• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen" pronađeno 499 nekretnina - prosečna cena 1.713 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • duplex
    • luksuzan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cerak, 230.000 €, 134,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, veliki, funkcionalan i svetao dupleks, uknjižen na ime vlasnika na 134m² korisnog prostora, bez tereta i zabeležbi, u jednom od najmirnijih delova Ceraka, u Sandžačkoj ulici. Na prvom nivou se nalazi veliki dnevni boravak iz kojeg se izlazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep stan uknjižen na 60m2+14m2 terasa. Pored toga ima i prostoriju od 18m2 sa prirodnom ventilacijom. Poseduje dva ulaza, dva kupatila i lako se pretvara u dva stana. Stan i zgrada su novije gradnje i sve lepo izgleda. Ima velike mogućnosti i treba ga pogledati. Prostorije: 2 predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa 3.5, 76m2 (terasa 10m2), VPR/4, EG U ponudi dvostrano orijentisan, troiposoban stan u visokom prizemlju, u sivoj fazi. Nalazi se u blizini Spomen parka Jajinci. Može zamena za nekretninu na Divčibarama. Uknjižen na 66m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 340.000 €, 199,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120477, 2a, spratna, klima, terasa, uknjižen, podrum, cela. Kuca se nalazi na Novom Beogradu, blizu grand kafe,u ulici Tomasa Mana na 2 ara placa,u prizemlju ima garsonjera, i jednosoban stan, a na spratu trosoban stan,pored kuce ima jedan deo placa gde mogu da se parkiraju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 199.000 €, 103,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u kući na Ledinama. Poseduje svoje dvorište. Nalazi se u neposrednoj blizini Hotela MAR. Stan je trosoban. Za sve dodatne informacije pozovite na broj 063/413-113 Agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 114.000 €, 59,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA PRILIKA – DVOETAŽNI STAN U RESNIKU 59m² + LOĐA! Nudimo Vam odmah useljiv dvoetažni stan ukupne površine 59m², sa dodatnom lođom od 3,49m², na odličnoj lokaciji u Resniku, opština Rakovica! Stan funkcioniše kao dupleks, a sastoji se iz dva nivoa: 🔹 Donja etaža (39m² + lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 92.000 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121578, I/III, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Nudimo stan u Borči,između Rode i Liska i Šopija. Dve komotne spavaće sobe,komotan dnevni boravak,komotana kuhinja sa trpezarijom. Kupatilo. Dve terase. Kvalitetna....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 84.000 €
21.09.2025 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 160.000 €, 94,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran dupleks stan od 94 m2, idealno lociran preko puta farmaceutskog fakulteta. Stan je uknjižen, s tim da je trenutno uknjižen samo donji deo od 69 m2. Nalazi se na 4. spratu izuzetno kvalitetno građene zgrade od crvene fasadne cigle. Od prostorija na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 117,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep, moderno uređen dupleks na izuzetnoj lokaciji u mirnoj i tihoj ulici na Miljakovcu, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, u neposrednoj blizini autobuskih linija, prodavnica, škola i svih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 174.000 €, 90,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dupleks stan na odličnoj lokaciji u Mirijevu, u blizini škola, vrtići, pijaca, autobuske stanice, u ul. Koste Nadja. Jinprosova zgrada sa malim brojem stanova. Stan je uknjižen, dvostrano orijentisan ka ulici i parku punom zelenila. U donjem nivou stana:hodnik, kupatilo,2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.900 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican dvosoban stan,trostrano orjenisan,sve prostorije sa prirodnom ventilacijom.Zgrada kvalitetne gradnje stara devet godina,Stan uknjizen na 47m2 ima i terasu od 4m2.Stan bez vecih ulaganja,samo higijensko krecenje. Kontakt Slavko 0605685050 agencijska provizija 2% Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 227.800 €, 134,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 65875, I/III, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 176,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderan, dvoiposoban stan od 52 m2(uknjizen: 46 m2), kompletno renoviran i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Odlikuje dobro osmisljenim rasporedom, koji pruza maksimalnu iskoriscenost prostora i udobnost. Stan obuhvata dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, dve komforne spavace....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

2.5 stan 52m2 (uknjižen na 46m2), poslovni prostor 124m2 (uknjižen kao garaža na 118m2), dvorište 1.5 ara, PR/3, CG, telefon, interfon. Na odličnoj lokaciji, u najlepšem delu Zvezdare, u Učiteljskom naselju , u neposrednoj blizini Beo šoping centra nudimo Vam nepokretnosti- stan od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 462.000 €, 273,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98765, IV/IV, video nadzor, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking. Prostor se prodaje zasebno ili može zajedno sa donjim prostorom. Jedan deo zauzumaju kancelarije,a jedan veci deo mala hala za fitnes,kao na slikama. Pored mokrog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 137.000 €, 81,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u blizini okretnice 27e. Novija gradnja, renoviran, 4. sprat bez lifta, eg, zastakljena terasa, uknjižen i useljiv po dogovoru. Prostorije; predsoblje, kuhinja sa šankom, trpezarijsko- dnevni boraval, 2 spavaće sobe, kupatilo, terasa. agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen, renoviran