• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 80 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 80 m2" pronađeno 302 nekretnina - prosečna cena 1.519 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 72.000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan od 80m2 na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan je veoma prostran, svetao i izuzetno funkcionalan, što daje mogućnost da se koristi kao stambeni ali i kao poslovni prostor. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban novoadaptiran namešten stan Meštrovićeva B. Jerković, kod Maxija, škole, obdaništa, pijace, tržnog centara, + TC Stadion, Braće Jerković. Nova bela tehnika, 80m2, VPR, TA, Nova PVC stolarija, Trostruko staklo 4 godišnja doba, AL roletne sa elektromotorima, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan od 80 m², na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini 10. Beogradske gimnazije. Stan se nalazi u srcu Bloka 21 – jedne od najuređenijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87011, PR/VIII, izlog, uknjižen, renoviran, parking, dvorište/bašta. Odlican poslovni prostor, potpuno renoviran i funkcionalan, sa dva odvojena ulaza, jedan toalet, cekaonica i dve prostorije. Gleda na Bulevar kralja Aleksandra i Slobodanke Danke Savic,tako da je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban stan ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Kompletno renoviran! Salonski stan, visina plafona 3m. Svaka soba je površine oko 18m2. Nalazi se na 3. spratu, ima lift. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 158.800 €, 79,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobraćajnice u ulici Ovčanski put, prodaje se najveći dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 159.000 €, 79,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan ju gozapadne orjentacije (dnevna soba). Zbog konfiguracije terena, na prizemlju je a li je ukopan s a strane gde je trpezarija, nema vlage. N iko vam ne prolazi ispred stana ni gde. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 94.800 €, 79,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 3. 0 namesten stan sa parking mestom u centru grada. Stan ima 79 m2, sastoji se od dnevnog boravka , trpezarije i kuhinje open space koncepta, dve spavace sobe, hodnika, kupatila, toaleta i terase. Sam stan kao i oprema u stanu su odlicnog kvaliteta, moderno dizajniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Izvorska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 147.000 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Četvorosoban dupleks iz 2009.godine u centru Zemuna. Donji nivo: 30m2, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i toaletom. Gornji nivo, 51m2, sastoji se od tri spavaće sobe i kupatila. Agencijska provizija koju plaća kupac 2%. uknjižen GORANKA, licenca br. 4763 069/1009855....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 79,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Zage Malivuk, Grocka, 145000€, 79m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Zage Malivuk, Grocka Zage Malivuk.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 81,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican stan sa dnevnim boravkom 22m2 i jos dve sobe i dve lodje .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 151.143 €, 79,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux stan u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu. Najkvalitetnji materijali se koriste u gradnji. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Prikazana cena je bez pdv-a. PROSTORIJE: ulaz, kupatilo, dnevna soba, 3 spavaće sobe, kuhinja, terasa, toalet. agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 158.800 €, 79,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobra��ajnice u ulici Ov��anski put, prodaje se najve��i dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim zavr��etkom radova po��etkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 72.900 €, 81,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 137.000 €, 81,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u blizini okretnice 27e. Novija gradnja, renoviran, 4. sprat bez lifta, eg, zastakljena terasa, uknjižen i useljiv po dogovoru. Prostorije; predsoblje, kuhinja sa šankom, trpezarijsko- dnevni boraval, 2 spavaće sobe, kupatilo, terasa. agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 149.500 €, 79,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan stan sa mogućnošću proširenja. Uknjižen, na dobroj lokaciji. Blizina stanice autobusa 52, 37, 50, 89, marketa, pošte. Brzo useljiv. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, kupatilo sa toaletom, dve spavaće sobe, natkrivena terasa od 20m2. Po dogovoru bi ostao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.000 €, 81,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Mirno mesto u blizini crkve. Trolejbus 22 na par metara. Očuvan dvorištan stan sa svim potrebnim prodavnicama i parkom u blizini. Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 169.000 €, 81,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Mirijevu, dovoljno daleko od gradske vreve i smoga, bez problema sa parkiranjem, a samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na prizemlju u zgradi od crvene fasadne cigle, uredne i održavane, okružene sa dosta zelenila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se veliki komforan dvosoban stan od 79m2 sa velikom terasom od 23m2 u ulici Zorina u centru Žarkova, koji se nalazi u suterenu novije održavane zgrade. Stan je u postupku ozakonjenja. Nalazi se u blizini Super Vera, puno prodavnica, mesara, Maksija, Osnovne Škole, više linija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 81,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 85.96m2( terasa 30.07m2), podno grejanje,lift, SUT/IV, interfon. Uknjižen. Novogradnja, uknjižen, moguć povrat PDV-a! Prodaje se svetao i funkcionalan stan u novom stambenom objektu, sa odličnom lokacijom i odličnom povezanošću sa gradom. Stan se nalazi u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće sobe Dnevna soba Posebna garderoba 2 kupatila, jedno klasično sa tuš kabinom, drugo sa ďakuzijem Kihinja sa trpezarijom Grejanje je etažno ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 82m2, dve lođe, CG, I/III, telefon, interfon., parking. Uknjiženo 82m2. U novoj, kvalitetno zidanoj zgradi sa malim brojem stanova, dvostrano orijentisan stan. Sa obe strane stana prostiru se komforne lođe. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvejene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi - uknjižen dupleks sa zasebnim ulazom i dvorištem. Prodajemo četvorosoban dupleks, uknjižen na 82m², mereno 90m², u izvorno očuvanom stanju. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa četiri stana. Prednost ove nekretnine je pripadajuće dvorište površine 1a, koje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve Zvezde kod okretnice autobusa 46. Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2. Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao. Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 155.000 € na 165.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 155.000 €
03.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan na samom početku Mirijeva. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji, blizu osnovne i srednje škole, u blizini je i apoteka, prodavnica, autobuska stanica. Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade stare 10 godina. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 139.400 € na 123.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 123.000 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.400 €
29.04.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se nov, neuseljavan stan u zgradi BW Echo, u okviru Beograda na vodi. Izdajemo potpuno nov, moderno opremljen stan u okviru zgrade BW Echo, smeštene u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 147.600 €, 82,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini obale Save, parkova, restorana, najvećeg TC Galerija, šetališta Stan je opremljen posebnom pažnjom uz pomoć arhitekte gde se vodilo računa o odabiru nameštaja i materijala. Izuzetno prijatan,svetao i miran. Čine ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve zvezde kod okretnice autobusa 46.Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2.Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao.Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 41.000 €, 82,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122986, II/III, klima, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvorišna zgrada. U CENU ZAKUPA URAČUNATI SVI TROŠKOVI! Kompletno sređen trosoban stan u kući površine 64m², plus terasa 18m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 159.000 €, 82,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Milice Milojković, npr/4, terasa, lift, 3.0 stan na odličnoj lokaciji, dobra insfrastruktura, blizina fakulteta, škola, marketa, prevoza, uknjižen. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 302)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>