• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura bar - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura bar - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura barem 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura barem 60 m2" pronađeno 1 267 nekretnina - prosečna cena 1.366 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 3.sprat
    • klima
    • 1.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fully Furnished Apartment for Rent – Bulbulder, Zvezdara (Near Dimitrija Tucovića Street) A spacious and well-equipped 3-room apartment located on the elevated ground floor of a modern building (constructed in 2013), available for long-term lease. Property Highlights: 60m² + 5m² terrace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u blizini stare Mirijevske crkve, početak Mirijevskog bulevara, osnovne škole Despot Stefan Lazarević i nekoliko marketa, i autobuskih stanica sa nekoliko linija. Stan se nalazi u zasebnom objektu, tako da izgleda kao kuća. Ispred ulaza u stan postoji oko 10 m2 natkrivenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117487, I/, dupleks, klima, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude, potpuno renovirani stan salonskog tipa na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u samom srcu kulturno istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u blizini hotela Hyatt lep, namešten, renoviran stan, veoma funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, svetao. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, stan sa predivnim pogledom u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan površine 65m2, opremljen. Struktura stana: dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinja, terasa. Sa terase se pruža divan pogled na panoramu grada. Odlična povezanost sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120036, terasa, renoviran, parking, dvorište/bašta, dvorišna zgrada. Izdajemo stan u ulici Zvezdarske Jelke, koji se nalazi na Zvezdari. Dvoiposoban stan od 65m2 sa velikom dnevnom sobom, trpezarijom,dve spavace sobe, dva kupatila i terasa. U stanu se nalazi i ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na dve etaže uređen u modernom, minimalističkom stilu. Uknjižen na 65m2, grejne površine 45m2. Ima pripadajuće parking mesto. Prvi nivo: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo Drugi nivo: spavaća soba Svetao i funkcionalan prostor. Minimalni mesečni troškovi. Grejanje na 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten stan u Zahumskoj ulici, nadomak Vukovog spomenika. Stan je salonskog tipa i nalazi se u prizemlju stambene zgrade ali je dvorišno orijentisan. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten stan na prvom spratu u bloku 11c, na Novom Beogradu. Stan ima 2 sobe, 2 terase, trpezariju sa kuhinjom, wc i kupatilo. Plaćanje mesečno 650€ + depozit (svi troškovi uključeni) 063/88-25-265 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, renoviran stan u mirnom delu bloka okružen zelenilom, terenima i velikim brojem parkinga. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u veliku dnevnu sobu iz koje se izlazi na lođu, zatim kuhinju i trpezariju, drugi hodnik iz koga se ide u veliku spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini Delta City-ja i Bloka 70, nalazi se ovaj prostran i svetao stan koji nudi udobnost i praktičnost za savremen način života. Smešten u mirnom delu Novog Beograda, idealan je za one koji žele mir, a istovremeno biti povezani sa svim ključnim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114660, III/V, klima, lift, terasa(2), parking, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam komforno opremljen stan u mirnoj ulici, u blizini Arhitektonsko-tehničke škole i BEO Shopping centra. Nalazi se u zgradi sa liftom, dvostrano je orijentisan, trosoban po strukturi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i opremnjen trosoban stan od 65 m² u ulici Braće Kovač na Lekinom brdu, na samo 200 m od parka Šumice. Stan ima dve izdvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan s trpezarijom i kuhinjom, kao i veliko kupatilo. Nalazi se u novogradnji sa liftom i dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 65,29 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Matice srpske Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.200 €, 64,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Jajinci, Jakova Galusa, 3.5, 66 m2, terasa od 10 m2, PR od III sprata, eg, bez lifta, interfon, uknjizen na 66 m2, novogradnja iz 2023. godine. Stan se nalazi u novogradnji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavace sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Trosoban stan od 66kvm, na prvom spratu trospratne zgrade sa etažnim grejanjem. Novija zgrada iz 2010.god. sa dobrom izolacijom(zidovi 40cm) i priključena na kanalizaciju. Od prostorija: kuhinja , trpezarija, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom,i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 66,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2023.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Terasa Interfon Miljakovačke staze Spratnost: 2 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja u visom prizemlju završene uknjižene stambene zgrade u na samo 4 minuta hoda od Bulevara JNA. U stanu je urađena keramika sa sanitarijama, a kupcu ostaje da ugradi parket, sobna vrata i radijatore koji su obezbeđeni i to će kupcu biti odbijeno od cene stana. U slučaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U urbanom naselju Gaj u Barajevu predstavljamo vam ovaj dvoiposoban stan koji je renoviran u zadnjih par meseci. Stan koji gleda ka ulici ima PVC stolariju, a ostala stolarija u stanu je drvena, očuvana, ofarbana. Na podu u stanu je nov laminat, a kuhinja i pločice u kupatilu su u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavace sobe i kupatilo i terasu. Uknjizen kao poslovni atelje, ne moze na kredit za mlade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban dupleks, 66m2, sa dva mokra čvora i terasom, na 4. spratu stambene zgrade na Belim vodama u ulici Primućura Žarka. Stan je sunčan i lepog je rasporeda. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, terasa, ostava, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo. Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 66m2, terasa, norveški radijatori, VPR/IV, telefon, interfon, parking. Građevinska dozvola. U ponudi imamo trosaban stan od 66m2 u Boleču u Ulici Hajduk-Stanka, nov i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilom i terasom. Ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Beograd - Karaburma |....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking. UKNJIZEN MOGU KREDITNI KUPCI. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran,lux stan bez bilo kakvog ulaganja u njega. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanmirijevo/ Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.100 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130496, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan/poslovni prostor 66 m u centru Vidikovca idealan za život ili poslovnu delatnost Na prodaju nekretnina kojia se nalazi u poslovnom objektu, u samom centru Vidikovačkog tržnog centra. Prostor ima 66 m , rasporedom odgovara trosobnom/četvorosobnom stanu , a poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u zgradi novije gradnje na mirnoj i traženoj lokaciji kod spomen parka Jajinci. -Uknjižen na 66m2 a ima i ozidanu terasu-dvorište od 10m2 -Vrata i podovi mogu da se urade po želji kupci -Zona slobodnog parkinga -Blizina grada i svih bitnih sadržaja za lep i ugodan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 606)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>