• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 2.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 2.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 2.sprat

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 2.sprat" pronađeno 48 nekretnina - prosečna cena 1.379 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 50.000 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131322, I/IV, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, Adaptibilanu u 1.5, stambena zgrada. Mali,sladak stan. Ima terasu koja se prostire duz celog stana. Mogucnost adaptacije u 1.5 stan. Blizina autobuskog stajalista. Zahvaljujuci cinjenici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.990 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo svetao stan izvanredne strukture, okružen parkovima i zelenilom - prava oaza mira. Stan je u blizini državnih i privatnih vrtića, škola, Maksija i svih drugih infrastrukturnih sadržaja koji se nalaze na dohvat ruke. Odlično je povezan sa svim delovima grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 60.000 € na 45.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
15.02.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lokal adaptiran u garsonjeru na drugom spratu u krugu tržnog centra Piramida. Pogodno za stanovanje ali i kao investicija. Samo keš kupci. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-48 (od ukupno 50)

<< <1 2> >>