• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji" pronađeno 1 507 nekretnina - prosečna cena 2.681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131345, PR/VII, terasa. Povrsina: 52,2 m² Struktura: Dvosoban (dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba, kupatilo i terasa) Opremljenost: Stan se prodaje sa kompletnim namestajem i belom tehnikom (ukljuceno u cenu) – idealno za zivot ili izdavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi odličan 1,5 stan u Krajiškoj ulici; Pozicioniran na II spratu od ukupno IV; Uknjižen, potpuno uredna dokumentacija; Isključivo gotovinska kupovina; 39m2 uknjižene korisne površine, plus terasa; Jednostran, tih, veoma svetao; Vrlo korektno održavan, promenjena ulazna vrata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Kaluđerica, ul. Stevana Sinđelića, 4.0, odmah useljiv, uknjižen, zastakljena L+2T .. / 4 km od Ustaničke, 200m od Smederevskog puta, nedaleko od prodavnica, prevoza, škole, vrtića, pijace.., zgrada sa termoizolacionom fasadom, trostran stan sa izvrsnim pogledom, svetao, funkcionalan,....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 98.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 101.400 €
29.09.2025 - 105.000 €
26.10.2025 - 124.000 €
26.12.2025 - 110.000 €
11.01.2026 - 115.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
01.02.2026 - 112.000 €
08.02.2026 - 95.000 €
27.02.2026 - 115.000 €
01.03.2026 - 98.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 115.000 €, 33,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Suteren za sređivanje u staroj dvorišnoj zgradi. Stan ima pripadajuće parking mesto. Izuzetna lokacija u centru grada pogodna za rentu. Stan je za kompletno sređivanje, ima urađenu struju i vodu pre 20 godina. Sve prostorije u stanu imaju prozor. Kupatilo ima prirodnu ventilaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 3.0, 120m2 (dve terase 8m2 + stan u suterenu od 20m2), EG/gas, VPR/2, telefon, interfon, podrum, parking, garaža Funkcionalan, renoviran trosoban stan, bez ikakvih ulaganja. Ima veliko dvorište, uknjiženu garažu od 17m2, šupu, kao i nadstrešnicu za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 115.000 €, 34,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA Stan 1.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Vračar-Crveni Krst, , Vele Nigrinove, 34m2, 115000 eur .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.500 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo, Mirijevski bulevar, Ladne vode Prodajemo dvosoban, kvalitetan uknjizen stan, u kvalitetnoj novoj zgradi iz 2010. godine, na drugom od cetiri sprata. Uredjena i mirna lokacija, na sredini ulice Ladne vode, izmedju Mirijevskog bulevarai i Jovanke Radakovic. Odlicna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 115.000 €, 30,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u blizini Fontane nalazi se ovaj jednosoban stan. Prostorije: kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo. Bez ulaganja i brzo useljiv. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Jednosoban stan, Beograd - Fontana | Prodaja · 30m² · 115.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 69,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90429, III/III, uknjižen, stara gradnja. Iznad stana postoji tavanski prostor od 30 m/2 koji se može pripojiti stanu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragoslava Srejovića, np/3, gas,-Stan se nalazi u novijoj zgradi u novijem delu naselja Karaburma.Bez ulaganja, funkcionalan sa velikom terasom.U neposrednoj blizini prevoza, prodavnica i zelene pijace.Aencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 125.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj simpatičan, funkcionalan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jugo-zapadno), nalazi se u stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova. Zgrada je rekonstruisana 2016. godine. Na odličnoj je lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra i svih sadržaja neophodnih za život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85930, II/III, klima, nov, novogradnja, stambena zgrada. U ponudi lepo sređen i odmah useljiv stan u novogradnji!Odličan raspored prostorija tako da se stiče utisak da ima veću kvadraturu.Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i lepo sređenom kuhinjom,spavaća....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 120.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten (nov nameštaj), odlična lokacija, sam početak Mirijeva, autobus linije 27, 27e, blizina škole, doma zdravlja, pošte, Amana, Maxija, vrtića. Orjentacija jugoistok, gleda na dvorište, odličan i komforan stan za život ili kao investicija za izdavanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 37,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao jednosoban stan površine 37 m u predratnoj zgradi iz 1938. godine sa renoviranom fasadom koja čuva karakter i šarm zgrade. Stan je u niskom prizemlju (ukopan 20 cm), sa velikim prozorima koji omogućavaju obilje prirodnog svetla i prijatan ambijent. Trenutno je jednosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 36,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mirna zgrada | Malo stanova | Klasičan dvosoban stan Lokacija: Zvezdara-Miodraga Protica Tip: Dvosoban stan u manjoj, mirnoj zgradi sa samo nekoliko stanova Površina: 36m2r Ovaj stan savršen je za: Porodični život, zahvaljujući mirnom okruženju i kvalitetnoj gradnji Istaknute karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 38,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0 stan adaptiran u 1.5, renovirana kuhinja i kupatilo. Bez lifta. Mali režijski troškovi. Zgrada je okružena zelenilom. Odličan i za stanovanje i za izdavanje! agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 115.000 €, 33,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA-SNIŽENA CENA DO 15.MAJA ✨ IDEALNA LOKACIJA NA VOŽDOVCU – BLIZINA AUTOKOMANDE-INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! ✨ 📍 Bulevar Oslobođenja | Voždovac | Beograd Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u jednom od najtraženijih delova Voždovca! Savršeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 115.000 €, 30,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam kompletno namešten stan ukupne površine 30 m2, dok je uknjižena 26 m2. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu grada, smešten u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi na visokom prizemlju, koje zbog konfiguracije terena pruža praktičan osećaj prvog sprata. