• GoHome Professional
stan u Beogradu do 100 000 € - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u Beogradu do 100 000 € - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u Beogradu do 100 000 €

  • Za upit "stan u beogradu do 100000 €" pronađeno 2 756 nekretnina - prosečna cena 1.928 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Braće Jerković, skriven od gradske vreve, nalazi se prelep stan koji odiše svežinom, stilom i udobnošću. Opremljen je potpuno novom garniturom i opremom, pažljivo biranom kako bi zadovoljila i estetske i funkcionalne potrebe savremenog stanovanja. Sve je novo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 99.000 €, 19,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo garsonjeru na fantastičnoj lokaciji , Donji Dorćol, ulica je Dubrovačka. Prodaje se kompletno namešten,uknjižen je na 16 m2, ali s obzirom da je pripadajuća terasa od 3 m2 pripojena stanu, merene površine je 19 m2. Veoma je svetao sa panoramskim pogledom na grad. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 99.000 €, 43,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u blizini škola, vrtić, javni prevoz. Stan je svetao i veoma funkcionalan, ima kuhinju sa trpezarijom, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo, u izvornom stanju. Samo keš kupci. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Sava Kovačević, na par minuta hoda od Prvomajske ulice i parka Sava Kovačević, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je u urednoj i održavanoj zgradi, u mirnom okruženju naselja. U blizini je Dom zdravlja, više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola, pošta, marketi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 99.000 €, 34,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija YUBC je kvart koncipiran tako da u sebi sadrži dosta stambenog, ali i poslovnog dela, tako da samim tim ima dosta prodavnica za snadbevanje, apoteka, bankomata i banki. U okviru centra ima dosta parking mesta što besplatnog, zoniranog i 24h obezbeđenog fizičkom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 99.000 €, 18,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider Vam sa zadovoljstvom prezentuje mali stan na najboljoj lokaciji i kao takav je uvek odlična investicija! Odličan kako za život u gradskom jezgru tako i za sve vrste rentiranja. Uknjiženo 16m2 + 3m2 terasa koja nije uknjižena. Za vise info pozovite: 069 43 98 056 Cekamo vas poziv!....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113013, III/III, klima, telefon, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju stan od 43 m² u naselju Save Kovačević, Zemun. Stan je svetao i funkcionalan, idealan za parove ili manje porodice. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, blizu svih neophodnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 99.000 €, 16,00 m2 cca 6190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera, renovirana, bez ulaganja. Odmah useljiva. Uknjižena na 16m2, mereno ima 18m2. Svetla, u održavanoj zgradi. Lepo iskorišćen prostor. Javni parking ispred zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 99.000 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klasičan stan sa 2 velike sobe, kuhinjom, velikom trpezarijom, kupatilom i dve terase. Sve u izvornom stanju. Prodaje se sa garsonjerom u suterenu od 25m2 i 1 parking mestom ispred zgrade. Mogućnost kupovine garaže od 18m2 (zidani objekt). Nekretnina je za svaku preporuku. Prikaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 99.000 €, 39,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dovoljno daleko od gradske vreve i smoga, bez problema sa parkiranjem, na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Stan je smešten u novijoj, održavanoj i urednoj zgradi iz 2015. godine, u mirnom i tihom delu naselja, okruženim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 98.900 €, 42,77 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Zgrada pozicionirana u mirnom porodičnom delu naselja na samom početku Ledina. Zgrada sa liftom i podzemnom garažom, retkost na ovoj lokaciji. Izuzetno moderan projekat gradjen sa visoko kvalitetnim materijalima. Troslojna PVC stolarija, italijanska keramika, parket prve klase, blindirana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.755 €, 41,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 40.64 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 98.500 €, 50,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nižoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno. Podno grejanje i inverter klima. Ugradjena kvalitetna stolarija sa roletnama i komarnicima. Objekat priključen na kanalizacionu mrežu. Podnet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 98.500 €, 50,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nizoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno. Podno grejanje i inverter klima. Ugradjena kvalitetna stolarija sa roletnama i komarnicima. Objekat prikljucen na kanalizacionu mrezu. Podnet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.478 €, 31,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U mirnom delu Voždovca, nalazi se savremeni stambeno-poslovni kompleks osmišljen za udoban i kvalitetan život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 98.478 €, 31,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima su na raspolaganju bazen, moderan SPA i fitness centar, stvarajući idealne uslove za opuštanje i aktivan životni stil. Svaka lamela poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Ovaj stan je na drugom spratu, sa kosinama u jednom delu dnevnog boravka.Izuzetno funkcionalan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora.Stan je vrlo funkcionalan i svetao.. kosine su samo u jednom delu dnevnog boravka. Čista dokumentacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 98.318 €, 45,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vitezova Karađorđeve zvezde, Zvezdara, 98318€, 45m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vitezova Karađorđeve zvezde, Zvezdara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.140 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobraćajnice u ulici Ovčanski put, prodaje se dvosoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.140 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobra��ajnice u ulici Ov��anski put, prodaje se dvosoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim zavr��etkom radova po��etkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu spava��u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.050 €, 53,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130498, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.050 €, 53,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 98.050 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje, na par koraka od Cvetkove pijace. Stan je površine 37m2 i obavezna je kupovina prostrane terase od dodatnih 35m2. Cena terase po dogovoru. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 98.000 €, 29,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan u kući, do ulice. Uknjižena kvadratura je 29 m2 mereno - stvarna površina na koju se plaća porez je 110 m2. Neuknjiženi ostatak kvadrature predat je za Evidenciju stvarnog stanja. Proširenje na još jednu etažu je urađeno 2000. - tih, tako da ova nekretnina sada funkcioniše tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 98.000 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan jednosoban stan sa jednostavnom mogućnošću adaptacije u jednoiposoban. Raspored: hodnik, velika svetla soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i mala terasa. Zgrada veoma dobro održavana, uredan ulaz, lift, interfon. Miran kraj, zgrada je potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 98.000 €, 28,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića 1.0, 28m2, PR/4, TA Na odličnoj lokaciji u salonskoj zgradi u ponudi je za prodaju dvorišno orijentisan manji stan. Stan ima dobar raspored i lako je adaptibilan u jednoiposoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 98.000 €, 26,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan jednoiposoban stan u centru grada! Odmah useljiv! Uknjižen je na 11 m2, stvarne površine 26 m2. Bez mogućnosti kupovine na kredit. Uknjižen bez tereta i zabeležbi. Odlična poslovna prilika, izuzetna investicija za stanovanje ili dnevno i mesečno izdavanje! Agencojska provizija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 104.500 € na 98.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 98.000 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €
18.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj odmah useljiv jednoiposobni stan, nalazi se u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, Zelenog venca i na desetak minuta hoda do samog centra grada. Pogodan kako za život tako i za izdavanje na dan ili na mesečnom nivou. Stan je uknjižen na 11m2, samo za kupce koji plaćaju iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 98.000 €, 45,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Dvosoban stan, Beograd -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 96,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvoriste/basta. Stan u kuci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 98.000 €, 45,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 85,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da se useljavate u stan u koji ne morate da unesete ništa osim ličnih stvari jer Vas u srcu mirnog i porodičnog naselja Kotež, čeka prostran, svetao stan površine 85,16 m idealan za udoban, svakodnevni život. Stan se sastoji od dve prostrane spavaće sobe, radne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 98.000 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam potpuno nov, moderno uređen i uknjižen stan na Paliluli, na savršenoj lokaciji nedaleko od centra grada. Ova nekretnina kombinuje funkcionalnost, udobnost i odličnu povezanost sa svim sadržajima. Osnovne karakteristike: Površina stana: funkcionalno raspoređena kvadratura....