• GoHome Professional
stan u Beogradu 120 000 evra lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u Beogradu 120 000 evra lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u Beogradu 120 000 evra lift

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra lift" pronađeno 274 nekretnina - prosečna cena 2.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • bazen
    • parking
    • namešten
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.720 €, 64,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 80,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi, BW Libera, nalazi se luksuzan stan koji pruža vrhunski kvalitet života. Prostran i svetao, osmišljen tako da zadovolji najviše estetske i funkcionalne standarde, ovaj dom odiše elegancijom i udobnošću. Već na ulazu dočekuje vas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.292 €, 42,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Praktičan i funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu, idealan za pojedinca, par ili kao investicija. Nalazi se u moderno projektovanoj zgradi u mirnom okruženju punom zelenila, sa odličnim rasporedom prostorija i optimalno iskorišćenim prostorom. Struktura stana (42.42 m):....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.160 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.900 €, 47,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je moderan i funkcionalan trosoban stan, uknjižen na 47 m², dok stvarna površina iznosi 64 m² zahvaljujući prostranoj, zatvorenoj terasi od 17 m². Terasa je u potpunosti zastakljena i pretvorena u prijatan kutak za odmor – pod obložen pločicama i prekriven vodootpornim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Jajinci, Jakova Galusa, 3.5, 66 m2, terasa od 10 m2, PR od III sprata, eg, bez lifta, interfon, uknjizen na 66 m2, novogradnja iz 2023. godine. Stan se nalazi u novogradnji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavace sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.codex.co.rs

Fantastican salonac u samom centru grada, prostran, sjajan raspored prostorija, potpuno opremljen, klime, alarm, kuhinja, kupatilo, poseban toalet, terasa. Dvostrano orijentisan, veoma svetao, zimi topao, leti hladan, veoma lagan za odrzavanje. Potpuno sređen, okrecen, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen i veoma funkcionalan jednosoban stan pretvoren u jednoiposoban, lepo pozicioniran u zgradi sa tri lifta. Svetao je i okrenut ka istoku. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, renoviranog kupatila, dnevne sobe, male sobe koja je napravljena od trpezarije, kuhinje i zastakljene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Indire Gandi Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 114.000 €
14.02.2025 - 109.000 €
20.06.2025 - 115.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1. 5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. 🏠 Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! 📍 Lokacija: Ul. Matice Srpske 📐 Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² 😍) 📞 Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Terasa Interfon Mirijevski venac Sprat: 3 Spratnost: 10 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 105,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2, jugozapadno orijentisan, svetao i sunčan. Pored pripadajuće terase postoji i izlaz na krovnu terasu površine 50m2. Stan je 5.0 po strukturi sa....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 115.000 €
31.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Porodice Trajković Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 38,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131520, II/IV, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, podrum, stambena zgrada. ***ZA RENOVIRANJE***Odlicna lokacija, jugoistocno orijentisan, adaptibilan u jednoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² ) Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? • Stan u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 130.000 €, 33,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan sa panoramskim pogledom na Beograd – 5. sprat, odmah useljiv! Na prodaju svetao, funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, orijentisan ka mirnoj ulici. Nalazi se na 5. spratu (nije poslednji), sa otvorenim pogledom na ceo Beograd koji se ne može zakloniti.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 100.525 € na 110.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,29 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 100.525 €
