• GoHome Professional
stan u beogradu do 170000 eura najnovije 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 170000 eura najnovije 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 170000 eura najnovije 50 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 170000 eura najnovije 50 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 2.828 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • interfon
    • luksuzan
    • parket
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici u zgradi iz 2009. godine, u ponudi je 1.5 stan šarmantnog izgleda. Zgrada je uredna i održavana. Stan je veoma svetao i funkcionalan, od prostorija poseduje prostranu dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i ulazni hodnik. Deo kod vrata je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan u zgradi izgrađenoj 2009te, u klasičnom prizemlju. Stan je dvosobne strukture, dvostrano orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, ostava, velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i bašta u kojoj je jedno parking mesto koje pripada stanu. Dokumentacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući površine 50 m² sa garažom od 18 m². Nalazi se na drugom spratu kuće sa ukupno pet stanova, u mirnoj ulici sa svim neophodnim sadržajima. Stan je kompletno renoviran, zamenjene elektroinstalacije, ugrađena kvalitetna Salamander PVC stolarija nemačkog porekla....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 170000 eura najnovije 50 m2'
153.000 €
153.000 €
145.000 €
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno opremljen i pažljivo uređen stan u ulici Predraga Tomića, na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan površine 50m sa terasom odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim enterijerom i velikim ulaganjima u opremanje i detalje koji pružaju visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 169.900 €, 49,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, u Begejskoj ulici, u mirnom i uređenom delu Zvezdare. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 122.400 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan u vrlo mirnom, porodičnom delu Kanarevog brda u neposrednoj blizini škola, gradskog prevoza i svih drugih neophodnih sadržaja. Stan se sastoji od - ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Zajednički parking ispred zgrade sa dovoljnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 169.900 €, 49,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, u Begejskoj ulici, u mirnom i uređenom delu Zvezdare. Stan je površine 49m² i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade sa ukupno četiri sprata. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju veoma lepo održavan i funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu Krnjače, u ulici Ulica Jovana Isailovića. Nekretnina je dobro očuvana, odmah useljiva i ne zahteva dodatna ulaganja. Odlikuje je veoma dobra struktura i maksimalno iskorišćen prostor. Sama struktura sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.900 €, 48,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen, južno orijentisan stan na odličnoj lokaciji, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi, smeštenoj u mirnom okruženju u neposrednoj blizini keja. Stan je veoma funkcionalan i odlikuje se dobrim rasporedom prostorija, kao i obiljem prirodne svetlosti zahvaljujući južnoj orijentaciji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.377 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 47.48 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban (2.0) stan u ulici Stojana Ljubičića, u mirnom i porodičnom delu Jajinaca. Stan se nalazi u zgradi iz 2018. godine, na drugom i ujedno poslednjem spratu (2/2), što obezbeđuje dodatni mir, privatnost i prelep, otvoren pogled. Stan je funkcionalne strukture 2.0,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je veoma lep i komforan stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi. Nalazi se na 5. spratu (bez lifta) i uknjižen je na 48 m², uz zastakljenu lođu površine 2,76 m² koja je obezbeđena i grejanjem, pa predstavlja prijatan dodatni prostor tokom cele godine. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan od 52 m², 2.0 strukture, u Železniku, Titova ulica. Sastoji se od prostranog dnevno-trpezarijskog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan je odmah useljiv, funkcionalan i prijatnog rasporeda. Nalazi se u mirnom delu naselja, okružen parkovima i zelenilom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran stan površine 48 m² sa dodatnih 6 m² terase, u ulici Patrijarha Čarnojevića (Patrisa Lumumbe). Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i odlično raspoređen. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe koja pruža dodatni komfor i funkcionalnost,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je funkcionalan stan površine 53 m² smešten u mirnom delu naselja (kod crkve Svetog Proroka Ilije). Stan se nalazi u manjoj, održavanoj zgradi od samo 3 sprata (ukupno 12 stanova), što obezbeđuje miran komšiluk i privatnost. Stan se nalazi u samom prizemlju, odmah po ulasku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 90.000 €, 47,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

2.5, 47m2, TA, PSUT/II, telefon, interfon. U procesu knjiženja i prenamene. Dvoiposoban stan koji se nalazi u dobro pozicioniranoj zgradi, koja se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića,lidla i drugih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u polusuterenu dvospratnice, tipične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN 2.5 STAN NA KOŠUTNJAKU! Kontakt: +381668091211 Cena: 138.000 € Lokacija: Rakovica - Košutnjak, sprat 7 Površina: 53 m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevne sobe sa trpezarijom; - spavaće sobe; - kuhinje; - kupatila; - toaleta; - ulaznog hodnika;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan površine 47m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu grada, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran, useljiv stan odličan za stanovanje kao i za poslovni prostor. Ostaje nova ugradna kuhinja. Centralno grejanje, protočna topla voda, visina plafona 3.0m. Odličan pozicija zgrade, blizina Trošarine. Uknjižen. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 123.395 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 146.000 €, 46,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan prostor na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – na Senjaku. Zbog izuzetne funkcionalnosti i lokacije, idealan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije, salone). OSNOVNE INFORMACIJE: Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 177.123 €, 54,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Top ponuda – dvoiposoban stan 54m² na idealnom II spratu, novogradnja! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u modernoj novogradnji sa urednom dokumentacijom, smešten na traženom drugom spratu. Stan površine 54m² odlikuje se pametno organizovanim rasporedom bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike, Bajlonijeve pijace, Bitef teatra, kafane „Stara Hercegovina” i kompleksa „Novi Dorćol”, u Carigradskoj ulici. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 133.025 €, 54,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – LEDINE | MODERAN STAN 53,21 m² | IDEALAN ZA ŽIVOT I INVESTICIJU U ponudi je prostran stan u savremenoj novogradnji na Ledinama, projektovan prema visokim standardima kvaliteta, sa akcentom na funkcionalnost, komfor i dugoročnu vrednost. Površina stana: 53,21 m² Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu U ponudi je jednoiposoban stan površine 45,67 m², smešten na prvom spratu kvalitetnog stambenog objekta. Stan je odlično projektovan i maksimalno iskorišćenog prostora, što ga čini idealnim izborom kako za život, tako i kao sigurnu investiciju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 27)

<< <1> >>