• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 zadnjih 7 dana do 250000 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu do 50 m2 zadnjih 7 dana do 250000 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 zadnjih 7 dana do 250000 eura

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 zadnjih 7 dana do 250000 eura" pronađeno 340 nekretnina - prosečna cena 3.509 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.900 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban, lux namešten stan nedaleko od okretnice tramvaja u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan je izuzetno svetao sa prelepim pogledom na grad. Izuzezno funkcionalan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Nalazi se u odličnoj....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 199.000 € na 197.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 197.000 €, 50,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 199.000 €
10.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bra��e Grim, 1/5,-Stvarna povr��ina-50m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Odli��an dvosoban stan na prvom spratu sa liftom, prazan i odmah useljiv. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Centralno grejanje je do vrata. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.920 €, 48,98 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 48.98, terasa, EG, 2/4, lift, interfon, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Atraktivna Lokacija! ✨ 📍 Lokacija: mirna, a istovremeno izuzetno atraktivna! 🏗 Novogradnja – moderan objekat vrhunskog kvaliteta 🌅 Položaj: stan okrenut ka jugoistoku,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hercegova��ka, 3/16,-Stvarna povr��ina-28m2 , ugovorna povr��ina-27.41m2, U ponudi kompletno opremljen i luksuzno name��ten stan u BW, u zgradi Simfonija 1 (Hercegova��ka ulica, drugi red od reke) povr��ine 28m2, sme��ten na tre��em spratu od ukupnih ��esnaest, opremljen klima ure��ajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Du��ana-Stari grad, 3/5, podno grejanje, uknji��en-Stvarna povr��ina-33m2 , ugovorna povr��ina-27.00m2, Prodaje se moderan i luksuzno opremljen salonski stan povr��ine, sme��ten na 3. spratu u zgradi od ukupno 4 sprata, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i dizajnerski ure��en,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 189.900 €, 47,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi salonski jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, u ulici Stanoja Glavaša u neosrednoj blizini Palilulske pijace. Stan je uknjižen na 47m2, dok je stvarna izmerena površina 49m2 sa terasom. Kompletno je renoviran i spreman za useljenje. Sastoji se od ulaznog salonskog dela,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 189.640 €, 47,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja na lokaciji "Hadžipopovac". Odlično povezan sa ostalim delovima grada. U neposrednoj blizini je kompletna infrastruktura - osnovnih i srednjih škola, vrtića, fakulteta, doma zdravlja, sportskog centra. Video nadzor 24h. Useljenje januar 2027. godine. Cena je izražena bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 45,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.0, cg, kompletno renoviran, 1/4, podrum, terasa Kompletno renoviran dvosoban uknjižen stan u jednom od najlepših i najtraženijih delova Gospodara Vučića, 45m2 + 2m2 terasa. Dvostrano orijentisan, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od komforne dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1.5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini više fakulteta, opštine, pozorišta i slično. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe povezane sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vidikova��ki venac, 1/6, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-41m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, Svetao stan, na presti��noj lokaciji. Odli��nog rasporeda, lako adaptibilan u jednoiposoban. Pogodan kako za stanovanje tako i za investiciju, uknji��en na 39m2, sa terasom 41m2. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 186.743 €, 43,53 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlični stanovi na Bežanijskoj kosi, u ponudi su stanovi u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je male spratnosti I sastoji se od samo 4 stana. Projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 188.000 € na 186.500 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 186.500 €, 42,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 188.000 €
