• GoHome Professional
stan u beogradu Zadnjih 14 dana uknjižen - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u beogradu Zadnjih 14 dana uknjižen - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu Zadnjih 14 dana uknjižen

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana uknjižen" pronađeno 655 nekretnina - prosečna cena 3.450 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 350.000 €, 68,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u strogom centru grada na samo nekoliko koraka od Knez Mihajlove, Trga Republike i svih važnih gradskih sadržaja. Sastoji se od četiri prostorije, hodnika, kupatila i pripadajućeg podruma. Osim za stanovanje pogodan je za poslovni prostor i za " stan na dan".....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan, dvosoban stan, odličnog rasporeda, na odličnoj lokaciji, u ulici Džordža Vašingtona, u blizini Kopitareve gradine. Uknjižen na 37m2, uredna dokumentacija, te je stan moguće kupiti i na keš i na kredit. Stan je potpuno renoviran. Primarno grejanje se odnosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 103.000 €, 100,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun Polje – uknjižen dupleks u uređenom naselju Na prodaju uknjižen dupleks smešten u mirnom i uređenom naselju u Zemun Polju. Nekretnina se nalazi u sivoj fazi, što budućem vlasniku pruža mogućnost da završne radove i uređenje enterijera prilagodi sopstvenim željama i potrebama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 186.000 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom delu naselja Konjarnik, u neposrednoj blizini Ustaničke ulice, sa brzom dostupnošću svih važnih sadržaja i linija gradskog prevoza. U pitanju je funkcionalan dvosoban stan površine 56m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 109,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 109 m², uknjižen 1/1, koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Postoji mogućnost podele stana na dve stambene jedinice. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, dve kuhinje, dve terase i prostranog dnevnog boravka. Jedan deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na idealnoj lokaciji u Kosovskoj ulici, na svega 100m od Skupstine. Uknjizen je na 87m2, dok je stvarna povrsina 95m2. Prodaje se bez namestaja, u stanu ostaju ugradni plakari. Sve je radjeno po meri i sa ukusom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 187,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U maloj zgradi sa privatnim dvorištem prodajemo lux penthouse duplex, sagrađen 2005. godine kao nadogradnja zgrade iz 60-ih. Donji nivo stana sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, velike centralne dnevne sobe sa visinom plafona od preko 6m,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u ulici Vespucijeva, prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan. Zahvaljujući odličnom rasporedu i poziciji, ova nekretnina predstavlja idealan dom za porodicu ili sigurnu investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 162.800 €, 44,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjižen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Na lođu se može izaći iz dnevnog boravka. Ulaz uredan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.400 €, 55,00 m2 cca 5010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan smešten na prvom spratu moderne zgrade BW Quartet 3, u samom srcu Park distrikta. Stan je uknjižen na 54m², izuzetno komforan i funkcionalno organizovan, idealan za one koji traže kvalitetno mesto za život ili sigurnu investiciju za izdavanje. Zgrada se odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 55m2 + 20m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-477 (od ukupno 477)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>