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izvrstan stan. Po strukturi 1.5, 35m2, 15m2 terase koju koristi samo ovaj stan. Nalazi se u prizemlju, grada od 5 spratova, južno orijentisan. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, izlazom na terasu, kupatila, spavaće sobe sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi renoviran, uknjižen stan, na Karaburmi, idealan za život ili izdavanje. Nalazi se u ulici Dr Aleksandra Radosavljevića na četvrtom spratu, s prelepim pogledom i puno prirodnog svetla. Ovaj deo grada nudi sve što je potrebno za udoban porodični život, uključujući brojne parkove,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u prelepom delu Železnika u zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala i sa dobrom izolacijom. Svetao i veoma funkcionalan stan. Nov, nije useljevan. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik, kupatilo i spavaća soba sa dodatnom prostorijom kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 115.000 €, 115,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje odlican stan kako za zivot tako i kao PP! Nalazi se na prvom spratu preko puta svih upecatljivih gradskih zbivanja. Sam stan je prelep,osuncan,svetao sa 2 terase i lodjom kao i dnevnom sobom,tri spavace,kuhinjom i trpezarijom! Idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 115.000 €, 47,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Zemun Polja, u ulici okruženoj zelenilom nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u veoma kvalitetnoj novogradnji. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 115.000 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na drugom spratu. Stan je svetao, prazan u odličnom stanju na lepoj lokaciji u blizini svih infrastrukturnih objekata u ulici Ivana Mičurina. Zgrada je veoma održavana i uredna. Stan je za svaku preporuku. Samo za keš kupce. PROSTORIJE: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 115.000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini Autokomande i TC Stadion, imamo u ponudi uknjižen idealni deo 3/4 kuće, merne površine 72m2. Postoji saglasnost za promet nekretnine. Objekat poseduje ogroman potencijal za sređivanje kako u stambeni tako i prostor za skladištenje. Zahteva kompletno renoviranje, na slikama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Održavan stan, lako adaptabilan u 1.5. Zgrada je uknjižena, stan nije uknjižen kao poseban fizički deo, ima dokumentaciju podobnu za uknjižbu. CG, protočna topla voda, zgrada sa liftom. Slobodan parking ispred zgrade. Stan na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Retko u ponudi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 47,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno uređen dvosoban stan u novogradnji – Rakovica - U ponudi je odličan dvosoban stan smešten u novogradnji na odličnoj lokaciji u Rakovici. Stan se nalazi u mirnom i urbanom delu opštine, u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja za komforan svakodnevni život – prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 115.000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Kluz, Vladana Desnice, 48m2 .. 48m2, 2.0, VPR/3, TA, nov, uknjižen. Prodaje se dvosoban stan u blizini Kluza. Zgrada iz 2015, stan očuvan i bez ulaganja. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 50547, PR/, uknjižen, renoviran, garaza, parking. Garaza po ceni od 22000. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Zvečanska, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 115.000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u zgradi iz 2011. godine na Zelenom Brdu, kod Kluza- na lokaciji izmedju okretnice na Ustanickoj ulici i Bulevara kralja Aleksandra. Izuzetno funkcionalan stan se sastoji od hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dnevnog boravka i spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Uroša Čalića u naselju Železnik nalazi se neuseljavan stan smešten u novoj zgradi na idealnom drugom spratu. Zgrada je trenutno u postupku legalizacije, pa je kupovina moguća isključivo za keš kupce. Stan odlikuje moderan raspored – ulazni hodnik vodi u prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 115.000 €, 34,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan u mirnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Bajfordove šume kao i Bulevara Vojvode Stepe sa svim neophodnim sadržajima ovog urbanog dela grada. U blizini se nalazi i veliki broj fakulteta i SC Banjica. Raspored prostorija : ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 115.000 €, 22,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, kompletno renoviran stan na savršenoj lokaciji, u srcu Dorćola. Ovaj kompaktni stan predstavlja idealnu investiciju, pogodan je za izdavanje na dan, ali i na mesečnom nivou. Osunčan i svetao, s terasom sa koje se pruža jedan od najlepših pogleda u gradu!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Stan na odličnoj lokaciji blizu raskrsnice Gandijeve i Jurija Gagarina, sunčan, jednostran - istočno orjentisan, [telefon] . sprat, pogled na park, uknjižena površina [telefon] m [telefon] a stvarna [telefon] m [telefon] , jedna velika ( [telefon] m [telefon] ) i jedna mala soba (....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 115.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem stan na kanarevom brdu ulica kanarevo brdo kod lilija .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju DE LUXE trosoban stan u Beogradu, na Petlovom brdu, [telefon] m [telefon] .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.050 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Vlasništvo 1/1, mogućnost kupovine putem kredita, uključujući i kredit za mlade. Predstavljamo Vam prostran i porodičan stan u mirnom kraju nadomak Bulevara kralja Aleksandra. Stan ima odličan raspored: 2 prostrane spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i 2 terase. Površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 115.192 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaja stana,Zemun,Ševina na izuzetnoj lokaciji,blizu,marketa,škole,obdaništa,restorana i prevoza. Stan,1.5,47 m2 se nalazi na II/III sprata u novoj zgradi i sastoji se iz hodnika,dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,jedne spavaće sobe,kupatila i velike terase. Grejanje je etažno.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 491)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>