• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2" pronađeno 432 nekretnina - prosečna cena 1.413 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • interfon
    • podrum
    • renovirano
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 stan 55 kvadrata u bloku 70 preko puta Male Piramide, 2 sobe, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lodja, kompletno opremljen, što uključuje nameštaj, security ulazna vrata, ugradni plakari za garderobu, frižider sa zamrzivačem, šporet, mikrotalasnu rernu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan – Kralja Milutina (55 m²) U ponudi je stan u salonskoj zgradi u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Univerzitetskog kliničkog centra. Stan se izdaje za stanovanje ili kao poslovni prostor za tihu delatnost (advokatske kancelarije, agencije, kozmetički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 84.900 €, 55,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA: Zgrada je novijeg datuma nalazi se u samom centru naselja nedaleko od svih potrebnih objekata infrastrukture (stanica, gradskog prevoza, prodavnice,škole itd.). Stan je po strukturi dvosoban, iz hodnika se ide u sve prostorije: prostrani kuhinjsko-trpezarijsko-dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fully Furnished Apartment for Rent – Bulbulder, Zvezdara (Near Dimitrija Tucovića Street) A spacious and well-equipped 3-room apartment located on the elevated ground floor of a modern building (constructed in 2013), available for long-term lease. Property Highlights: 60m² + 5m² terrace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini Delta City-ja i Bloka 70, nalazi se ovaj prostran i svetao stan koji nudi udobnost i praktičnost za savremen način života. Smešten u mirnom delu Novog Beograda, idealan je za one koji žele mir, a istovremeno biti povezani sa svim ključnim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 87.000 €, 55,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 55,72 m2 u naselju Borča,odlična lokacija. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,55 m2, 110000 eur + PDV(10%) Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,55 m2 se nalazi na II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan stan u mirnom kraju na Zvezdari.U pitanju je svetao i funkcionalan stan, uređen i sređen do detalja, sa prelepom velikom terasom koja pruža komfor i uživanje. Odmah useljiv. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na odlicnoj lokaciji, gleda na Bajloni pijacu i teatar, u neposrednoj blizni Skadarlije. Stan je sveze okrecen,pristojan, opremljen kompletno sa novom tehnikom. Sastoji se od velike dnevne sobe, velike spavace sobe sa prostranim bracnim krevetom, prostrane kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji. Stan je novoopremljen,veoma funkcionalan, svetao. Postoji mogućnost iznajmjivanja garažnog mesta po ceni od 100e. Blizina više fakulteta i svih pogodnosti za ugodan život. Useljiv odmah.Obavezan depozit Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117487, I/, dupleks, klima, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude, potpuno renovirani stan salonskog tipa na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u samom srcu kulturno istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i opremnjen trosoban stan od 65 m² u ulici Braće Kovač na Lekinom brdu, na samo 200 m od parka Šumice. Stan ima dve izdvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan s trpezarijom i kuhinjom, kao i veliko kupatilo. Nalazi se u novogradnji sa liftom i dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, renoviran stan u mirnom delu bloka okružen zelenilom, terenima i velikim brojem parkinga. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u veliku dnevnu sobu iz koje se izlazi na lođu, zatim kuhinju i trpezariju, drugi hodnik iz koga se ide u veliku spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u blizini stare Mirijevske crkve, početak Mirijevskog bulevara, osnovne škole Despot Stefan Lazarević i nekoliko marketa, i autobuskih stanica sa nekoliko linija. Stan se nalazi u zasebnom objektu, tako da izgleda kao kuća. Ispred ulaza u stan postoji oko 10 m2 natkrivenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten stan na prvom spratu u bloku 11c, na Novom Beogradu. Stan ima 2 sobe, 2 terase, trpezariju sa kuhinjom, wc i kupatilo. Plaćanje mesečno 650€ + depozit (svi troškovi uključeni) 063/88-25-265 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, lepo osvetljen stan u bloku 63, preko puta Immo centra, sa pogledom na zelenilo, što ga čini savršenim spojem urbanog života i mirnog okruženja. ✅ Odlična osvetljenost – stan je svetao tokom celog dana ✅ Centralno grejanje sa kalorimetrom – plaćate samo onoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno i moderno namešten, sa pažljivo odabranim detaljima koji pružaju vrhunski komfor. U prostranoj spavaćoj sobi nalazi se veliki bračni krevet sa kvalitetnim dušekom, dok je kupatilo opremljeno elegantnom kadom, savršeno za opuštanje nakon dugog dana. Zgrada nudi dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 17048, VIII/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan preko puta TC Piramida(ugao Gandijeve i Jurija Gagarina).Useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 65m2(dve terase 10m2), CG. lift, VI/VI, telefon , interfon, garažno mesto. U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu. Svetao, funkcionalan, sa nesvakidašnjim rasporedom prostoeija. Sastoji se od spavaće sobe, radne sobe (idealno za rad od kuće), velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, stan sa predivnim pogledom u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan površine 65m2, opremljen. Struktura stana: dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinja, terasa. Sa terase se pruža divan pogled na panoramu grada. Odlična povezanost sa ostatkom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, lepo namešten 2.0 stan na prestižnoj lokaciji, u Beogradu na vodi. Sastoji se od dnevnog boravka otvorenog koncepta sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe koja pruža mir i privatnost, kupatila, i terase sa koje se pruža pogled na Kulu. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj jedinstveni 2.0-soban dupleks nudi ukupnu površinu od 55 m², s prostranim donjim nivoom od 39 m² i dodatnim 3 m² lođe koja pruža savršen kutak za opuštanje. Gornji nivo, sa dodatnom korisnom površinom, savršeno je iskorišćen, čineći stan izuzetno funkcionalnim. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 2.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom kućnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine garaza 100e+ Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1100 evra plus garaža na -1 nivou 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1200 evra. 🏡 Dizajnerski stan uz reku – Belgrade Waterfront 🌊 Savršen spoj modernog života i pogleda na reku Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 65,29 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 432)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>