• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2" pronađeno 1 629 nekretnina - prosečna cena 1.500 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • namešten
    • prizemlje
    • lift
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.000 €, 50,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Karaburma-Marijane Gregoran 4.Sprat/5 Lift, 2.0 stan sastoji se od Dnevne sobe Spavace sobe hodnika kupatila kuhinje male terase 50m2 grejanje na struju stan je u izvornom stanju nije uknjizen, zgrada uknjizena Cena 87000eu. Kontakt: 063320498 Djuric .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.418 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dugoročno se izdaje renoviran, kompletno opremljen dvosoban stan. Funkcionalan raspored stana, iz predsoblje se ulazi u sve prostorije. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, prirodna ventilacija u odvojenoj kuhinji sa trpezarijom, spavaća soba sa francuskim ležajem i američkim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 96.867 €, 50,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i oblićnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u zgradi izgrađenoj 2009te, u klasičnom prizemlju. Stan je dvosobne strukture, dvostrano orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, ostava, velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i bašta u kojoj je jedno parking mesto koje pripada stanu. Dokumentacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd – dvosoban moderan stan na Vračaru, odlična lokacija, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, Hrama Svetog Save i više fakulteta (Građevinski, Pravni, ETF, Mašinski). Stan je kompletno opremljen, svetao i funkcionalan. Nalazi se u mirnom kraju, idealan je za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ušuškan u srcu Vračara, na samo nekoliko koraka od pijace i svih draži koje nudi gradski život, nalazi se renoviran stan od 50 kvadratnih metara koji nudi spoj udobnosti, funkcionalnosti i odlične lokacije. Stan je pažljivo organizovan tako da pruža jasan osećaj prostora i privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, izdaje se jednoiposoban stan od 50m2, u dobrom stanju. Na petom je spratu od sedam. Stan poseduje centralno grejanje, i izdaje se kompletno namešten. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601 licenca br. 593 www.princenekretnine.com....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120282, IV/V, klima, lift, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra. U prilici smo da vam ponudimo prelep dvosobni stan u centru grada stan je namešten izrazito svetao sa lepim pogledom kompletna infrastruktura je kao na dlanu škole vrtiči gradski prevoz udaljenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Dorćolu, blizu Bajlonijeve pijace i Bitef teatra. Namešten, spavaća i dnevna soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i hodnik. Računi oko 60e mesečno.Struja zimi do 150e. Grejanje na struju. Svuda su radijatori + TA pec u dnevnoj sobi. Odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamišljen kao studio sa jednom velikom prostorijom od 40m2, a može da se koristi kao kancelarija za manji tim ljudi ili fotografski/slikarski atelje zbog velike količine dnevnog svetla. Kuhinja i kupatilo su skockani u 10m2 kako bi glavna prostorija bila komforna. Otvoreno za razne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan na jednoj od najboljih lokacija. Kompletno namešten. Niski režijski troškovi. Odmah useljiv. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 39.500 €, 50,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119326, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan od 50 m2 u visokom prizemlju. Izdaje se i prazan za poslovni prostor. Centralno grejanje, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Potreban depozit, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 1.5 površine 50m2 U nivou 4. sprata.Borča ,centar 1 ulica Branka Radičevića.U procesu legalizacije Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran stan od 50 m², na 1. spratu, u strogoj centru grada, minut od Obilićevog venca. ✅ Nenamješten, kuhinja i kupatilo potpuno novi i spremni za korišćenje ✅ Miran i funkcionalan, idealan za život u srcu Beograda ✅ Terasa, balkon i podrum ✅ Centralno grejanje, internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

stan po strukturi 1.5 Površine 33.25m2 + 16.31 m2 galerija. Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117641, PR/, nov, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se lokal na odlicnoj lokaciji u novoj zgradi na Banovom brdu. Lokal se trenutno koristi za stomatoloske usluge, ali postoji mogucnost izdavanja praznog lokala za drugu delatnost uz obaveznu isplatu kirije 6 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep, svetao stan u ulici Džona Kenedija, na idealnoj lokaciji koja spaja Zemun i Novi Beograd. Stan je potpuno opremljen i sređen, spreman da primi svoje nove stanare. Blizina Zemunskog keja i okolnih parkova pruža mogućnost uživanja u prirodi i šetnjama, dok sama lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101654, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Nudimo vam priliku da budete prvi zakupci stana u nedavno useljenoj zgradi sa malim brojem stanova na Vračaru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 62.500 €, 50,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117293, PR/, izlog, nov, zidani, fasada dobra, parking, poslovna zgrada. Na prodaju je lokal,odlicne povrsine sa iskoriscenim prostorom.Pogodno je i za agenciju,stomatoloska ordinacija,frizerski,kozmeticki salon,butikSta god vam padne na pamet.Ima izlog tako da moze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Krunska (zgrada pod zaštitom države), lux, 50m2, 1,5, 4sprat bez lifta, eg, terasa obavezan depozit od 1000 e U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u samom srcu Vračara, u mirnoj ulici a nadomak svih dešavanja, marketa i prevoza. Stan je prostran i svetao, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Novom Beogradu u ekskluzivnom stambenom komplesku A blok za izdavanje LUX namešten 2.0 soban stan površine 50m2 sa garažnim mestom. Stan se nalazi na 2. spratu. LUX namešten novim nameštajem i tehnikom sve novo Bosh tehnika, Nolte kuhinja, mašina za pranje i sušenje veša Celi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 83.000 €, 50,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Bloku 62, u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, izdaje se moderan stan smešten u zgradi staroj svega deset godina. Prostran, svetao i opremljen savremenim nameštajem, stan pruža osećaj topline i udobnosti doma, spreman je za useljenje odmah i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 83689, XVII/XVIII, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 83.000 €, 50,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113261, PR/I. Stan se nalazi u mirnoj (slepoj) ulici sa zasebnim ulazom i dvorištem. U dvorištu je moguće parkirati auto. Dvorište je površine oko 30m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Kosančićevom vencu. Useljiv odmah. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u centru Beograda. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je odmah useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 107.100 €, 50,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu grada, tik uz Zvezdarsku šumu, nalazi se izuzetan dvoiposoban stan koji spaja mir prirodnog okruženja sa svim pogodnostima urbanog života. Prostor je pažljivo osmišljen tako da pruža pun komfor i funkcionalnost, idealan kako za porodični život, tako i za one koji žele....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 605)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>