• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 barem 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 barem 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 barem 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 barem 60 m2" pronađeno 2 543 nekretnina - prosečna cena 1.610 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda nov trosoban stan površine 73m2.Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa dvosobnim stanom od 40m2. Raspored prostorija -prostran dnevni boravak sa trpezarijom,dve komforne spavace sobe,potpuno opremljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 73,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na nivou potkrovlja kuće sagrađene 2005. godine. Vrlo svetao, osunčan, dvostrano orjentisan. Odlična termoizolacija, pvc stolarija. Sastoji se od tri komforne sobe sa minimalnim kosinama, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Stanu pripada i dvorišni prostor od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 62.050 €, 73,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - Hram Ovaj salonac nalazi se na Vračaru kod Hrama Svetog Save . U svom okruženju ima apsolutne sve olakšice za svakodnevni život. Izuzetno je prijatan , svetao i miran, salonskog tipa sa visinom plafona preko 3m. Poseduje sopstveni video nadzor. Izdaje se polunamešten a po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 54.000 €, 72,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Mirijevska.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 133.000 € na 127.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 195.000 €
29.10.2025 - 148.000 €
25.01.2026 - 133.000 €
17.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep stan uknjižen na 60m2+14m2 terasa. Pored toga ima i prostoriju od 18m2 sa prirodnom ventilacijom. Poseduje dva ulaza, dva kupatila i lako se pretvara u dva stana. Stan i zgrada su novije gradnje i sve lepo izgleda. Ima velike mogućnosti i treba ga pogledati. Prostorije: 2 predsoblja,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2024 - 149.000 €
27.12.2024 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno komforan, lepo uređen stan, na odličnoj lokaciji. Adaptacijom potkrovlja uređen u stambeni prostor, uz urednu urbanističko-građevinsku dozvolu. Poseduje zvanični Elaborat izvedenog stanja. Bez ulaganja. Svetao, dvostrano orijentisan. Sa velikom dnevnom sobom i kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 140.000 €, 74,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni prostor u jednom od lepsih i zelenijih delova Vidikovca, uknjizen kao poslovni prostor. Koncipiran je tako da se u prizemlju nalazi poslovni prostor (tako se i izdavao), dok se na spratu nalazi stambena jedinica od 42 kvadrata. Pruza mogucnost da se poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 162.038 €, 74,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dinamičnom i sve traženijem području Novog Beograda, u ponudi je stan u pretprodaji koji već sada obećava visok kvalitet života i sigurnu investiciju. Sa površinom od 74m² i pažljivo osmišljenim rasporedom, stan pruža komfor i funkcionalnost koji su retkost u novogradnji. Ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom,lepšem delu Medakovićeve ulice, u manjoj zgradi,nalazi se stan uknjižene površine 60 kvadrata, trosoban sa dodatnom terasom od 14 kvadrata. Stan ima dva ulaza,funkcioniše kao celina, ali uz minimalne prepravke, može se podeliti na dva zasebna jednoiposobna stana. Stan od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 74,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u centru Železnika, u blizini Doma zdravlja, škole, više prodavnica i ostalih lokala uslužno-komercijalnog karaktera. Stan se nalazi u urednoj, održavanoj zgradi sa puno parking mesta, okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 139.000 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan i veoma funkcionalan stan, prostran i svetao, u novoj zgradi kod Pionira, dve spavaće sobe ( veća i manja koja je prazna ), kupatilo, kuhinja ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Karaburme, u mirnoj, tihoj i zelenilom okruženoj ulici, nalazi se ovaj funkcionalan trosoban stan sa pogledom na park. Zgrada je uredna i održavana. U blizini se nalaze pijaca, škola, vrtić, Dom zdravlja, marketi i svi ostali neophodni sadržaji za ugodan i lagodan život, kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 74,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u samom centru Železnika, u neposrednoj blizini svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je po strukturi trosoban, ukupne površine 74m2, na 6/6 spratu uredne i održavane zgrade, koja je okružena parkovima i zelenilom. Prostorije: hodnik, dnevno - trpezarijski deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Karaburma, opština Palilula. Stan je površine 74m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrad od šest spratova sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini Skupštine. Dve komforne velike sobe, dva mokra čvora, 2 terase + lodja, velika kuhinja sa trpezarijom, veća ostava sa prirodnom ventilacijom. Centralno grejanje, lift, klima, kablovska,telefon. Izdaje se za period ne kraći od godinu dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 74,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117531, 1.5a, spratna, 1, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, cela. Prodaje se kuca u Borci put za Crvenku. Prostrana kuhinja sa trpezarijom,dnevni boravak,dve sobe komforne,kupatilo,i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 96.200 €, 74,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121496, V/VI, klima, lift, terasa(2), nov luks, garaza. U ponudi ekskluzivan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica, u neposrednoj blizini Đeram pijace, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za lagodan gradski život. Stan se nalazi u kvalitetnijoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 73.000 €, 73,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 162.000 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina centra Blizina rijeke Blizina samoposluge Blizina škole Javni parking - besplatni Miran kraj.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 149.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 143.000 €
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

PRODAJA: Retka prilika u Borči 3 – Funkcionalan 3.0 stan (75m²) Lokacija: Borča, Centar 3 (najtraženiji deo naselja) Kvadratura: 75 m² (70m² + lođa 5m²) Struktura: Trosoban (3.0) Spratnost: 4/6 (Zgrada sa liftom) Zašto je ovo nekretnina koju ste čekali? U srcu najuređenijeg dela Borče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlična cena , Duplex , samo za keš , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo lep, komforan i osunčan stan koji se nalazi blizu svih sadržaja potrebnih za život. U blizini se nalaze marketi, vrtić, škola Stan poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom sa izlazlazom na terasu sa koje se pruza pogled na zelenilo, dve spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 3.0 stan sa velikim potencijalom, na Ceraku, Prištinska ulica, na 1/1, duplex, od 75m2, a uknjiženih 39m2. Na prvom nivou stan se sastoji od dnevne sobe koja ima izlaz na prelepu terasu sa prelepim pogledom na zajedničko dvorište koje pripada zgradi. Kuhinja i trpezarijski....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 133.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 133.000 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 143.000 €
01.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
20.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

PRODAJA Stan 3.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Palilula-Borča III, , Bratstva i jedinstva, 75m2, 133000 eur Bratstva i jedinstva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje na duže, komplet kuhinja, odmah useljiv. Nov stan potpuno. U cenu ulazi i garažno mesto. agencijska provizija 50% Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 55m2 + 20m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 224.400 € na 165.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 224.400 €
20.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izvoran stan u soliteru satri lifta, idealan za ljubitelje visokih spratova i otvorenog pogleda. Stan jedvoiposoban, trostrano orijentisan, satri lodje, i pogodna je investicija za sopstveno uređenje po želji. Raspored stanovanja je funkcionalan: ulazni deo hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 601)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>