• GoHome Professional
stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 3.580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • klima
    • lift
    • podrum
    • 1.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 212.000 €
03.04.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi sa malim brojem stanova. Prostorije: ulazni deo, kupatilo, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, a na galeriji je spavaći prostor. Grejanje u stanu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 212.000 € na 205.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 212.000 €
22.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana. U prilici smo da Vam specifičan dvosobni stan na tri nivoa. Zgrada u kojoj se nalazi je u odličnom stanju sa renoviranom fasadom. Ulaz u stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 276.888 € na 271.600 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 271.600 €, 56,00 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 283.600 €
03.04.2026 - 276.888 €
22.05.2026 - 271.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta'
110.000 €
149.990 €
198.000 €
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
22.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 161.500 €
22.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 158.700 € na 144.270 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 144.270 €, 45,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 158.700 €
22.05.2026 - 144.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift (ide do 4. sprata), interfon, brzo useljiv, uknjizen na 39 m2, ostava na tavanu, starogradnja iz 70-ih godina. Stan u izvornom stanju, ulaganja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 135.000 €
22.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 117.900 € na 107.180 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 107.180 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 117.900 €
22.05.2026 - 107.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
22.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan jednoiposoban salonski stan, kvalitetno renoviran i luxuzno opremljen. Stan je odlicnog funkcionalnog rasporeda, iskoriscen je svaki kutak na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 139.000 € na 136.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 136.000 €, 31,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 139.000 €
22.05.2026 - 136.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan za prodaju Cara Uroša U ulici Cara Uroša kod ugla sa Gospodar Jevremovom ulicom za prodaju stan uknjižene površine 31m2. Stan se nalazi na 1 spratu dvorišne zgrade. Sastoji se od predsoblja, kuhinje, kupatila i sobe. Ima terasu od 3m2 koja nije u kvadraturi. Stan je u izvornom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.000 € na 119.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €
22.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.000 € na 94.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 94.000 €, 28,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 98.000 €
22.05.2026 - 94.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića 1.0, 28m2, PR/4, TA Na odličnoj lokaciji u salonskoj zgradi u ponudi je za prodaju dvorišno orijentisan manji stan. Stan ima dobar raspored i lako je adaptibilan u jednoiposoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 107.000 € na 105.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 107.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>