• GoHome Professional
stan slavija do 100000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan slavija do 100000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan slavija do 100000

  • Za upit "stan slavija do 100000" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.784 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2023.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban kod Kalenić Pijace. Stan je odmah useljiv i bez ulaganja. Ima dve zasebne spavaće sobe, dok su dnevna, trpezarija i kuhinja u sklopu jedne prostorije. Stan može da se kupi i putem kredita. AGENCIJA "TERAZIJE" 2% REALIZACIJA 0641260999 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95635, III/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u ponudi za izdavanje, stan na prestižnoj lokaciji centra Beograda, na Vračaru, na pešačkoj razdaljini od trga Slavija, Terazija i Knez Mihailove ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 93.500 €, 85,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan slavija do 100000'
105.000 €
105.000 €
70.200 €
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan (1/1) na odličnoj lokaciji na Vračaru – retka prilika za kupovinu u mirnoj ulici, nadomak Čuburskog parka i Kalenić pijace. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban stan ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Kompletno renoviran! Salonski stan, visina plafona 3m. Svaka soba je površine oko 18m2. Nalazi se na 3. spratu, ima lift. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118830, II/, terasa, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Makenzijeva, Sprat, Namešten.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan na Slaviji, koji se sastoji od predsoblja, dve spavaće sobe koje su okrenute ka dvorištu i obe imaju izlaz na terasu, dnevne sobe koja takođe ima izlaz na zasebnu terasu, kuhinje i kupatila. Stan je svetao i dvostrano orjentisan idealan za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 54.400 €, 68,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na 7 spratu zgrade sa liftom. Velika spavaća soba gde se izlazi na terasu, dnevni boravak, mala dečija soba, veliko kupatilo, mala izdvojena kuhinja. U stanu su ostavljeni sav kuhinjski pribor, novi ugradni plakari. Čista zgrada, jedno parking mesto u dvorištu. Bez životinja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upravo potpuno renoviran stan. U toku je opremanje novim nameštajem. Useljiv od 01.09.2025. Mesečno plaćanje. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 109.500 €, 25,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno retka i idealna prilika na tržištu-potpuno renovirana i moderno uređena garsonjera u samom srcu Vračara u ulici Braće Nedića na prestižnom Krunskom vencu, površine 13 m2 plus dodatnih 7 m2 mereno, ukupno oko 20 m2 savršeno iskorišćenog prostora, sa prelepom i potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 39.500 €, 50,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119326, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Vračaru, u ulici Knjeginje Zorke. Stan je površine 45m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade od 4 sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je renoviran i potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan – Kralja Milutina (55 m²) U ponudi je stan u salonskoj zgradi u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Univerzitetskog kliničkog centra. Stan se izdaje za stanovanje ili kao poslovni prostor za tihu delatnost (advokatske kancelarije, agencije, kozmetički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 1. 0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

Idealan stan za urbani način zivota, Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade sa liftom. Useljivo odmah. Izuzetno funkcionalan, komotan i zdrav, a se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane sobe, kuhinje, zastakljene terase i kupatila. Kompletno je namešten, vlasnik je spreman....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>