• GoHome Professional
stan NIŠ - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan NIŠ - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan NIŠ

  • Za upit "stan niš" pronađeno 5 624 nekretnina - prosečna cena 1.936 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 93.960 €, 54,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 53,69m2, nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 432.000 €, 216,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - oko 60-tak m2, izlazak na terasu sa prelepim pogledom ka gradu, dva....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 63,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Blagoja Parovića, Medijana, 155000€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Blagoja Parovića, Medijana Blagoja Parovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 57.000 €, 32,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se jednosoban stan kod parka Svetog Save u Nišu etažiran na 32m2 a površina poda je 40m2. Nalazi se u nadogađenom delu zgrade bez lifta i CG. Sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje sa trpezarijom, kupatila, sobe i terase. Stan je dvostrano orjentisan jug-zapad tako da je topao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.000 €, 76,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

TEL. 063 1979 097 - Nis Cair do samog parka i Skole Ratko Vukicevic nov izuzetan DVOIPOSOBAN komforan stan vrhunskog kvaliteta veliki dnevni boravak dve prostrane spavace sobe velika prelepa lodja u stanu je sve radjeno po porudzbini od najkvalitetnijih najboljih materijala uknjizen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 87.000 €, 52,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan je konforan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe,trpezarije, kuhinje, kupatila, prostrane terase. U dvorištu zgrade je parking mesto. Zgrada ima upotrebnu dozvolu i može kupovina kreditom. Za više informacije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 47.000 €, 22,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se opremljena garsonjera u centu Niša u blizini keja.(u katastru upisana kao garaza) moguca kupovina samo za gotovinu. Odlicna lokacija i za retniranje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 101,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji na Somborskom Bulevaru. U blzini su autobusko stajalište, marketi Stan je po strukturi trosoban , uknjizene površine 101m2. Sastoji se od hodnika , dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene velike kuhinje, dve spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Durlan, 68.000 €, 50,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u manjij stambenoj zgradi u Durlanu na 3.spr potkrivlje,kupovina moguca samo za keš. Stan se sastoji iz komfornog dnevnog boravka sa trpezaijom i kuhinjom,otvoren prostor,odvojena spavaca sova,hodnik,kupatilo,dve terase. Vredi pogledati.Mirno okruzenje. Uz stan ide i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 68.000 €, 50,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Donjovrežinska, Pantelej, 68000€, 50m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Donjovrežinska, Pantelej Donjovrežinska.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u Nišu, Palilula. Stan se nalazi na 1.spr, 62 kv uknjizen, deo dvorista pripada stanu.Odmah useljiv. Zamenjena stolarija u celom stanu,renovirano kupatilo i kuhinja. Za dodatne informacije pozovite agenciju gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 Agencija Gigant lux upisana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 127.000 €, 82,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan dvoiposoban stan na Paliluli. Nalazi se u neposrednoj blizini hotela Marica. Stan se nalazi u manjoj zgradi na prvom spratu. Površina stana je 82m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, dve odvojene spavaće sobe koje imaju izlaz na terasu i dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.000 €, 42,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za miran i kvalitetan život, ali i kao sigurna investicija. Stan je pažljivo projektovan sa funkcionalnim rasporedom – poseduje komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.850 €, 45,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nov jednoiposoban stan u centru grada. Stan je površine 44,62m2, nalazi se na VI, poslednjem spratu. Zgrada ima lift koji ide do V sprata. Ovaj stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Grejanje je na struju. Postavljena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.073 €, 84,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cara Dušana, Medijana, 184073€, 84m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Cara Dušana, Medijana Cara Dušana.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ćele Kula, 260.000 €, 95,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u širem centru, u blizini Doma zdravlja. Uknjižena povšina stana je prvi nivo, prizemlje. 44,78m2 i njega čine veliki dnevni boravak sa kuhinjom, gostinski toalet i stepenice. Drugi nivo, prvi sprat je 49.96m2. Na ovom nivou je zajednički prostor nalik hodniku ili....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 203.500 €, 79,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola, gimnazija, vrtić, fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, fakultet zaštite na radu, Pravni fakultet, Ekonomski fakultet, pošta, ambulanta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan kod Narodnog pozorišta. Površina stana je 75m2 i nalazi se na VII (nije poslednji sprat) stambene zgrade sa liftom. Stan odlikuje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 93.000 €, 68,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan, uknjižene površine 68m2, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na 6-om, spratu zgrade stare gradnje bez lifta. Veliki i svetao stan sadrži mali ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u "open space" stilu, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kneginje Ljubice, Medijana, 150000€, 60m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Kneginje Ljubice, Medijana Kneginje Ljubice.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.730 €, 64,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na šestom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u ulici Uroša Predića. Ukupna površina stana je 85 m2, dok je grejna površina 76 m2. Nalazi se u kvalitetnoj vojnoj zgradi na 4. spratu.Veoma funkcionalan stan sa odvojenim spavaćim delom sa dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na zastaklenu lođu. Dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 55.500 €, 26,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Aleksandra Petrovića, Palilula, 55500€, 26m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Aleksandra Petrovića, Palilula Aleksandra Petrovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.080 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 73.2 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severozapadno. Stan je po strukturi troiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 149.985 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 94.620 €, 49,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoustočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 59,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa tri lifta, video-nadzorom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Orjentisan je jugoistocno. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, prostrana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, neto korisne površine70,25m2, u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na devetom spratu (od deset), starije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene trpezarije sa sopstvenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 148.400 €, 82,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan 82m2, na Crvenom pevcu, u blizini Lutkarskog Pozorišta. Stan se nalazi na trećem spratu, kvalitetne starogradnje sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Na podovima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 144.220 €, 81,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cara Dušana, Medijana, 135000€, 77m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Cara Dušana, Medijana Cara Dušana.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 128.000 €, 82,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Njegoševa, Palilula, 128000€, 82m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Njegoševa, Palilula Njegoševa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 361.200 €, 154,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov, neuseljavan petosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi na 4. spratu moderne zgrade sa dva lifta (ukupno 6 spratova), što pruža idealan balans između visine i dostupnosti. Struktura stana je izuzetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.611 €, 60,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.500 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jugovićeva, Medijana, 134500€, 88m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Jugovićeva, Medijana Jugovićeva.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 119.000 €, 68,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom dve komforne spavaće sobe dva kupatila terase....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 683)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>