• GoHome Professional
stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena što veći" pronađeno 713 nekretnina - prosečna cena 3.521 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 180.000 € na 167.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 167.000 €, 41,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 180.000 €
06.03.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112460, PR/III, klima, uknjižen, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 164.000 € na 156.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 156.000 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
11.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na poslednjem spratu zgrade nedaleko od Gradske bolnice prodaje se stan sa pogledom na grad. Kompletno renoviran, uknjižene površine 34m2 (mereno 41m2) sa izlaskom na terasu površine preko 100m2. Nalazi se u održavanoj zgradi sa dva lifta, neparni vozi do XV sparat. Sastoji se od....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.000 € na 126.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 126.500 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 126.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127548, I/IV, klima, lift, telefon, parking, stambena zgrada. *** STAN U IZGRADNJI *** Očekivani završetak radova do jeseni 2026. godine. Funkcionalne strukture, sa odvojenom spavaćom sobom i parking mestom ispod lođe stana. Tiha i mirna ulica, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.000 € na 126.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 126.500 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 126.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127548, I/IV, klima, lift, telefon, parking, stambena zgrada. *** STAN U IZGRADNJI *** Ocekivani zavrsetak radova do jeseni 2026. godine. Funkcionalne strukture, sa odvojenom spavacom sobom i parking mestom ispod lodje stana. Tiha i mirna ulica, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 196.800 €, 41,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 205.000 €
01.05.2026 - 196.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova nekretnina se nalazi u mirnom delu grada, u blizini svih bitnih sadržaja kao što su prodavnice, škole i javni prevoz. Stan se prostire na 41 m2 i sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase sa prelepim pogledom na grad. Enterijer stana je moderno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.000 € na 110.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 112.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2025 - 175.000 €
01.06.2025 - 165.000 €
13.06.2025 - 159.000 €
11.07.2025 - 150.000 €
18.07.2025 - 145.000 €
21.09.2025 - 140.000 €
16.01.2026 - 135.000 €
08.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo dvosoban stan na top lokaciji. U neposrednoj blizini se nalaze vrtic, skola, posta, prodavnice, autobuska stanica. Prostorije:hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, ostava, terasa. Stan je kompletno renoviran. Urađen je....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 160.000 € na 140.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 160.000 €
21.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje * kupatila * ostave Poseduje 1/7 zajedničkog dvorišta. Idealan za porodični život ili miran boravak u centru grada. Stan se nalazi u izvornom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 130.000 €
29.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan stan sa odvojenom spavaćom sobom u najtraženijem delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnji i odlikuje ga funkcionalan raspored, odlična osvetljenost i maksimalno iskorišćen prostor. Ima terasu, idealnu za jutarnju kafu i opuštanje sa koje se pruža....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 160.000 € na 157.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 157.000 €, 40,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi izuzetno prijatan jednoiposoban stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji na Dušanovcu, u blizini Pošte. Stan je pozicioniran kao visoko prizemlje (u visini prvog sprata) i orijentisan je suprotno od ulice, što garantuje mir, privatnost i tišinu. Poseban kvalitet ove nekretnine....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 145.000 €
01.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128332, PR/V, klima, terasa, uknjižen, novogradnja. Stan ima 39,23 kvadrata grejne povrsine sa odvojenom spavacom sobom, i terasu od 64 kvadrata gde su 30kvadrata pokriveni konstrukcijom i oblozeni plocicama. Na njoj je dozvoljena montazna gradnja jer je stan uknjizen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-389 (od ukupno 390)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>