• GoHome Professional
stan u Beogradu do 100 000 € - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u Beogradu do 100 000 € - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u Beogradu do 100 000 €

  • Za upit "stan u beogradu do 100000 €" pronađeno 2 756 nekretnina - prosečna cena 1.928 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • opremljen
    • renovirano
    • prizemlje
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 97.800 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj lokaciji nadomak Sajma, na donjem Senjaku, nalazi se renovirana garsonjera koja predstavlja savršen spoj praktičnosti, lokacije i kvaliteta. Stan se sastoji od dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, funkcionalnog hodnika i kupatila. Iako kompaktan, prostor je promišljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.727 €, 41,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 41,31m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 97.592 €, 44,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vitezova Karađorđeve zvezde, Zvezdara, 97592€, 44m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vitezova Karađorđeve zvezde, Zvezdara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117487, I/, dupleks, klima, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude, potpuno renovirani stan salonskog tipa na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u samom srcu kulturno istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.300 €, 42,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 97.300 €, 47,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju na Ledinama .Završetak radova za objekat 1 je planiran za Avgust 2023 godine. Objekat se nalazi u blizini okretnice linije 71 i 603. Parking mesta Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/357-2030 Gordana .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.130 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 93.058 € na 97.104 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.104 €, 40,46 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 93.058 €
27.04.2026 - 97.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi odličan stan u novogradnji. Petra Banićevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 97.100 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126926, PK/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo više manjih stanova, u zgradi sa planiranim završetkom radova u januaru 2026.g. na dobroj lokaciji sa odličnom infrastrukturom i povezanošću sa svim delovima grada. U ponudi su strukture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.100 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126926, PK/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova u januaru 2026.g. na dobroj lokaciji sa odlicnom infrastrukturom i povezanoscu sa svim delovima grada. U ponudi su strukture....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 108.714 € na 97.087 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.087 €, 41,49 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2025 - 102.713 €
02.02.2025 - 0 €
05.02.2025 - 110.000 €
09.05.2025 - 106.880 €
24.08.2025 - 111.738 €
04.02.2026 - 106.449 €
23.02.2026 - 99.191 €
09.03.2026 - 111.432 €
01.04.2026 - 108.714 €
03.04.2026 - 97.087 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 654 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 97.000 €, 44,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 44 m2 u mirnom delu Kumodraža u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9, u Vojvode Stepe iznad Farmaceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 97.000 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Interfon Podrum Petra Lubarde Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 37,34m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno spavaćeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 68,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Kaluđerica, ul. Stevana Sinđelića, odmah useljiv, uknjižen, stan sa velikim dvorištem .. / nedaleko od Bulevara, zgrada sa termoizolovanom fasadom, zaseban ulaz, trostran, odmah useljiv svetao, funkcionalan stan, 2 spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, EG, alu radijatori, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 16,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu, blizu Kalemegdana, u ulici Visokog Stevana. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade koja je okružena zelenilom. Dobro pozicioniran, zaštićen od buke, svetao. Zgrada i ulaz veoma uredni i održavani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 97.000 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Resnik, Dr. Aćima Medovića, dvosoban stan , prizemlje, CG, lođa, podrum, uknjižen, 54 kvm.Cena 97.000 Eur.Kontakt: 060/655-59-59 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 97.000 €, 26,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan jednosoban stan od 26 m² na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar. Stan je uknjižen i odmah spreman za novog vlasnika. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom Odvojena spavaća soba Kupatilo Hodnik Prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 97.000 €, 18,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u kvalitetnoj zgradi starije gradnje. Uknjižena. Lepo održavana, stavljena je pvc stolarija. Na odličnoj lokaciji, za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 22,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Dorćolu, u ulici Visokog Stevan Stan se nalazi na četvtom spratu stambene zgrade od jedanaest Površine je 22m2 (mereno ima 20m2 + 2m2 terasa), uknjižena na 16m2 Grejanje u stanu je centralno Klima Prodaje se nameštena Dosta osunčan sa puno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 96,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Stan u kuci. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 97.000 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvoiposoban ukupne površine 53,84 m2. U procesu legalizacije. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.947 €, 40,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u pretprodaji, u jednoj od najperspektivnijih novogradnji na Novom Beogradu. Sa svojih 40 kvadrata pažljivo organizovanog prostora, ovaj stan nudi upravo ono što je danas najtraženije — funkcionalnost, komfor i moderan stil života. Ulazni prostor vas vodi ka dnevnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 99.036 €, 36,69 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Novogradnja Terasa Belfortska Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 96.867 €, 50,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i oblićnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 99.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju stan u strogom centru Beograda, Brankov most, Pop Lukina, [telefon] sprat [telefon] m [telefon] (+ [telefon] m [telefon] terasa). Struktura stana: dve spavace sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, hodnik, kupatilo, sprovedeno CG, KTV, interfon, telefon. Stan ima pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.800 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

SMART ZGRADE JEDINSTVENE U BEOGRADU https://smartpierre.rs/stambeni-kompleks-prelic SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS, NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM………………… NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.800 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 96.640 €, 30,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANA U IZGRADNJI – ZVEZDARA, BEOGRAD Ekskluzivna ponuda u mirnom delu Zvezdare, u blizini Građevinsko-tehničke škole „Branko Žeželj”. Na prodaju stan u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji sa svega 5 stambenih jedinica, što garantuje intimu, mir i komfor budućim stanarima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 96.450 €, 38,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128463, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji, preporuka za kupovinu i kao investiciono ulaganje i za zivot. Predat na legalizaciju. Samo kes kupci za sada, do dobijanja resenja. Vise....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 101.000 € na 96.350 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.350 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 101.000 €
13.05.2026 - 96.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan mali stan na dobroj lokaciji u potkrovlju novogradnje. Odličan, funkcionalan raspored. Mirno, urbano okruženje sa kompletnom infrastrukturom. Pogodno za život kao i za izdavanje. Završetak radova za oko dva meseca. Za sada keš kupci. Preporuka. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 96.230 €, 35,60 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 96.228 €, 36,45 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
15.02.2026 - 91.125 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 79.550 € na 96.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 96.200 €, 52,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 79.550 €
27.02.2026 - 96.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Ugrinovački put 30.deo Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 91.850 € na 96.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 96.200 €, 43,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 91.850 €
24.04.2026 - 96.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je na povucenom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 526)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>