• GoHome Professional
stan BELE VODE izdavanje - GoHome nekretnine mali oglasi
  • stan BELE VODE izdavanje - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan BELE VODE izdavanje

  • Za upit "stan bele vode izdavanje" pronađeno 107 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 800 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • dvorište
    • 1.sprat
    • useljiv
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj i zelenilom okruženoj ulici Nikolaja Gogolja, izdaje se prijatan i funkcionalan stan površine 62 m², idealan za udoban gradski život sa dozom tišine i komfora. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, svetlog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, prostranog hodnika i lođe, savršene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 76m2 (terasa 5m2), CG, 2/3, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban stan, površine 76m2, smešten na mirnoj lokaciji na Banovom brdu. Stan je izuzetno svetao i kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Od prostorija poseduje:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 700 €
29.03.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Svetao i luksuzan dvosoban stan, polunamešten, površine 57m², smešten na Čukaričkoj padini, u mirnom okruženju bogatom zelenilom i svim neophodnim sadržajima za udoban porodični život. Stan je izuzetno komforan i funkcionalan. Sastoji se od dve sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijskim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan bele vode izdavanje'
600 €
1.000 €
600 €
 
-8%

Promena cene sa 520 € na 480 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 480 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 520 €
01.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129348, V/VII, klima, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 950 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Banovo brdo, Golf naselje, trosoban stan na trećem pratu stambene zgrade novije gradnje. Stan je površine 130 m2, a sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, predsoblja, toaleta, zasebnog spavaćeg bloka sa hodnikom, dve spavaće sobe, kupatilom i zastakljenom lođom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 350 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux namešten i kompletno opremljen, prizemlje , blindirana vrata i alarm ,visina od poda do plafona 3,5 m , troiposoban , sa trpezarijom i velikim dnevnim boravkom,kuhinjom, spavacom sobom, decijom sobim i radnom sobom, dva kupatila i WC, terasa sa predivnom bastom od 25 m2, parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.300 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi za izdavanje nalazi se izuzetno prostran i funkcionalan duplex stan na Banovom brdu. Stan je organizovan na dve etaže i po strukturi je petosoban, sa jasno definisanim zonama za dnevni boravak i odmor, što omogućava visok nivo komfora i privatnosti. Prostor je pažljivo raspoređen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 330 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 600 € na 580 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 580 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €
20.05.2026 - 580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno adaptiran i namešten dvosoban stan povrsine 54 m2 na Banovom brdu, u mirnom i prijatnom okruzenju. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi sa liftom i pruza visok nivo komfora i privatnosti.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nekretnina je kompletno sređena, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Može da se koristi kao poslovni prostor, stan ima opremljenu kuhinju i kupatilo. Mesečno plaćanje. Depozit u visini jedne mesečne kirije. Postoji mogućnost parking mesta. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 430 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se 2.0 stan od 58m2, novogradnja, kompletno namesten, odmah useljiv. U cenu zakupa je uracunat internet, od troskova se placa gas za grejanje i struja po potrosnji. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.400 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo nesvakidašnji stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija na Banovom brdu, u ulici Petra Martinovića. Ako tražite savršen spoj prirode, mira i vrhunske funkcionalnosti, ovo je nekretnina za vas. Osnovne karakteristike: Prostranost: Idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se extra namešten četvorosoban stan u diplomatskom naselju,sa dva kompletna kupatila, centralno grejanje klima, blizu škole Ruđer Bošković, Košutnjaka, Ade Ciganlije .. Treći sprat, lift besuman, video nadzor .Bezbedan i miran kraj. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan jednoiposoban stan u naselju Banovo Brdo koji se nalazi u ulici Lješka (ulaz je iz Turgenjeve), opština Čukarica. Stan od 45m2 sastoji se od: ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije sa dnevnim boravkom, ostave, kupatila i spavaće sobe. Stan je pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u novogradnji, ukupne površine 28,49 m². Po strukturi je jednosoban, nalazi se na petom spratu, i ima pripadajuću ostavu u podrumu. Stan se nalazi u dvostrano uzidanom stambeno-poslovnom objektu u Ulici Paštrovićevoj, na Čukarici u Beogradu. Stan je potpuno nov i neuseljavan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 490 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA JULINOM BRDU ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 490 EURA Lokacija: Beograd, Julino brdo, sprat 12/14 Površina: 50 m2 Struktura: Dvosoban stan, koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - kuhinje - spavaće sobe; -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i funkcionalan dupleks stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u urednoj zgradi sa liftom. Stan se prostire na dva nivoa i idealan je za porodično stanovanje ili zakupce kojima je potreban komfor i dodatni prostor. Struktura stana: prvi nivo: ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdavanje stana, Banovo Brdo, Požeška ulica. Prvi put se izdaje. Stan je renoviran, sunčan i osvetljen. U blizini marketa koji rade non-stop, veliki broj prodavnica brze hrane, Dom zdravlja na 2min hodom, Pijaca na 800 m a Parkić na 300 m. U blizini veliki broj školskih objekata od....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 500 €
29.03.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, NOV, DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA JULINOM BRDU, POVOLJNO ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena:450 EURA Lokacija: Beograd, Čukarica, Julino brdo Površina: 47 m2 Struktura: Dvosoban stan, koji se sastoji od: - openspace dnevnog boravaka sa trpezarijom; - kuhinje; - Spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini Ade ciganlije, Požeške ulice, izdaje se stan sa odvojenom spavaćom sobom. Stan se nalazi u novijoj, održavanoj zgradi. Pogodan kako za život tako i za poslovni prostor. Kompletno je opremljen i useljiv odmah .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i miran stan 39m2 sa ili bez garaže (u zgradi). Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom (2). Struktura stana: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, odvojena spavaća soba i terasa duž celog stana. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ušuškan,svetao,drugačiji ,renoviran stan u srcu Banovog Brda.Stan je kompletno ompremljen kvalitetnim i modernim nameštajem, sa tehnikom neophodnom za ugodan funkcionalan i savremen način života. Sastoji se od ulaznog hodnika,velike dnevne sobe,trpezarije i kuhinje iz koje se izlazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 200 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u prizemlju. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, sobe u okviru koje je kuhinja i zastakljena terasa oko 6m2. Garsonjera ima ta peć za grejanje, dva ležaja, klubski sto, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se funkcionalan dvosoban stan na Banovom brdu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (open-space), spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na 1. spratu održavane zgrade. CG, klima. Agencijska provizija 50%. Šifra: BB200426 ENGLISH: Banovo brdo, 1-bedroom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV, NAMEŠTEN 2.0 STAN, ČUKARIČKA PADINA ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 500 EURA Lokacija: Beograd, Čukarica, Čukarićka padina, sprat 5 Površina: 50m2 Struktura: Renoviran dvosoban stan, koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - kuhinje sa terpezarijom ; - spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 41m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Karpoševa, u blizini opštine i svih ključnih sadržaja. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa dva lifta, i odlikuje se kvalitetom gradnje, funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 490 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118475, IX/XIX, klima, lift(2), terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se stan na Julinom brdu. Dosta miran deo naselja okružen parkovima što predstavlja idealno stanovanje porodice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se 2.0 stan od 58m2, novogradnja, kompletno namesten sa jednom kancelarijom od 11m2. U cenu zakupa je uracunat internet, od troskova se placa gas za grejanje i struja po potrosnji. Stan je odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa izlazom na lođu i kupatila. Dvostrana orijentacija i dobra organizacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U ŽARKOVU ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 400 € Lokacija: Beograd, Čukarica, ul. Vodovodska, sprat 1 Površina: 40 m2 Struktura: Dvosoban stan, koji se sastoji od: - dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - spavaće sobe; - toaleta; -....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 700 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 750 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se stan na Banovom brdu u Majdanskoj ulici. Struktura: 2 spavaće sobe, toalet, kupatilo, dnevna soba, kuhinja i terase. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen trosoban stan na Banovom brdu, u mirnoj ulici u blizini Ada Mola, Ade Ciganlije i Košutnjaka. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i prostire se na 54 m2.Stan nikada nije bio useljavan i kompletno je opremljen novim, kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

