• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji" pronađeno 1 505 nekretnina - prosečna cena 2.681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • kablovska
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na samom početku Ledina, 10tak minuta od centralnih i prestižnih lokacija Novog Beograda ( West 65, Airport City) nalazi se ova novogradnja. Belfortska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Ledine, Belfortska, novogradnja, lux.

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2. 5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sa uređenim potkrovljem stan ima 63m2. Nalazi se u mirnom okruženju, sa odličnom infrastrukturom. U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadržaji za kvalitetan život, OŠ „Nikola Tesla“, vrtići, dva doma zdravlja, pijaca, TC, gradski prevoz u svim pravcima. Trostrano orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 31,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 31m2 +terasa 10m2, EG, PR/3, telefon, interfon. Uknjižen na 31m2. Izuzetno funkcionalan stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 10m2. Kontakt 060/3411 341 Broj u registru posrednika 1308....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma,ugao Dragoslava Srejovića i Salvadora Aljendea. Stan se nalazi u urednoj zgradi na pravom drugom spratu, od četiri ukupno, u zgradi bez lifta. U stanu je renovirano kupatilo, kao i instalacije, zamenjena kompletno spoljna stolarija, zastakljena terasa. TA grejanje, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 125.000 €
14.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji grejne površine 39 m2 a ukupne površine 44 m2, po strukturi jednosoban, koji je adaptilan u dvosoban. Stan je za KOMPLETNO RENOVIRANJE. Stan je iz otkupa i samo dolaze u obzir keš kupci koji će se nakon završenog kupoprodajnog....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 115.000 € na 120.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 120.000 €
30.03.2026 - 115.000 €
20.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten u suterenu salonske zgrade, u samom centru grada, u ulici Žorža Klemansoa. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 126.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 126.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan stan u novogradnji u Mirijevu, funkcionalan, svetao. Odlična gradnja. Poznati investitori. Rok završetka radova maj mesec. Iz ozakonjena. Za sada keš kupci, a uskoro i kreditni. Blizina svih sadržaja potrebnih za život, škole, prevoza, marketa. Preporuka. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u prizemlju sa dvorištem. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika a ispred stana se nalazi dvorište koje pripada samo ovom stanu. Veoma pogodno za porodice sa manjom decom. Potpuno sređen i ne zahteva posebna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi u srcu Kosmaja u sklopu Renew kompleka. Nov je i neuseljavan. Uknjižen je na 61 m2. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na prostranu terasu sa koje se pruža pogled prema šumi. Osvetljen je i pogodan je za svakodnevni život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Mile Dimić 2.0, 40m2 (terasa 2m2), 2/2, EG, klima. Odličan stan ukupne kvadrature 63m2, u blizini prodavnica, pošte, gradskog prevoza. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem, belom tehnikom. Potpuno renoviran, zamenom vodovodne instalacije i ugradnjom aluminijumske stolarije.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno renoviran, jednosoban stan u Palmotićevoj ulici, idealna prilika za život ili investiciju. Atraktivna lokacija je jedna od najvećih prednosti - stan se nalazi u samom centru grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Odlična opcija kako za život tako i za investiciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan od 60m² u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, što ga čini idealnim kako za porodičan život, tako i za starije osobe ili kao investiciju za izdavanje. Stan ima funkcionalan raspored, sa dosta potencijala za uređenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 120.000 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi na niskom prizemlju i uknjižen je. Ima trosobnu strukturu. Može kredit. Useljiv. Dobra lokacija blizina škole, vrtića, obdaništa, Maxi-ja, mini pijace, autobuskog stajališta, dobra povezanost sa svim delovima grada. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 27,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Suteren, 35m2, podno grejanje 2.5 Odličan, potpuno i dubinski renoviran stan merene površine 35m2, smešten u maloj salonskoj zgradi u Đevđelijskoj ulici na Lionu. Kompletno nova hidroizolacija, nove instalacije (struja i voda)- radovi u garantnom roku. Podno grejanje, 4 odvojena termostata....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 124.900 € na 120.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 124.900 €
03.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex u zasebnom delu kuće sa odvojenim ulazom. Na donjem nivou nalaze se: dnevna soba, kuhinja, kupatilo. Na gornjem nivou: velika spavaća soba sa dosta prostora za odlaganje stvari. Grejanje na dve Inverter klime + norveški radijatori. Ispred ulaza se nalazi veranda za sedenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 120.000 €, 99,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Zrenjaninski put, Palilula, 120000€, 99m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Zrenjaninski put, Palilula Zrenjaninski put.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. Ružice Sokić.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Klima Parking Terasa Interfon Save Kovačevića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na teritoriji opštine Zvezdara – Mirijevo I. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici Hajduk Stankova, u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je smešten na prvom spratu uredne i održavane zgrade novije gradnje. Lokacija pruža odličan balans između mirnog porodičnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 38 m2 u prizemlju sa uknjiženom garažom od 33 m2 pored stana. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-489 (od ukupno 490)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>