• GoHome Professional
stan NIŠ - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan NIŠ - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan NIŠ

  • Za upit "stan niš" pronađeno 5 624 nekretnina - prosečna cena 1.936 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • kablovska
    • klima
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 123.500 €, 57,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Krive livade, Medijana, 123500€, 57m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Krive livade, Medijana Krive livade.

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 118.920 € na 136.300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 136.300 €, 48,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 118.920 €
24.04.2026 - 136.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 80.000 €, 72,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar 12. februara, Crveni krst, 80000€, 72m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Bulevar 12. februara, Crveni krst Bulevar....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 159.500 €, 90,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Železnička kolonija, Palilula, 159500€, 90m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Železnička kolonija, Palilula Železnička kolonija.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na par minuta od parka Čair i Dušanovog Bazara, zbog same lokacija odličan i kao investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 46 m2, sada je u funkciji lokala i nema pregradnih zidova.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 132.900 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 180.750 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 70.19 m2.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280.000 € na 250.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 143,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je sprat kuće na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 122m2+21m2 lokal, nalazi se na I spratu kuće. Stan je veoma komforan sa odličnim rasporedom i čine je: hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, toalet, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.900 €, 85,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve komforne spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Stan je u izvornom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.500 €, 63,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 160.220 €, 91,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 250.000 €, 142,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan stan u kući sa lokalom u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada. Stan je površine 122m2 nalazi se na prvom spratu, ima zaseban ulaz. Čine ga ulazni hodnik, dnevna soba, izdvojena kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 128.000 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na tri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom, na drugom nivou dnevni boravak sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.500 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dve spavaće sobe (od kojih je jedna idealna kao dečija soba ili radna soba), kao i prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 255.500 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, četvorosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 85,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 85 V EG 93.000 Prodaje se komforan dvoetazni trosoban stan od 85 mkv u nadgradjenom delu stambene zgrade. Na donjoj etazi (V sprat) je dnevni deo stana: ulazno predsoblje za polukruznim stepenistem za Pk, dnevna soba, trpezaija, reso kuhinja i wc, a na gornjoj etazi (Pk)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u neposrednoj blizini Kuće za venčanje. Udaljen je 5 minuta od glavnog gradskog šetališta i 2minuta od Palilulske pijace. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 81m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.900 €, 71,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 71m², trosobne strukture, koji se nalazi u novijoj zgradi, na Vll spratu, koji nije poslednji. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje i lođe, dve spavaće sobe, dva mokra čvora i terase. Nalazi nedaleko od parka Svetog Save,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 290.000 €, 156,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stanoja Bunuševca, Medijana, 290000€, 156m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Stanoja Bunuševca, Medijana Stanoja Bunuševca.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.769 €, 45,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

DELIJSKI VIS 100 V CG 155.000 Prodaje se komforan cetvorosoban stan ukupne povrsine 100mkv sa dve lodje, na V spratu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, velike trpezarije, tri klasicne spavace sobe, reso kuhinje, spajza, kupatila sa WC-om (sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Luksuzan 3-soban stan – kompletno renoviran i opremljen .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 250.700 €, 109,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Cetvorosoban stan preko puta Pravnog i Ekonomskog fakulteta Stan se nalazi u stambenoj zgradi na VI-spratu sa liftom, povrsine od 109m2 i centralnim grejanjem. Stan je renoviran sa kompletno premenjenom elektro i vodovodnom instalacijom, na podu je bambusov parket, stolarija je PVC....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 119.700 € na 113.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 119.700 €
03.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može biti i moderan stambeni prostor, na petom spratu novije zgrade sa liftom u centralnom delu grada. Sastoji se od ulaznog dela, kuhinjskog bloka, velike dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Svetozara Markovića, Medijana, 130000€, 72m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Svetozara Markovića, Medijana Svetozara Markovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 207.250 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 90.52m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.900 €, 53,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cara Dušana, Medijana, 143900€, 53m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Cara Dušana, Medijana Cara Dušana.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 160.000 €, 175,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dupleks stan u Durlanu u neposrednoj blizini pijace. Stan je troiposobne strukture i nalazi se na trećem i četvrtom spratu zgrade sa liftom, čija se ugradnja očekuje do kraja aprila. Ukupna površina stana je 175m2 i sastoji se od dve etaže. Prva etaža je površine 45m2 i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 113.000 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Mokranjčeva, kod hotela Vidikovac - Prodaje se 3.5 stan, 59.5m2, u izgradnji kod hotela Vidikovac. Rok završetka oktobar 2026. godine. Nalazi se na 2. spratu od ukupno 5 spratova, u zgradi sa liftom. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.900 €, 84,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan u samom centru grada, novogradnja Nalazi se na odlicnoj lokaciji, nedaleko od samog centra grada i parka Cair.U modernoj stambenoj zgradi visokog kvaliteta na III-spratu od VI sa besumnim liftom. Po strukturi troiposobnog stana ukupne kvadrature od 84.36m2 sa etaznim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.indomio.rs

CENTAR - STROGI 72 III CG 160.000 Prodaje se luksuzan, kompletno renoviran i moderan trosoban stan ukupne povrsine 72mkv, na III spratu stambene zgrade u najstrozem centru grada. Sastoji se od centralnog predsoblja, tzv. kombinovane sobe (velike dnevne sobe sa kuhinnjom i trpezarijom),....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Triglavska, Medijana, 145000€, 80m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Triglavska, Medijana Triglavska.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.250 €, 65,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 65m2, na I spratu. Stan je projektovan tako da Vam pruži....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 110,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Knjaževačka, Pantelej, 155000€, 110m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Knjaževačka, Pantelej Knjaževačka.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.900 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 59m2 na atraktivnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan se nalazi na 8. spratu stambene zgrade sa liftom i nije na poslednjem spratu. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 227.500 €, 130,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje. Luksuzan stambeni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvosoban stan 58 m2, na 3.spratu., koji se lako može adaptirati u dvoiposoban po projektu. Stanovi su različite spratnosti . Stanovi su neuseljavani. Izuzetna prilika da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 271.860 €, 99,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana novogradnja na odličnoj lokaciji kod Čaira, zgrada je spratnosti P+8 sa liftom. Prodaje se troiposoban stan površine 98,5m2,VI sprat, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Stanovi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 683)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>