• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći" pronađeno 3 575 nekretnina - prosečna cena 1.570 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 205.000 €, 104,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Lep duplex na odličnoj lokaciji. Blizina TC Stadion sa svim njegovim sadržajima. I nivo: hodnik-dnevni boravak-trpezarija-kuhinja-ostava-kupatilo~spavaća soba-terasa. II nivo: 2 spavaće sobe-kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 202.000 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 5.0, duplex, eg, 3/3, terasa. Prelep svetao veoma komforan i prostran Duplex stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini tržnog centra Stadion. Stan je fenomenalnog rasporeda i idealne strukture. Trostrano je orijentisan sa zaista jedinstvenim i veoma lepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 210.000 €, 104,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ikat je u prilici da vam ponudi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Univerziteta Singidunum. Stan je površine 104m2, a pored prilike za stanovanje predstavlja i veliki potencijal kao lokal. Stan se nalazi na prizemlju objekta u novogradnji. Sastoji se od dnevne sobe koja čini jednu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 210.000 €, 104,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i veoma prijatan stan ukupne površine 73m² sa pripadajućim dvorištem od oko 30m², smešten u prizemlju kvalitetnog objekta u ulici Ljube Nedića, na izuzetno dobroj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini Dušanovačke pijace i autoputa. Iako se vodi kao prizemlje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 178.160 €, 104,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 176.800 €, 104,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5.0, 104m2, terasa, EG, 3/3. Slavija, premium poslovni prostor odmah useljiv, u zgradi na odličnoj lokaciji. Pogodno za ordinaciju jer poseduje sve performanse potrebne za standarde ordinacije, kao i za kozmetički salon i slično. Odlično za kompanije kojima je potreban poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 166.500 €, 104,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

-Na prodaju 5.0 stan u centru Zemun polja, u mirnoj ulici punoj zelenila. Stan se nalazi u omanjoj zgradi sa 5 stanova, koja poseduje i svoje dvorište kao i parking prostor. -Čista i uredna dokumentacija, vlasnik 1/1. Stan je u odličnom stanju, nisu neophodna nikakva ulaganja. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5. 0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten stan, na veoma dobroj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja za život. Prostorije: hodnik sa garderoberom i cipelarnikom vodi u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-514 (od ukupno 515)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>