• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2" pronađeno 3 571 nekretnina - prosečna cena 1.571 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101044, III/III, dupleks, klima, lift, terasa(2), luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. Nudimo Vam fantastičnu nekretninu za izdavanje na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, nadomak Kalenić pijace. Stan je duplex, nalazi se na poslednjem spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo trosoban stan na Ceraku u ulici Prištinska. Terasa i na donjem i na gornjem nivou. Stan je orijentisan prema dvorištu. Blizina svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život, blizina škole, vrtića i prodavnica. PROSTORIJE: I nivo - hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 328.000 €, 164,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom predstavljaju prelep stan, na najprestižnijoj gradskoj lokaciji po izuzetno povoljnoj ceni za istu! Predratna zgrada fantastične arhitekture i dvorišta koje budi umetnički šarm Beogradskog Pariza je ambijet gde su smeštena ovaj stan. Stan u potkrovlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan u novijoj zgradi, sa tihim i mirnim okruženjem. Stan se nalazi u niskom prizemlju, nije ukopan, i iz njega se izlazi na jednu terasu od 7m2 koja je urađena u pločicama. Postoji mogućnost da se umesto prozora u spavaćoj sobi stave vrata i dobio bi se izlaz na još jednu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78725, 5a, spratna, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Lux stan, u kući novogradnja,kompletno namešten, funkcionalan.Tv kablovska internet SBB (premium paket) nalazi se na super lokaciji.U cenu ulazi jedno parking mesto u dvorištu. Režijski troškovi su +500e.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u centralnoj ulici na Karaburmi, u Mirijevskom bulevaru, u nadogradnji na petom spratu. Moderno koncipiran plan izgradnje, bez utroška kvadrature, sa lepim rasporedom prostorija. Na spratu će biti samo 4 stana, zgrada će biti uređena i renovirana, a stanovi će biti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.000 €, 86,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118282, III/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, ulica Patrijarha Varnave. Izuzetan stan, u zgradi sa portirom i 24h nadzorom sa garažom na -1 zgrade. Površina stana je 160m² sa dve odvojene lođe, dva kupatila, kuhinje sa ostavom, 3 spavaće sobe, garderoberom i velikom dnevnom sobom sa trpezarijom i salonom. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 149.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 135.900 €, 68,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi odličan uknjižen trosoban stan sa parking mestom. Stan je na prvom spratu, trostrano orjentisan. Stan ima dnevnu sobu, kuhinjsko trpezarijski prostor, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, ostavu. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 93.800 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam lokaciju koja spaja izuzetnu povezanost, komfor i kvalitet života. Na samo nekoliko minuta vožnje od Bulevara kralja Aleksandra – jedne od glavnih saobraćajnica u gradu – ova adresa nudi brz pristup auto-putu, što omogućava laku i efikasnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.738 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID654 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 39.900 €, 20,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Filmski Grad, Lokal adaptiran u garsonjeru .. / Arčibalda Rajsa, zgrada u parku, okružena zelenilom, Lokal u funkciji stana - garsonjere, svetao, dvostran, termo izolovana fasada, PVC stolarija, visoki plafoni (3m), nove elektro i vodovodne instalacije, CG odjavljen - može na zahtev....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 139.500 €, 70,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se uknjizen, namesten, odmah useljiv stan bez ulaganja,na odlicnoj lokaciji u srcu Karaburme u ulici Patrisa Lumumbe.Stan je uknjizen na 40m2.- donji nivo. Gornji nivo-galerija ima merenih 30m2 podne povrsine sa kosinama i novim Velux prozorima koji nisu usli u knjiznu kvadraturu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 139.500 €, 70,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan 4.0 stan na visokom prizemlu. Trostran , svetao funkcionalnog rasporeda. Prostorije Dnevni boravak iz koga se izlazi na terasu. kuhinja 3 spavaće sobe i dva kupatila. Stan će biti useljiv do septembra 2025. Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 185.000 €, 92,92 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 92,92m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan troiposoban stan od 92,92m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 103,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stevana Opačića, V+VI sprat, lift, terasa, kvalitetan stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, svetao, bez ulaganja, dva mokra čvora, kamin, ima pripadajući podrum, dobra lokacija i infrastruktura, miran kraj, uknjižen. Agencijska provizija 2%. Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal - stan u nivou PR je uknjižen na 58m2, dok se na nivou ispod stana nalazi prazan prostor od 42m2 (magacin). U PR se nalazi dnevni boravak sa posebnim garderoberom, spavaća soba, kuhinjski deo i prostrano kupatilo sa tuš kadom. Dnevni boravak trenutno služi kao advokatska kancelarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan na odličnoj lokaciji. U blizini ove nekretnine se nalaze škola, obdanište, prodavnice, gradski prevoz za sve delove grada. Blizina Košutnjaka i Ade Ciganlije ovaj stan čine još interesantnijim za ugodan život. Stan je organizovan na dva nivoa. - Na prvom nivou se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.000 €, 98,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Janka Katića, Palilula, 195000€, 98m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Janka Katića, Palilula Janka Katića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen dupleks u zgradi od crvene fasadne cigle, kompletno renoviran. Nalazi se u jednoj od najlepših ulica u Rakovici. Sa terase se pruža prelep pogled na Avalski toranj. Prodaje se namešten ili po želji prazan. Za svaku preporuku! Prostorije: I nivo: dnevni boravak, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi je petosoban. Na donjem nivou se nalazi kuhinjsko- trpezarijski deo, dnevna soba i dve spavaće sobe, terasa i kupatilo, a gornji nivo se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan stan (90m², uknjižen) u Rakovici, u zgradama od crvene fasadne cigle, u nadogradnji sa liftom. Namešten! Lokacija: Mirna i tražena lokacija u Rakovici, odlična povezanost sa ostatkom grada, u blizini škola, vrtića, marketa, prevoza. Opis stana: Površina: 90m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, 90m², 3.5 soban, lift, uknjižen, namešten! Na prodaju komforan četvorosoban stan (90m², uknjižen) u Rakovici, u zgradama od crvene fasadne cigle, u nadogradnji sa liftom. Lokacija: Mirna i tražena lokacija u Rakovici, odlična povezanost sa ostatkom grada, u blizini škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 340.000 €, 171,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Učiteljska poslovni prostor 171m2 (118m2 + stan 53m2 sa terasom 4m2), prizemlje, CG Prodaje se poslovni prostor površine 118m2 zajedno sa dvosobnim stanom površine 53m2 u zgradi iz 2015. godine, oba u jednom nivou. Idealna prilika za male privrednike,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 79.500 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan jednosoban stan na Petrovaradinu. Cena sa nameštajem. Dvorišno orijentisan, fantastičan pogled. Za više informacija pozovite! 065/24-29-217 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban dupleks renoviran i opremljen novim modernim nameštajem. 40m2-uknjiženo+5m2lođa+30m2-gornji nivo sa kosinama. Mereno: 75m2 Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen dupleks stan u mirnom delu Karaburme, idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Struktura stana: Donji nivo (45 m² – uknjižen): Hodnik Dve spavaće sobe Kuhinja Dnevni boravak sa izlazom na lođu Kupatilo Gornji nivo (30....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.300 €, 51,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 143.000 €, 72,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan na odličnoj lokaciji. Korisne površine 72m2, dvostrano orjentisan istok - zapad, svetao, funkcionalan. Nalazi se u održavanoj zgradi starogradnje. Lift ide do šestog sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije. kuhinje sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.100 €, 64,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan na pravom visokom prizemlju.Veliki dnevni boravak sa odvojenim kuhinjsko-trpezarijsim delom, dve spavaće sobe, terasa i kupatilo. Struktura stana je odlična, dvostrano je orjentisan i svetao.Pozicioniran u blizini hotela Jugoslavije, blizu šetališta i svih bitnih dešavanja.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Beograda, u Zemun polju, u kraju sa širokim ulicama i puno zelenila, nudimo Vam funkcionalan dvosoban stan sa odličnim potencijalom. Stan se nalazi u šestospratnici sa liftom, građenoj sredinom 1980-ih godina, u okviru uređenog bloka koji je prepoznatljiv....