• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 interfon - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 interfon - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 interfon

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 interfon" pronađeno 295 nekretnina - prosečna cena 1.713 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 250.700 € na 228.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 228.900 €, 109,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 272.500 €
03.04.2026 - 250.700 €
29.04.2026 - 228.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Nova Galenika, Zemun. Stan je površine 109m2. Vrlo je komforan i funkcionalan. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Iznad stana se nalazi tavanski prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.054 €, 45,74 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 45,74m2, terasa, I/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan jednoiposoban stan od 45,74m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 101.850 €, 48,50 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 48,50m2, terasa, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan dvosoban stan od 48,5m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 63.000 €, 45,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 45m2, TA, PSUT/2, telefon, interfon. Uknjižen. U blizini centra naselja , a na glavnoj ulici u blizini svih sadržaja za udobno stanovanje nalazi se ovaj komforan dvosoban stan. Stan je dvostrano orijentisan, sam na spratu i izuzetno adaptibilan. sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 107.437 €, 51,16 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 51,16m2, terasa, 1/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan dvosoban stan od 51,16m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.867 €, 43,26 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

🏡 Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Slobodana Jovanovića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 339.000 €, 161,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

5+, 161m2 (terasa 20m2), 1/2, duplex, renoviran, namešten, EG, interfon, internet, telefon, ktv. U ulici Prilaz, bivšoj Teodora Hercla, u ponudi je stan u intimnoj zgradi, povučenoj od gradske buke , uvučena od ulice. Zgrada je mala, porodična, vrlo kvalitetno građena, sa pet stanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 103,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u naselju Vojvode Vlahovića. Zgrada je novije gradnje. Uknjizen je na 103m2, zajedno sa terasom koja ima 63m2. Veoma funkcionalan i moderno opremljen, i kao takav se prodaje namesten. Sastoji se od : -Ulaznog hodnika -dnevog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 91.900 €, 69,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.knez-nekretnine.com

PRODAJE SE U NADOGRADNJI SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM STAMBENE ZGRADE NA CENTRALNOJ LOKACIJI KARABURME PRELEP, OSUNČAN STAN SA TERASOM /7M2/. POSEDUJE INTERFON, EG NA STRUJU, KLIMU, PARKET, PVC STOLARIJU I MOGUĆNOST PROŠIRENJA NA TAVANSKI PROSTOR. PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 71,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Karaburmi, na par koraka od okretnice i tc Karaburma. Stan je ukupne površine 71m2 od čega je 5m2 terasa. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Sa terase se pruža pogled na Dunav. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 110.000 €
13.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan u centru naselja Mirijevo, na odličnoj lokaciji u blizini prodavnica, parka, vrtića, škola i autobuskih stanica. Stan se nalazi u suterenu zgrade, ali nije ukopan ni sa jedne strane, što omogućava prijatan boravak. Raspored prostorija čine hodnik, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 390.000 €, 302,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac, Miljakovačke staze, 302.49m2+T20m2 .. 302.49m2+T20m2+dvorište, 7.0, SU/PR/1/PK, EG, terase, garaža, podrum, interfon, telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 390.000 €, 302,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Podrum Gatačka Spratnost: 2 Soba: 7 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3. 0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Milana Uzelca Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NESVAKIDAŠNJA PRILIKA – TRI STANA ZA 210.000 € 174m2, EG, tri brojila, optički internet, terasa 3m2,II/II, telefon, interfon. Uknjiženo 46 m2 na investitora. Lokacija: Ledine – blizu Hollywood bazena i budućeg EXPO 2027 kompleksa! Investicija snova za ozbiljne kupce u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 95m2,terasa 4m2, CG, lift, III/VII, telefon, interfon. Uknjiženo 94m2. Izdaje se prostran i svetao stan površine 95 m², u ulici paralelnoj sa Bulevarom Kralja Aleksandra. Nalazi se u centru svih zbivanja, a ipak u mirnoj i tihoj ulici okruženoj zelenilom. Struktura stana: • Ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 154.000 €, 72,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Internet Parking Interfon Podrum Dr Đorđa Joanovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 85,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da se useljavate u stan u koji ne morate da unesete ništa osim ličnih stvari jer Vas u srcu mirnog i porodičnog naselja Kotež, čeka prostran, svetao stan površine 85,16 m idealan za udoban, svakodnevni život. Stan se sastoji od dve prostrane spavaće sobe, radne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 37,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Interfon Smederevski put Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, Na upit cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Uknjizeni stanovi - novogradnja [telefon] m [telefon] i [telefon] m [telefon] m [telefon] (jednoiposobni), [telefon] m [telefon] (dvosobni i dvoiposobni) Demit fasada (stiropor [telefon] cm), PVC stolarija - Rehau (stakla punjena argonom, termoroletne), Klima, Grejanje (Norveski radijatori),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2024.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5. 0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan stan na tri nivoa na Košutnjaku. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kao i spa zone sa saunom, unutrašnjim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Vojvodića Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 150.500 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Sterijina Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.codex.co.rs

Fantastican salonac u samom centru grada, prostran, sjajan raspored prostorija, potpuno opremljen, klime, alarm, kuhinja, kupatilo, poseban toalet, terasa. Dvostrano orijentisan, veoma svetao, zimi topao, leti hladan, veoma lagan za odrzavanje. Potpuno sređen, okrecen, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2.5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od prostorija stan poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 215.000 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zvezdarska šuma-Ćalije, Radmile Savićević, 100m2 100m2, 5.0, 4/4, EG, lođa, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 200.000 €, 93,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Generala Aračića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 200.000 €, 93,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića 3. 0, 93m2 (terasa 6m2), 1/3, EG/kotao, telefon, interfon, ostava, parking U ponudi dvostrano orijentisan trosoban stan sa terasom, u zgradi novije gradnje iz 2010. godine. Stan je funkcionalan i svetao, renoviran i odlično održavan. Lako je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 168.000 €, 78,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Nikole Doksata Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Jovanke Radaković Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 295)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>