DVOIPOSOBAN STAN NA JULINOM BRDU ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 500 EURA Lokacija: Beograd, ul Siniše Stankovića, sprat 2/3 Površina: 51 m2 Struktura: Sređen dvoiposoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: - dnevnog boravka sa trpezarijom; - kuhinje;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jako svetao, kompletno namešten, opremljen novom belom tehnikom i kompletnim pokućstvom. Stan ima veliku terasu sa baštom (oko 50m2). Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, velikog parka, sportsko rekreativnog centra. Visina mesečnih režija zavisi od potrošnje, grejanje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 630 €
22.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Julino brdo - Marine Veličković 3.0, 75m2, 1/5, CG, lift, ostava. Izuzetno funkcionalan, trosoban, potpuno opremljen stan na Julinom brdu. Renoviran i opremljen svim aparatima i uredjajima, kao i klima uredjaj. Okruženje je izuzetno mirno i prijatno, bez gradske buke, uz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux, neuseljavan dvosoban stan na Banovom brdu, na korak od Ade Ciganlije, hipodroma i Košutnjaka. Veoma svetao sa puno prirodne svetlosti i prelepim panoramskim pogledom. Prostorije stana: predsoblje, prostrana dnevna soba sa trpezarijom i izlazom na veliku terasu, izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj luksuzni dvoiposoban stan pruža predivan pogled na Adu Ciganliju i nalazi se na samo 5 km od centra grada, uz odličnu povezanost sa ostatkom Beograda. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje odmah, a sastoji se od dve spavaće sobe-jedne veće i jedne manje-kao i prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129706, II/. Izdaje se stan u Centru Banovog Brda Struktura: kuhinja, predsoblje, 2 kupatila, 5 spavaćih soba. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....