27.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan na odličnoj lokaciji u dobro poznatim zgradama od žute fasadne cigle okružen parkom. U blizini pijaca, prodavnice nekoliko autobuskih linija. Zgrada je održavana i poseduje 3 lifta. Stan je u izvornom stanju lepog rasporeda, nema spojenih prostorija i za kompletan rad. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 42,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom spratu, bez lifta. Grejanje je na struju. Odmah useljiv, niski rezijski troskovi. Trenutno samo za kes kupce. Dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo renoviran opermljen stan u strogom centru grada u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Trga Republike, Terazija i Knez Mihailove. Veoma funkcionalan, svetao, okrenut dvorištu te nije izložen buci. Po strukturi četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan na 11-om spratu zgrade sa dva lifta, u vrlo lepom delu naselja Braće Jerković. Stan je jednosoban, lako adaptibilan u jednoiposoban. Poseduje veliku dnevnu sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju, kupatilo i lođu od 6m2. GREJANJE - CG, sprat 11/11, LIFT, PARKING,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri sprata, kvalitetne gradnje. Odlična lokacija, blizina Shopping centra Beo. Stan je funkcionalan, poseduje spavaću sobu, lođu orijentisanu ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - po��etak radova je 15. mart 2026. o��ekivani zavr��etak do kraja 2026. godine. Zgrada je ni��a, ��etiri sprata, kvalitetne gradnje. Odli��na lokacija, blizina Shopping centra Beo. Stan je funkcionalan, poseduje spava��u sobu, lo��u orijentisanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94719, VI/VI, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Stan u zgradi od fasadne cigle, miran kraj bez buke, dosta zelenila, kvalitetna gradnja. Stan se nalazi u potkrovlju sa kosinama,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2025 - 175.000 €
01.06.2025 - 165.000 €
13.06.2025 - 159.000 €
11.07.2025 - 150.000 €
18.07.2025 - 145.000 €
21.09.2025 - 140.000 €
16.01.2026 - 135.000 €
08.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo dvosoban stan na top lokaciji. U neposrednoj blizini se nalaze vrtic, skola, posta, prodavnice, autobuska stanica. Prostorije:hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, ostava, terasa. Stan je kompletno renoviran. Urađen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika za kupovinu stana u centralnom delu Banovog brda. Na par koraka od tržnog centra Ada mall, opštine, pozorišta, prodavnice, pekara, škole, vrtića. Iz stana se pruža pogled ka Adi Ciganliji. Stan je površine 32m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojina Đurašinovića Kostje, sut/11, cg,-Stvarna površina-46m2 , ugovorna površina-46.00m2, Prodaje se stan u centru Mirijeva na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se Maxi, park, vrtići i škole i autobuska stajališta. Stan se nalazi u suterenu zgrade (nije ukopan ni sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 81,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 85.96m2( terasa 30.07m2), podno grejanje,lift, SUT/IV, interfon. Uknjižen. Novogradnja, uknjižen, moguć povrat PDV-a! Prodaje se svetao i funkcionalan stan u novom stambenom objektu, sa odličnom lokacijom i odličnom povezanošću sa gradom. Stan se nalazi u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 130.000 €, 38,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131520, II/IV, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, podrum, stambena zgrada. ***ZA RENOVIRANJE***Odlična lokacija, jugoistočno orijentisan, adaptibilan u jednoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 67,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan na Karaburmi, 67m2, u izvornom stanju, vlasništvo 1/1. Nalazi u ulici Dr Đorđa Joanovića, na poslednjem spratu od ukupno pet, bez lifta. Veoma svetao i funkcionalan, čija struktura omogućava idealnu reorganizaciju prostora. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi trosoban, ukupne korisne površine 78 m2. U procesu ozakonjenja. Stan ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, kupatilo, soba spavaća veca, soba manja spavaća. Kupatilski namestaj ostaje uz stan kao i klima uredjaj i norveški radijatori. Namestaj ostaje po zeji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 130.000 €, 61,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Stari Košutnjak, u neposrednoj blizini Pete ekonomske škole i restorana "Čačaninin", imamo u ponudi uknjižen stan na 4.spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Lokacija izuzetno dobro povezana gradskim prevozom sa svim delovima grada. Prekoputa zgrade nalazi se ogroman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, norveški radijatori, lift, parking, garaža. Na prodaju nov, odmah useljiv trosoban stan smešten u mirnoj ulici u Boleču. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi koja je izrađena od najsavremenijih materijala sa odličnim termoizolacionim svojstvima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, 16.Oktobra, 49m2 .. 49m2, 1.5, 9/10, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno, za sređivanje. Jednoiposoban stan u centru Mirijeva. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – TERAZIJE, KOLARČEVA ULICA, 100m² Izdaje se komforan i potpuno opremljen četvorosoban stan površine 100m², na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda – Kolarčeva ulica, Terazije. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prazan, odmah useljiv, uknjižen stan. Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa dva lifta. Adaptibilan, stan za svaku preporuku. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 274)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>