i potpuno nov stan površine 46m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji u Borči. Kao dodatnu pogodnost, vlasnik obezbeđuje jedno parking mesto gratis. Osnovne karakteristike: Površina: 46m² Uknjižen i odmah spreman za kupovinu Renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Kaluđerica, ul. Stevana Sinđelića, 4.0, odmah useljiv, uknjižen, zastakljena L+2T .. / 4 km od Ustaničke, 200m od Smederevskog puta, nedaleko od prodavnica, prevoza, škole, vrtića, pijace.., zgrada sa termoizolacionom fasadom, trostran stan sa izvrsnim pogledom, svetao, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Despota Stefana ugao sa Dz. Vasingtona u strogom centru kod Skadarlije Vrsta: Prodajem Stan-Apartman Područje: Stari Grad Lokacija: Skadarlija Adresa: Beograd, Despota Stefana Cena: €120.000 Godina Gradnje: 2011. Spavaćih Soba: 2 Kupatila: 1 Stambena Površina: 62 m2 Klima Uređaj Opis:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje 4. 0, 98m2, PR+1, EG, parking U Gornjem gradu u Zemunu, u blizini železničke stanice prodaje se vrlo interesantan stambeni objekat koji se sastoji od prizemlja i sprata, a koji mogu biti i jedna komforna četvorosobna jedinica ili dva dvosobna stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121494, 4a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, garaza, podrum, stambeno-poslovna. Na prodaju porodična kuća smeštena u tihoj i zelenilom okruženoj ulici.Na prodaju kuća sa 3 stambene jedinice i dodatnim objektom u dvorištu. Kuća ukupne osnove 9m x 10m (stepenište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 65.500 €, 39,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu Borče. Jako blizu osnovne škole. U blizini staju autobusi 95, 85 i 104. Stan je renoviran i okrečen i nisu potrebna ulaganja. Uknjižen je na 39m2, a u osnovi ima 47m2. Mogućnost kupovine parking mesta ispred Prostorije: kuhinja, kupatilo, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 320.000 €, 191,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mihaila Bulgakova, vpr/4, cg, uknjižen, novo, hitna prodaja,-Odličan stan za svaku preporuku 3 parking mesta. Podrum 35m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i većaa kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa. Dvorište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknjižen-24m2. Blizu je prevoza,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 102,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dve stambene jedinice, dvorišno koncipirane (zajedničko dvorište), jedna naspram druge; Lokacijski savršene, u Prvomajskoj ulici, na pešačkoj udaljenosti doslovno svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život- Osnovna škola, vrtić, marketi, pijaca, gradski prevoz i sl.; Ukupne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 114,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan površine 114 m2 u mirnom delu Kumodraža u Šljivarskoj ulici, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9 u Vojvode Stepe. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog hodnika i dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 69,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90429, III/III, uknjižen, stara gradnja. Iznad stana postoji tavanski prostor od 30 m/2 koji se može pripojiti stanu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 31507, II/II, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi na prelepoj lokaciji u Mirijevu,svetao, prostran, trostran, u blizini autobuskih stajalista,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks na ukupnu kvadraturu od 105kvm, koji funkcioniše potpuno odvojeno kao dve zasebne stambene jedinice i to u prvom nivou stan od 60kvm, a gornji nivo 45kvm sa redukovanom kvadraturom zbog kosina. U stanu je zamenjena stolarija. Gornji stan je novije gradnje tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Boleču 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavaće sobe i kupatilo i terasu. Uknjižen kao poslovni atelje, ne može na kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 90.000 €, 54,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119748, II/II, klima, terasa, renoviran, stara gradnja, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odličan stan od 54,49m² u mirnom i porodičnom okruženju Koteža, u ulici Olge Jovičić.Stan nije uknjižen, nalazi na II spratu zgrade bez lifta. Poseduje dnevnu sobu, u sklopu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 159.000 €, 82,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Milice Milojković, npr/4, terasa, lift, 3.0 stan na odličnoj lokaciji, dobra insfrastruktura, blizina fakulteta, škola, marketa, prevoza, uknjižen. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 62.069 €, 32,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite novoizgrađen uknjižen stan u neposrednoj blizini Farmaceutskog fakulteta ,instituta „Torlak“ na samo par minuta vožnje od Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 260.000 €, 134,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73082, spratna, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, tavan, vertikala. To su tipske kuće koje su podeljene po vertikali i horizontalni ,ova je podeljena vertikalno,ima suturen tj podrum,u njemu ima garaža i kao mali stan sa jednom sobom kuhinjicom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 112,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, sređen 3.5 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora, kuhinje, 2 terase. Grejanje je EG-struja. U neposrednoj blizini je gradski prevoz i marketi. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine"....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 484)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>