• GoHome Professional
stan beograd hitno do 65000 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan beograd hitno do 65000 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd hitno do 65000

  • Za upit "stan beograd hitno do 65000" pronađeno 981 nekretnina - prosečna cena 1.152 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 61000 eura (malo jeftiniji)
    • 68000 eura (malo skuplji)
    • do 800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Fontana, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 51.800 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130596, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.700 €, 47,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, renoviran stan u Dobračinoj ulici u centru grada, nadomak Trga Republike. Nalazi se na 2. spratu/3 u salonskoj zgradi. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Stan se izdaje sa namešten. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

KANAREVO BRDO.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 53.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Karaburma-kod crkve,trosoban stan u kuci [telefon] m [telefon] ,prizemlje,TA-grejanje..Uknjizeno… [telefon] .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO Garsonjera, Beograd - Kanarevo Brdo | Prodaja · 23m² · 53.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 53.000 €, 53,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 67.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem dvosoban komforan stan ( [telefon] m [telefon] ) na Vidikovcu.Mogućnost adaptacije u [telefon] . [telefon] soban.Stan se sastoji iz: hodnika,dnevnog boravka,spavaće sobe,kuhinje,kupatila,trpezarije i dve zastakljene lodje od kojih je jedna adaptirana u sobu. Sva infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 51.300 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je lux opremljen ima svoje parking mesto. Posebna napomena, u stanu nema pušenja i kućnih ljubimaca! Infostan oko 2000 din. agencijska provizija 50% Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Cvetnom trgu okružen Tašmajdanom, Slavijom, parkom Manjež, Jugoslovenskim dramskim pozorištem, Studentskim kulturnim centrom, Beograđankom, osnovnom školom "Vladislav Ribnikar", Trećom gimnazijom.Izolovan od gradske buke sa sopstvenim dvorištem i baštom. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 51.000 €, 25,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča u mirnoj ulici Diznijeva, po strukturi garsonjera ukupne površine 25 m2.Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i ima funkcionalan raspored. Odmah useljiv. Odlična lokacija.Blizina prodavnica, prevoza i svih neophodnih sadržaja.Knjiži se budući kupac.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 52.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2021.,

www.klikdooglasa.com

Stan se nalazi u Kumodraskoj ulici u Beogradu(Vozdovac) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.400 €, 28,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Grocka. Stan je po strukturi garsonjera i površine je 28m2. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Sastoji se od dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan 2.0 stan sa terasom od 20m2. Namešten, pet friendly, mali mesečni troškovi, infostan 8000 din. Odlična lokacija. agencijska provizija 50% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 50.400 €, 63,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan, na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Dvorišno orijentisan. Održavana zgrada novije gradnje, sa liftom. Namešten. Poseduje ostavu, terasu. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115838, PR/PR, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Vrlo lep lokal.Moze za Apoteku(postojeci namestaj),kliniku itd Objekat poseduje i magacinski prostor od 54m2 po ceni od 300e ako ide zasebno. Depozit visina jedne kirije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upravo potpuno renoviran stan. U toku je opremanje novim nameštajem. Useljiv od 01.09.2025. Mesečno plaćanje. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118882, III/VI, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Svetao i kompletno opremljen stan od 56m² na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Vračaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u open space konceptu, spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 67.200 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Vlasništvo 1/1. -Uknjižen. -Čista i uredna dokumentacija. -Vlasnik prihvata prioritetno keš kupce. - Odlična lokacija, u blizini su linije gradskog prevoza. -Mali stan/studio, salonske visine. - Korisna (grejna) merena kvadratura je 17m2. - Uknjižen na 12m2. - Idealan je kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u potkrovlju zgrade, na nivou trećeg sprata. Od prostorija poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu površine 7m2, čajnu kuhinju i kupatilo. Nalazi se u centru Borče u tihom i mirnom okruženju. Iza zgrade se nalazi izuzetno lepo i dobro održavano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Nov stan u niskom prizemlju, na lepoj lokaciji na Miljakovcu, useljiv u maju . Funkcionalna garsonjera sa odličnim rasporedom. Bivši naziv ulice Frana Levstika. Grejanje na norveške radijatore, kvalitetna keramika, parket, PVC stolarija, uknjižen. Samo za keš kupce. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 57.000 € na 50.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 57.000 €
04.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima u blizini. Pogodan za izdavanje – idealan kao prva nekretnina ili investicija. U blizini marketi, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 50.000 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131322, I/IV, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, Adaptibilanu u 1.5, stambena zgrada. Mali,sladak stan. Ima terasu koja se prostire duz celog stana. Mogucnost adaptacije u 1.5 stan. Blizina autobuskog stajalista. Zahvaljujuci cinjenici....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u zgradi bez lifta.odlicna investicija Legalizacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93025, II/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. U ponudi za izdavanje je stan u nedavno izgrađenoj i useljenoj zgradi na odličnoj lokaciji, nadomak Beogradskog dramskog pozorišta na Vračaru. Neposredna okolina zgrade ima odličnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dugoročno se izdaje renoviran, kompletno opremljen dvosoban stan. Funkcionalan raspored stana, iz predsoblje se ulazi u sve prostorije. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, prirodna ventilacija u odvojenoj kuhinji sa trpezarijom, spavaća soba sa francuskim ležajem i američkim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran stan od 50 m², na 1. spratu, u strogoj centru grada, minut od Obilićevog venca. ✅ Nenamješten, kuhinja i kupatilo potpuno novi i spremni za korišćenje ✅ Miran i funkcionalan, idealan za život u srcu Beograda ✅ Terasa, balkon i podrum ✅ Centralno grejanje, internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižena garsonjera 18m2 (mereno 22m2) koja se nalazi na odličnoj lokaciji u naselju Medaković 2. Funkcionalna, idealno za studente, kao i parove. Vlasništvo 1/1, moguća kupovina na kredit. U neposrednoj blizini su svi neophodni infrastrukturni sadržaji, mnogobrojni objekti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi garsonjera ukupne površine 26 m2. Odlična lokacija. Uknjižen. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Kosančićevom vencu. Useljiv odmah. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran,prijatan i ušuškan stan u Cvijićevoj ulici, prekoputa Lidl marketa, i na samo par kilometara od centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju održavane zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog dela, tri spavaće sobe, dnevnog boravka i trpezarije, izdvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 67.500 €, 90,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 67.500 €, 90,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Vračaru u blizini Hrama. U salonskoj zgradi izdaje se potkrovlje na visini četvrtog sprata. Zgrada ima lift. Od prostorija ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom - jedinstven prostor, veliko kupatilo. Moderno koncipiran prostor. Kuhinja je opremljena.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 696)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>