867 €, 43,26 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

🏡 Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.780 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.760 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 90.560 €, 51,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 88.638 € na 90.524 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.524 €, 41,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 88.638 €
13.03.2026 - 90.524 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 90.480 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.200 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Mirijevu kod OŠ Pavle Savić. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Površina stana je 41m2 i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.200 €, 38,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan dvosoban stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan dvosoban stan u izgradnji se nalazi na 3 spratu na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 90.063 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u pretprodaji, u jednoj od najperspektivnijih novogradnji na Novom Beogradu. Sa svojih 37 kvadrata pažljivo organizovanog prostora, ovaj stan nudi upravo ono što je danas najtraženije — funkcionalnost, komfor i moderan stil života. Ulazni prostor vas vodi ka dnevnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte svoj dom iz snova u srcu Obrenovca, Beograd, sa ovim izuzetnim stanom na prodaju, koji je upravo stigao na tržište. Smešten na adresi Vojvode Mišića, ovaj stan je idealna prilika u stambenom segmentu. Stan u dobrom stanju nudi ukupno 41 m2 stambenog prostora,plus još 30 m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.000 €, 42,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Mirijevo 4, na par koraka od okretnice. Stan se nalazi na petom spratu zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevno spavaće sobe, odvojene kuhinje sa ležajem, kupatila i terase. Dosta osunčan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 90.000 €, 43,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127856, IV/IV, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, stambena zgrada. Lep komforan, funkcionalan stan. Stan poseduje galeriju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 90.000 €, 43,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127856, IV/IV, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Lep komforan, funkcionalan stan. Stan poseduje galeriju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nije moguća kupovina na kredit jer je prostor uknjižen kao garaža. U blizini male crkve u Mirijevu. Neposredna blizina Viteza Karađorđeve zvezde, prodavnice, autobuskog stajališta, restorana itd. Lepo raspoređenih 45m2. Dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo sa tuš kabinom i čak dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 90.000 €, 47,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 47m2, TA, PSUT/II, telefon, interfon. U procesu knjiženja i prenamene. Dvoiposoban stan koji se nalazi u dobro pozicioniranoj zgradi, koja se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića,lidla i drugih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u polusuterenu dvospratnice, tipične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lep jednoiposoban stan, sa terasom. Na odličnoj lokaciji. Na legalizaciji. Podneta prijava za upis po posebnom Zakonu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 90.000 €, 49,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan u novogradnji u lepom i mirnom delu Jajinaca. Odlični materijali gradnje. Rok završetka radova jesen 2025. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je izražena bez PDV-a. PROSTORIJE: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe, kupatilo, terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 49,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Miljakovac, Čelebićka ulica. Renoviran, dvoiposoban dupleks na petom spratu u zgradi bez lifta, površine 49m², uknjiženo 34m². Centralno grejanje, klima. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorenekupoprodajne cene. Miljakovac, Celebićka street. Renovated, two-and-a-half-bedroom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Gocka. Stan je površine 50m2. Po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od dva sprata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, novi kompleks zgrada koji se gradi na trenutno najperspektivnijoj lokaciji u Beogradu, u blizini obdanista i vise velikih marketa, na 15 min od Centra grada. Stanovi od 40m2 do 120m2. Kompletna dokumentacija mogu i kreditni kupci. Cena od 1800 Eura/m2 +PDV. Za kupce prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u Železniku. Ogromna dnevna soba sa velikim prozorima koji gledaju na zelenilo i park. Poseduje veliku terasu na koju se izlazi iz kuhinje i trpezarije. Vrlo funkcionalan i iskorišćen prostor. Na izuzetnoj lokaciji. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 54,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 54 m2 na prvom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 90.000 €, 54,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119748, II/II, klima, terasa, renoviran, stara gradnja, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odličan stan od 54,49m² u mirnom i porodičnom okruženju Koteža, u ulici Olge Jovičić.Stan nije uknjižen, nalazi na II spratu zgrade bez lifta. Poseduje dnevnu sobu, u sklopu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u Borči, Centar 2. 56 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i velike terase. Ono što ga čini posebnim je pripadajuće dvorište i park za decu pored samog stana. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Zemun Polje, Partizanskih učitelja, 82m2 .. 82m2, 3.0, PR/1, EG, terasa, parking, podrum Dokumentacija: uknjižen. Stanje: za sređivanje. Stan u prizemlju u Zemun....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 58,43 m2 Odlična lokacija. Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan merene površine 62m2 koji je u procesu knjiženja na četvrtom spratu zgrade u ulici Severina Bjelića u Borči. Objekat se nalazi u blizini nekoliko trgovinskih lanaca, pijace, škole, vrtića, tržnog centra. Dobra povezanost sa svim delovima grada javnim prevozom. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 376)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>