12.05.2026 - 186.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milorada Šapčanina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan povr��ine 54,55m u zgradi u izgradnji, na petom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 2.5 sobne strukture, idealan za ��ivot ili kao investicija za izdavanje. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i pa��ljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan izvorno jednoiposoban stan, kompletno renoviran, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hale sportova, Studenskog grada i Fontane. Blizina obdaništa, škole, prodavnica i prevoza. Stan jugoistočno orijentisan, sunčan i svetao. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 55,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Budmanijeva, 1/4, eg-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Zgrada je novije gradnje iz 2017 godine sa dobrim ulazom, poseduje lift. Udaljena 100m od Bulevara kralja Aleksandra, u blizini vi��e autobuskih i tramvajskih linija. Stan komforan, dvoiposoban, hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan povr��ine 54,55m u zgradi u izgradnji, na ��estom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 2.5 strukture. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i pa��ljivo odabranim zavr��nim detaljima. Projektovana je da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u zgradi iz 2005. godine. Izvorno dvosoban. Adaptiran u dvoiposoban. Iskorišćen prostor na najbolji mogući način. Lepa lodja. Trenutno u zakupu sa opcijama da se zakup nastavi ili da se prekine. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Rada Neimara Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Rada Neimara, vp/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-50.00m2, Zgrada ima energetski paso��. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 181.300 €, 49,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetno traženoj lokaciji, kod Liona, u Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se 1.5 stan, 43 kvadrata, u kvalitetno rađenim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je u mirnijem delu sa pogledom na park. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja stana – Lion, 43 m², odlična lokacija U mirnom i veoma traženom delu Liona prodaje se funkcionalan i lepo organizovan stan površine 43 m², na 1. spratu uredne zgrade od crvene fasadne cigle sa ukupno 7 spratova. Stan je izvorno jednosoban, ali je uspešno adaptiran u jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odlična stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Odličan kako za život tako i kao investicija. Trenutno se izdaje, novi vlasnik, ako želi, može da nastavi izdavanje sa istim stanarom. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar kralja Aleksandra, 1/7, cg-Stvarna površina-43m2 , ugovorna površina-36.00m2, U ponudi odličan 1.5 stan u Bulevaru kralja Aleksandra, Lipov lad. Nalazi se na prvom spratu i gleda na Bulevar kralja Aleksandra. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 180.000 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131870, II/, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaje se PRELEP dvoiposoban stan na samom ulasku u plave horizonte, na 2 spratu ,u ulici Milke Lukic,kod same crkve,51 m2,sastoji se velika dnevna soba sa kuhinjom I trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 178.900 €, 47,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini (50-800m) osnovne škole, vrtića, pijace u Bloku 44, Univera, DM, pekara, mesara, doma zdravlja. Savski kej se nalazi u blizni od 400m. Stan je funkcionalan i sadrži sve potrebno za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 177.000 €, 45,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��irila i Metodija, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-45m2 , ugovorna povr��ina-32.00m2, Stan na 4. spratu od 4. Zgrada uredna, ��ista, sre��ena. Stan jednostran, sa krovnim prozorima, kupatilo komforno. Iz predsoblja u sve prostorije. Uknji��en na prethodnog vlasnika, na 32m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 176.000 €, 31,00 m2 cca 5680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na Starom Gradu, u blizini Gospodar Jevremove. Stan je površine 31m2 sa terasom, nalazi se na šestom, poslednjem spratu. Potpuno je renoviran. Odmah je useljiv. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Slike u pripremi!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan stan u visokom prizemlju (visina do ivice prozora 2,5 m) u odličnom okruženju gde su svi potrebni sadržaji nadohvat ruke. Lepe velike prostorije u stanu koji je renoviran i održavan. Za svaku preporuku. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na Starom Gradu, u blizini Narodnog pozorišta. Stan je površine 31m2 (27kv je uknjiženo), nalazi se na šestom, poslednjem spratu u zgradi iz 60-tih godina. Potpuno je renoviran, jugozapadno orijentisan, osunčan i prozračan. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 175.000 €, 45,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ovaj izuzetno udoban i svetao stan se nalazi u mirnom kraju bloka, u blizini mnoštva parkova, doma zdravlja, savskog keja, škola i vrtića. Lokacija obiluje komercijalno-uslužnim sadržajem kao i velikim brojem linija gradskog saobraćaja ka svim delovima grada. Oko zgrade postoji dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Podrum Jovana Ćirilova Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.