• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 renovirano pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 renovirano pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.285 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 130.000 €
13.02.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 130.000 €
02.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 121.000 € na 119.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 119.000 €, 49,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 121.000 €
19.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen stan površine 49m2 u ulici Jovana Isailovića u Kotežu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka sa koga se izlazi na terasu, kupatila i spavaće sobe, stan takodje ima i pripadajući podrum. Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 renovirano pala cena'
125.000 €
125.000 €
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>