• GoHome Professional
stan u beogradu do 1800 evra/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u beogradu do 1800 evra/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1800 evra/m2 parking

  • Za upit "stan u beogradu do 1800 evra/m2 parking" pronađeno 894 nekretnina - prosečna cena 1.422 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru naselja. Kompletna infrastruktura, škola, obdanište, pijaca, maxi i gradski prevoz. Na 100m od stana. Ispred zgrade parking. Vredi pogledati. Uknjižen 1/1. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, trpezarija, kupatilo. Posrednička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121604, IV/V, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 158.200 €, 113,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderno opremljen stan sa garažnim mestom na Vračaru u Čuburskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne stambene zgrade i kompletno je opremljen dizajnerskim namešatajem. Sastoji se iz ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude potpuno nov lux stan, od 60m2, sa dodatno uređenim tavanskim prostorom od 25m2, koji ima vlastito kupatilo. Stan se sastoji od hodnika, open space prostora (kuhinja + trpezarija + dnevni boravak), koji izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 144.200 €, 103,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88889, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. U ponudi je izvanredan, po strukturi trosoban, dvostrano orijentisan i izuzetno komforan stan kod Hrama Svetog Save. Iako se nalazi u samom centru grada, spavaći deo je okrenut ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban dupleks stan sa mokrim čvorom na svakom nivou nalazi u mirnom delu ceraka u zgradi sa svega četiri stana.Svaka zgrada ima malo dvorište.U blizini se nalazi dom zdravlja,obdanište,škola,prodavnice i sve što je potrebno za svakodnevni život.Ima više gradskih linija.Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 215.500 €, 154,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u prizemlju stambenog objekta,u Majke Angeline na Zelenom brdu, Zvezdara, od 154m2, namenski pravljen kao jedan veliki prostor, prirodno svetlo, orjentisano na dve strane prozorima /parapet 1,60/ sa pripadajućom ograđenom i obezbeđenom terasom duž celog stana koja....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Trosarini na mirnoj lokaciji. Stan je po strukturi dvosoban, povrsine 56m2, sa lodjom, na Visokom prizemlju zgrade. Sastoji se od hodnika sa kupatilom, odvojenim dnevnim, odvojenom spavacom sobom i odvojena kuhinja kao i trpezarija, sve prostorije su prostrane i zasebne, TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 100.080 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na ulasku u Nolec je nova uknjizena zgrada, ulica 8mart Prodaje se 3 soban, funkcionalan stan u PR sa velikom terasom. Stan je useljiv I....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 65,29 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 179.000 €, 130,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119047, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, garaza, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Na samom uglu Milana Rakića i Mite Ružićaobjekat ima dve etažeprizemlje ima poslovni prostor od 59m2(garaža,radionica,magacin,m.čna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 77.000 €, 56,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan- Duplex u naselju Kotež, dobra lokacija- ulica Veletinska,blizina centra Koteža.U fazi ozakonjenja Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 95,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 655, I/II, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(može zamena), dvorišna zgrada. Tavanski prostor 50m2 Garažni prostor Ostava u sklopu garaže Uknjiženo na 87m2 kao idealni deo ne može kredit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 87,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na svakom spratu je po jedan stan. Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Geberit ugradni vodokotlić u donjem kupatilu. Podno grejanje na struju u donjem nivou. Visina kosine u kupatilu na sredini tuš kade je 190cm. Okretnica autobusa i prodavnica na 100m. Parking mesta ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 77.000 €, 55,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 80,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 479.000 €, 353,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostor na odličnoj lokaciji u Ulici Cara Dušana. Može da se koristi kao poslovni prostor ili kao stan. Prostor takodje može da se podeli u dve celine sa dva odvojena ulaza i izlaza u dvorište. Prodaje se 160m stambenog prostora i 193m izbetoniranog dvorišta u novoj zgradi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 68.850 €, 51,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122565, VIII/, klima, lift, nov, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 155.250 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82112, V/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se prostran, prijatno osvetljen stan u samom srcu Vračara, u blizini čuvene Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren). Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Renoviran, urađena unutrašnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Osmana Djikica Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 564)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>