• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon" pronađeno 246 nekretnina - prosečna cena 1.615 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 271.000 €, 154,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju renoviran stan u poslovnoj zgradi, uknjižen kao poslovni prostor. Površine je 133m2 grejne plus 21m2 terasa. Idealno za poslovni prostor. GREJANJE - Norveški radijatori, sprat 2/4, TERASA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 62999. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 160.000 €, 83,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo odličan, komforan, troiposoban stan, u mirnom stambenom naselju sa zgradama od fasadnih cigli, između velikih krošnji i uređenih bašta. Nalazi se nedaleko od Košutnjaka, Topčiderskog parka, Belog dvora i Miljakovačke šume, izletišta koja svi rado posećuju. Škole, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 178.160 €, 104,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 64.600 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Igora Vasiljeva Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 176,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

2.5 stan 52m2 (uknjižen na 46m2), poslovni prostor 124m2 (uknjižen kao garaža na 118m2), dvorište 1.5 ara, PR/3, CG, telefon, interfon. Na odličnoj lokaciji, u najlepšem delu Zvezdare, u Učiteljskom naselju , u neposrednoj blizini Beo šoping centra nudimo Vam nepokretnosti- stan od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 .. 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, izvorno. Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Despota Stefana ugao sa Dz. Vasingtona u strogom centru kod Skadarlije Vrsta: Prodajem Stan-Apartman Područje: Stari Grad Lokacija: Skadarlija Adresa: Beograd, Despota Stefana Cena: €120.000 Godina Gradnje: 2011. Spavaćih Soba: 2 Kupatila: 1 Stambena Površina: 62 m2 Klima Uređaj Opis:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petosoban stan od 190,48 m2 u prizemlju zgrade plus 40 m2 suterenskih ( podrumskim ) prostorija. Stan se sastoji od 2 veće i 2 manje spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom iz kog se izlazi na terasu od 27 m2 koja je u celosti pokrivena ,ostavom i dva kupatila od kojih jedno ima samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 66m2, terasa, norveški radijatori, VPR/IV, telefon, interfon, parking. Građevinska dozvola. U ponudi imamo trosaban stan od 66m2 u Boleču u Ulici Hajduk-Stanka, nov i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilom i terasom. Ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 70.000 €, 42,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117457, III/IV, lift, terasa, nov, parking. STAN JE NOV , odmah useljiv. Sastoji se od : ulazni hodnik, kupatilo , predsoblje,, spavaca soba, dnevni boravak sa kuhinjom i terasom na jugu sa prelepim pogledom. Grejanje norveski radijatori . Kablovska tv, interfon, voda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Terasa Interfon Ugrinovački put 32. deo Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 66.000 €, 34,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predstavljamo moderan stambeni projekat sa samo 15 stanova, idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Svaki stan ima terasu, a zgrada je građena od pažljivo biranih materijala. Visoko prizemlje, kao visina prvog sprata. Oprema i kvalitet gradnje: Španska keramika Aluminijumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 66.000 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Šejkina, 40m2 40m2, 1.5, SUT/4, CG, interfon, renoviran. Renoviran stan funkcionalnog rasporeda u Šejkinoj ulici, u dobro održavanoj zgrad. Prostorije: hodnik, kupatilo/wc, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na dobroj lokaciji, odličan duplex na šestom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Drvenim stepenicama se ide do drugog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 36,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 310.000 €, 190,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 190m2(terasa 23m2), pr/3, CG, podrum, parking, ostava, interfon, internet, telefon, ktv, video nadzor Ulica Milića od Mačve nalazi se u Mirijevu IV, pruža se od Mirijevskog venca do ulice Ljubiše Miodragovića. Ulica je mirna sa dosta zelenila i ima potpuno razvijenu infrastrukturu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 114,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan stan na par minuta od Banjice površine 114m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je četvorosoban, nalazi se u blizini spomen park Jajinci. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 81,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 85.96m2( terasa 30.07m2), podno grejanje,lift, SUT/IV, interfon. Uknjižen. Novogradnja, uknjižen, moguć povrat PDV-a! Prodaje se svetao i funkcionalan stan u novom stambenom objektu, sa odličnom lokacijom i odličnom povezanošću sa gradom. Stan se nalazi u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 216.000 €, 135,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 5. 0 stan, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i Tasmajdana. Stan se nalazi u predratnoj zgradi na petom spratu, u pitanju je veliki konforni duplex. Stan raspolaze sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavace i jednom gostinskom sobom, dva kupatila, u jednom ima đakuzi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep dvosoban stan, novija gradnja, uredan ulaz i dobro održavana zgrada. Kvalitetan parket, PVC stolarija, etažno grejanje. Svetao, osunčan sa panoramskim otvorenim pogledom. U blizini osnovne škole "14. Oktobar", sa dobrom saobraćajnom infrastrukturom, na pet minuta hoda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 169.600 €, 106,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderno opremljen dupleks stan u mirnoj i traženoj ulici Senjanina Ive. Lokacija u centru grada koja pruža mir, obilje zelenila i prijatnu atmosferu, a istovremeno odlično povezana sa svim važnim gradskim sadržajima. Zgrada poseduje interfon, urednog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 169.650 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 47m2, TA, PSUT/II, telefon, interfon. U procesu knjiženja. Dvoiposoban stan koji se nalazi u dobro pozicioniranoj zgradi, koja se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića,lidla i drugih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u polusuterenu dvospratnice, tipične za taj kraj.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 66,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2023.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Terasa Interfon Miljakovačke staze Spratnost: 2 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 163.359 €, 103,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka 2. 0, 103m2 (terasa 29m2), SUT/4, podno grejanje, lift, interfon U ponudi stan u suterenu, u novoizgrađenom objektu, sa izlazom na lođu. Stan nema ukopane zidove, kao ni visoke prozore - poseduje balkonska vrata i izuzetno je osvetljen. Prilikom izgradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 163.359 €, 103,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Dolačka Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 215.000 € na 185.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 117,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 215.000 €
17.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica za decu). Struktura stana: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu, prostorija za ostavu, stan u gornjem delu poseduje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju. Stan u kući – prodaju se dve odvojene stambene jedinice sa zajedničkim dvorištem, idealno za porodično stanovanje i dodatni prihod. Prva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Centar, Glavna, 142,54m2 . 142.54m2, 4.0, 2/2, EG, interfon, lux. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: lux. Komforan četvorosoban stan na drugom spratu zgrade u centru Zemuna. Zgrada je pod zaštitom države....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Donji Grad - Glavna dupleks 4.5, uknjižen na 64m2, mereno 142,5m2, 2/2, EG, telefon, klima, interfon, parking Stan poseduje: ulazni hodnik, dnevni boravak, tri spavaće sobe (dve veće i jedna manja), kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i ostavu. U samom centru Zemuna prodaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 43,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

Crveni krst , 1.5 stan po strukturi 43m2 + lođa 3m2 , kompletno renoviran stan na VI spratu , cg , lift , interfon , fizičko obezbeđenje . Od prostorija ima dnevnu sobu , izdvojenu kuhinju sa trpezarijom , spavaću sobu , kupatilo , lođu i hodnik . Postoji mogućnost kupovine sa nameštajem....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?