• GoHome Professional
stan u beogradu do 1700 evra/m2 do 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • stan u beogradu do 1700 evra/m2 do 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1700 evra/m2 do 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 1700 evra/m2 do 60 m2" pronađeno 989 nekretnina - prosečna cena 1.195 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.600 €, 46,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.400 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130612, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno opremljen Lux stan u novoj zgradi sa svim el aparatima (mašina za pranje i sušenje veša, mašina za sudje, televizor x 2, frižider, mikrotalasna, pečnica, ploča za kuhanje, usisivač,.). Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 63.800 €, 44,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa zgrada savremenog dizajna i visoko kvalitetnih materijala, a nalazi se u lepom delu Mirijeva, blizina Koste Nadja, blizina škole, pijace, vrtića, u blizini okretnice 74, 20, 27 i 79, veoma je dobro povezano sa gradom u svim pravcima. Stanovi su različite strukture i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 30.800 €, 44,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada je novijeg datuma, građeena devedesetih godina u odličnom stanju, nalazi se nedaleko od Balkanske ulice, ulaz i fasada u perfektnom stanju. Stan se nalazi na trećem spratu,bez spoljnih zidova ušuškan i topao, dvostrano orijentisan. Sastoji se iz hodnika iz koga se ide u sve....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 73.800 € na 79.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 73.800 €
08.05.2026 - 79.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, novi kompleks zgrada koji se gradi na trenutno najperspektivnijoj lokaciji u Beogradu, u blizini obdanista i vise velikih marketa, na 15 min od Centra grada. Stanovi od 40m2 do 120m2. Kompletna dokumentacija mogu i kreditni kupci. Cena od 1800 Eura/m2 +PDV. Za kupce prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 81.580 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 44 m² na petom spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, u naselju Blok 8. Stan se sastoji od dnevne sobe povezane s kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Zgrada je smeštena u prijatnom okruženju sa dosta zelenila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.800 €, 44,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA PRILIKA - zgrada je novijeg datuma, nalazi se na predivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture, a ipak je povučena od buke idirektnog i zagaženja. Stan je po strukturi jednoiposoban, kompletno opremljen luksuznim nameštajem i belom tehnikom. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veći jednosoban stan,funkcioniše kao jednoiposoban,u mirnom kraju,odlična lokacija.Ne izdaje se stranim državljanima. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namesten stan na Kalemegdanu.Mesecni komunalni troskovi-Infostan, telefon i kablovska, odnosno internet (bez troskova struje) iznose oko 70 evra.Sastoji se od dve sobe, čajne kuhinje, kupatila, predsoblja i dve terase. Blizina svih infrastrukturnih sadržaja.Okrečen. STAN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 39.600 €, 44,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten i renoviran stan, u centru grada. U blizini marketa koji radi 24h ,,Maxi". Stan je u mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad. Etažno grejanje (Norveški radijatori), klima inverter. Stan ima: - spavaću sobu, koja je nameštena sa plakarima, TV-om, francuskim ležajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 43,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

Crveni krst , 1.5 stan po strukturi 43m2 + lođa 3m2 , kompletno renoviran stan na VI spratu , cg , lift , interfon , fizičko obezbeđenje . Od prostorija ima dnevnu sobu , izdvojenu kuhinju sa trpezarijom , spavaću sobu , kupatilo , lođu i hodnik . Postoji mogućnost kupovine sa nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.570 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo veliki izbor novih stanova na odličnoj poziciji u naselju. Struktura stanova je dvosobna, trosobna i četvorosobna. Stanovi su pozicionirani tako da imaju višestranu orjentaciju. Sadržaj stambenih prostora je takav da mpože da zadovolji viši standard stanovanja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijska provizija 2% Za više informacija kontak telefon 060/ 3572-030 Gordana .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 80.000 €, 43,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106204, VII/VII, lift, uknjizen, podrum. Stariji bracni par prodaje NEUSELJIV stan, sto znaci da ostaju u njemu za zivota. Lep,svetao, topao stan, pored skole, vrtica, marketa. Grejanje etazno i inverter klima. Na spratu ima dva stana i zajednicki hodnik koji se zakljucava.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, namešten, odmah useljiv stan. Depozit u visini jedne kirije. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.550 €, 43,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130620, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 77.000 €, 43,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je vanknjižno vlasništvo, samo za keš kupce. Zgrada nije uknjižena i stan nije uknjižen. Kod notara se overava sporazum o promeni vlasnika. U budućnosti, kada se uradi ozakonjenje zgrade, biće moguće uknjižiti i stan. U neposrednoj blizini ulice Milana Rakića i Bulevara Kralja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na najlepšem mestu u Učiteljskom naselju, u neposrednoj blizini Beo Shopping mall-a i Aviva, sve u stanu novo, kvalitetno i najvaźnije, izabrano s merom i ukusom, ukoliko zaista želite da se brzo uselite bez ikakvih dodatnih briga. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120386, I/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Zemunu se izdaje stan u novoj zgradi, niko nije ziveo u njemu. Idealan kako za život, tako i kao poslovni prostor. Za svaku preporuku. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban renoviran, namešten stan na Čuburi. Dvostrano orjentisan gde je dnevna soba okrenuta ka ulici, visina prvog sprata, a spavaća soba ka dvorištu, visina prizemlje. Zgrada ima lepo dvorište u zelenilu. Grejanje je sa više mogucnosti i to Mitsubishi toplotna pumpa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan u Njegosevoj ulici na Vracaru, kod Kalenic pijace. Stan je kompletno renoviran, i u potpunosti namesten i opremljen. Ima dve klime, dve lodje, jednu zastakljenu ka dvoristu i jednu veliku ka ulici. Useljiv je najkasnije do 01.10. Agencijska provizija 50% od prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan useljiv stan, u kvalitetnoj novogradnji. Etažno grejanje, svetao, visina I sprata. Luks, bez ulaganja, namešten. Na dobroj lokaciji, za preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska provizija 50% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u bloku 21. Stan je kompletno renoviran PVC stolarija sa komarnicima, elektro i vodovodne intsalacije promenjene, dve klime, delimično namešten (kuhinja kompletno nameštena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Hadžipopovac, Ljube Didića, 43m2 43m2, 1.0, 2/4, klima, lift, terasa, interfon, nov. Izdaje se jednosoban stan u mrinoj ulici u Hadžipopovcu, kompletno namešten. Poželjno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan, moderno namešten stan na odličnoj lokaciji – Čubura. Izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan stan u mirnoj ulici na Čuburi, u manjoj stambenoj zgradi sa četiri sprata. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Struktura stana: stan obuhvata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan- salonac površine 43m2, idelan za poslovni / kancelarijski prostor. Nalazi se u blizini Gradske uprave, katastra nepokretnosti, Poštanske štedionice u ul. 27. Marta. Na 1. spratu do 4. salonske zgrade sa mermernim ulazom. Grejanje na struju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, lux novogradnja u Kapetan Mišinoj ulici, na Dorćolu. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo. Stan se izdaje namešten ili prazan, po dogovoru sa budućim zakupcem. Stan je svetao i osunčan tokom celog dana,a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.550 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130616, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan stan na Petlovom brdu u zgradi novijeg datuma. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kupatila, dnevno trpezarijsko kuhinjskog dela i terase sa lepim pogledom. Stan je svetao i prostran. Grejanje je na gas tako da su računi veoma niski. Ulaz je lepo održavan, a autobuska stanica je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 631)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>