• GoHome Professional
stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena novogradn - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena novogradn - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena novogradnja

  • Za upit "stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena novogradnja" pronađeno 104 nekretnina - prosečna cena 3.408 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • renovirano
    • opremljen
    • bazen
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 185.000 € na 162.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 162.000 €, 34,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 185.000 €
22.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u novogradnji uknjižen na 34m2 grejne površine i 36m2 terase. Izvorno jednoiposoban, bez ulaganja. U stanu ostaju svi ugradni elementi (plakari i kuhinjski elementi). Sunčan , svetao. Agencijska nadoknada 2% uknjizen PR/4 Ljubljanska || dokumentacija : uknjizen Ljubljanska.

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 95.000 € na 79.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 95.000 €
15.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno opremljen namesten stan od 34m2 u mirnom delu Ledina u blizini svih sadrzaja potrebnih za svakodnevni zivot i sa dobrom povezanoscu sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 139.000 € na 136.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 136.000 €, 31,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 139.000 €
21.05.2026 - 136.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan za prodaju Cara Uroša U ulici Cara Uroša kod ugla sa Gospodar Jevremovom ulicom za prodaju stan uknjižene površine 31m2. Stan se nalazi na 1 spratu dvorišne zgrade. Sastoji se od predsoblja, kuhinje, kupatila i sobe. Ima terasu od 3m2 koja nije u kvadraturi. Stan je u izvornom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 198.000 €
12.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 160.000 € na 153.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 153.000 €, 30,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 160.000 €
13.03.2026 - 153.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.feniks.rs

Prodaje se potpuno nov, luksuzno uređen stan od 30 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Terazijama. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta) i korišćen je manje od mesec dana, što znači da je praktično neuseljavan i u savršenom stanju. Sa prozora stana....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 149.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 30,00 m2 cca 4970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 153.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižen stan površine 30 m², kompletno renoviran i opremljen, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Nepokretnost se nalazi u ulici Knjeginje Julije (bivša Riječka), odmah iznad Južnog bulevara, na mikrolokaciji koja je infrastrukturno u potpunosti razvijena i sa odličnom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 150.000 €
07.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da ponudimo funkcionalan manji stan u samom gradskom jezgru. U pitanju je zavučena, mala ulica, u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra i Kneza Miloša. Trospratna zgrada starije gradnje, održavana, bez lifta. Stan se nalazi na drugom spratu, iznad se nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 49.990 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 49.990 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 52.000 €
16.05.2026 - 49.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Kotež po strukturi jednosoban, ukupne površine 30 m2, odlična lokacija, kompletno renoviran. Iz otkupa. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 30 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 2.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 60.000 € na 56.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 30,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu. Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 171.000 € na 156.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 156.000 €, 30,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 185.000 €
04.02.2026 - 180.000 €
22.02.2026 - 171.000 €
13.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, orijentisan ka reci. Stan je dvosobne strukture, pozicioniran na petom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Mogućnost kupovine garažnog mesta od 16m2 po ceni od 25.000 eur. Posrednička....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.596 € na 73.650 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.650 €, 29,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 76.596 €
25.04.2026 - 73.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.500 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 149.900 € na 139.900 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 28,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 149.900 €
14.05.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličnan 1.0 stan u centru grada kompletno namešten u neposrednoj blizini Palate Pravde. Stan se sastoji iz dnevno trpezarijskog dela, kupatila i spavace sobe. Idealan je i za poslovni prostor. Stan ima pripadajući podrum od 10m2. U dvoristu zgrade ima mogucnost parkiranja vozila.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 135.000 € na 121.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 135.000 €
20.03.2026 - 121.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta 0.5, 27m2, SUT/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se garsonjera u novogradnji u srcu Vračara. Stan se nalazi na viskom suterenu, na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i Kalenić pijace. Idealno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 82.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 25,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 87.500 €
20.03.2026 - 85.000 €
17.04.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni apartman u funkciji stana, prodaje se kompletno namešten. Stan je klimatizovan, grejanje etažno sa kotlom na struju, roletne sa elekto podizačima. Nalazi se u urednoj zgradi, novogradnja sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Kupovina nije moguća iz sredstava kredita banke.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 228.700 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 228.700 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 228.700 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 228.700 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Olimp 3. 0, 66m2 (terasa 4. 5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj novogradnji prodaje se trosoban stan u dva nivoa, prizemlje + galerija. Zgrada je u završnoj fazi kvalitetne gradnje, sa odličnom termo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.500 € na 95.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 98.500 €
09.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom delu Banovog brda, na par minuta hoda od Požeške ulice, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Smeštena je na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade, okružene zelenilom a u neposrednoj bliizini se nalazii više autobuskih linija koje su odlično povezane sa ostalim delovima....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 67.000 € na 62.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 67.000 €
21.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 49.500 € na 42.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 49.500 €
09.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična investiciona prilika – samostalna kućica kod SC Vračar. U ponudi je manji samostalni objekat površine 14 m², smešten u dvorištu u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za kupce koji traže projekat za renoviranje i prilagođavanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-104 (od ukupno 104)

<< <1 2 3> >>