• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 luksuzan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 luksuzan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 luksuzan

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 luksuzan" pronađeno 228 nekretnina - prosečna cena 1.516 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • klima
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 132.877 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Lux stan u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu. Najkvalitetnji materijali se koriste u gradnji. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Prikazana cena je bez pdv-a. PROSTORIJE: ulaz, kupatilo, dnevna soba, 2 spavaće sobe, kuhinja, terasa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 379.900 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan stan na četiri etaže, ukupne površine 252m², koji pruža izuzetnu udobnost i eleganciju. Stan je vrhunski renoviran, sa pažljivo biranim materijalima i modernim dizajnerskim detaljima. Prostor obuhvata tri prostrane spavaće sobe, master spavaću sobu sa walk-in ormanom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 220.500 €, 147,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux 4. 0 stan od 147 m2 na drugom spratu u vili na Senjaku. Sastoji se od predsoblja sa degažmanom, dve dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, degažman, ostava i vešeraj, kupatilo 1, kupatilo 2, velika terasa, etažno grejanje, sbb kablovska, klima. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzan stan vrhunskog kvaliteta. Opremljen je drvo-aluminijum stolarijom, modernom tehnikom i luksuznim detaljima. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa kompletnom novom tehnikom, 3 spavace sobe, od kojih je jedna master soba sa velikim garderoberom i sopstvenim....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 93.840 € na 105.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.840 €
26.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su kuće u nizu u luksuznom kompleksu, nedaleko od centra Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Izgrađene su od najkvalitetnijih materijala i luksuznog izgleda. Ugrađena je stolarija visokog kvaliteta, vrhunska keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Stan je opremljen drvo–aluminijum stolarijom, modernom tehnikom i luksuznim detaljima koji pruzaju maksimalan komfor za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120192, II/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Luksuzan stan od 90m² u mirnom delu ulice Gospodara Vučića – parking mesto uključeno! Na izuzetnoj lokaciji, u ulici Gospodara Vučića, izdajemo prostran i luksuzno uređen stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, trosoban, nov, neuseljavan i luksuzno opremljen stan salonskog tipa u strogom centru sa fenomenalnim pogledom na Tašmajdanski park. Odlična povezanost i blizina svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 148.500 €, 99,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 . 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na svega par minuta od KNEZ MIHAILOVE ULICE I OBILIĆEVOG VENCA. Kompletno renoviran luksuzan stan, od ukupno 65 m2. Nalazi se u kvalitetnoj i lepo održavanoj zgradi na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom stan ima veliku spavaću sobu sa ugradnim garderoberom, prostranu i lepo osvetljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 279.000 €, 133,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep i prostran stan za prodaju - Živka Davidovića, Zvezdara, 133 m2, 279.000 EURNa prodaju je luksuzno sređen i potpuno namešten trosoban stan površine 133 m2, smešten na četvrtom spratu stambene zgrade na Zvezdari, u ulici Živka Davidovića, u mirnom kraju u blizini Cvetkove pijace.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude potpuno nov lux stan, od 60m2, sa dodatno uređenim tavanskim prostorom od 25m2, koji ima vlastito kupatilo. Stan se sastoji od hodnika, open space prostora (kuhinja + trpezarija + dnevni boravak), koji izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan nalazi se na drugom spratu zgrade u mirnoj ulici, dvostrano orjentisan. Nova elektro i vodovodna instalacija, izolacija, fasada. Ulazna vrata sigurnosna. U stanu je granitna keramika iz Španije – I klase. Kupatila nova sanitarija sa bojlerom i sušačom za veš. PODNO GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u blizini Slavije i hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti renoviran i odmah useljiv. Povrsine je 100 m2 i sastoji se od jedne centralne prostorije sa odvojenom kuhinjom i 4 potpuno odvojene sobe, sto ga cini idealnim kako za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.550 € na 230.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 230.000 €, 109,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 206.550 €
15.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, stan u visokom prizemlju nove stambeno - poslovne zgrade, lux opremljen od najkvalitetnijih materijala, u blizini Cvetkove pijace i SC Olimp. U jednom od najtraženijih delova grada, stan je 2.5 površine 61 m2 + terasa od 48 m2 Zgrada je kvalitetne gradnje, sa liftom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodaja novih LUX stanova u ulici Vojvode Stepe .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 305.000 €, 234,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Radivoja Markovića, 3/4, eg, uknjižen, dupleks, lux, bez ulaganja-Ugovorna površina stana je 125m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux stan u mirnom delu Vracara, na idealnoj poziciji, sa kompletmim namestajem najvise kategorije. Osim standardnih aparata stan ima kablovsku mrezu, internet, elektro roletne, 2 klima uredjaja, ostavu i garazno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux na odličnoj lokaciji na dva nivoa. Penthouse. I nivo 43m2, galerija 42m2. Na galeriji od 42m2 je najvisa tacka 1.70 samo u jednom delu a u ostalom delu je niže. Na gornjem nigore se nalazi jedna spavaca soba i velika divna terasa agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 116,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jedinstveno luksuzan stan sa modernom opremom i prelepim pripadajućim dvorištem od 76m2. Stan je svetao, funkcionalan i poseduje sve potrebno za ugodan i komforan život na skrivenoj lokaciji a blizu svih potrebnih sadržaja. Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2022.,

www.klikdooglasa.com

Voždovac LUX novogradnja .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 390.000 €, 315,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.5 adaptilan u višesoban u nivou celog 6. sprata.Zaseban lift i zaseban ulaz.Mogućnost namene kao poslovni prostor.Postoji mogućnost sredjivanja prostora u zavisnosti od namene.Odlična lokacija LUX Bratstva i jedinstva, Novogradnja, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 320.000 €, 150,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.indomio.rs

Ovaj ultraluksuzni stan sa pogledom od kog zastaje dah nalazi se u novoj zgradi u ulici Vojvode Stepe.U pitanju je zgrada sa malim brojem stanova visokog kvaliteta gradnje sa divnom fasadom i video nadzorom. Stan se nalazi na šestom spratu od osam.Ceo stan je luksuzno uređen i prilagođen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Novom Beogradu u ekskluzivnom stambenom komplesku A blok za izdavanje LUX namešten 2.0 soban stan površine 50m2 sa garažnim mestom. Stan se nalazi na 2. spratu. LUX namešten novim nameštajem i tehnikom sve novo Bosh tehnika, Nolte kuhinja, mašina za pranje i sušenje veša Celi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 228)

<< <1 2 3 4 5 6> >>