• GoHome Professional
stan BANJA izdavanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan BANJA izdavanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan BANJA izdavanje

  • Za upit "stan banja izdavanje" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 648 eura
    • do 811 eura (prosečna cena)
    • do 973 eura
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • klima
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BANJA, 700 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno opremljen stan u kompleksu SunnyVille. Sve stvari u stanu su nove. Centralno grejanje, lift, terasa. Odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 450 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička banja, Slobodana Jovanovića, Energoprojektove zgrade, crvena fasadna cigla, dvoiposoban, 67m2, sprat 1/4, grejanje CG, lođa, namešten. Stan se nalazi u poznatim zgradama od crvene fasadne cigle, koje je osamdesetih godina projektovao i gradio Energoprojekt. Dvostrano je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov stan sa novim stvarima i uredjajima. Stan se nalazi u višnjičkoj banji u novoj zgradi. Izdavanje na minimum godinu dana. Ag provizija 50% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan banja izdavanje'
450 €
700 €
450 €
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 350 €
01.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa nameštena garsonjera, sa terasom, na veoma dobroj lokaciji u Višnjičkoj banja, u blizini više marketa kao i stanice gradskog prevoza. Depozit. Agencijska provizija 50% prve mesečne zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude za izdavanje. Stan se nalazi u blizini pijace i marketa, kafića kao i tržnih centar. Glavna stanica autobusa je u blizini zgrade. Odlično povezan sa gradom. Bez buke grada, ušuškano da se živi miran i porodičan život. Stan je odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 1.250 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Luksuzan penthaus na Višnjičkoj banji, potpuno opremljen stan sa pogledom na Dunav i privatnim liftom za ulaz u stan,ograđen parking sa video nadzorom i rampom. Jedna master soba sa bračnim krevetom, garderoberom i sopstvenim kupatilom sa kadom.Druga soba radna sa garniturom na razvlačenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Izdaje se opremljen stan u samom centru Niške banje. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba,hodnik, kupatilo. Agencijsku proviziju placate jednokratno u visini 1/2 kirije. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 2.500 € na 2.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 2.000 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 2.500 €
01.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Višnjička banja - luksuzan petosoban stan, 150 m2, 3 parking mesta i Garaza Izdaje se prostran i luksuzno opremljen stan u Višnjičkoj banji, u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, sa prelepim otvorenim pogledom na Dunav. Nalazi se u prizemlju i građen je u kaskadnom stilu, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, prazan sa ugradnim kuhinjskim elementima, poseduje odvojenu spavaću sobu, slobodan parking ispred zgrade. Struktura 1.5 Kvadratura 40m2 Nameštenost Prazan Spratnost 2 / 3 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 750 € na 900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.12.2025 - 750 €
28.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.beostan.co.rs

65741 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Širi centar - Visnjicka Banja Ulica: Mirka Milojkovica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 3-soban Kvadratura: 75 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 1 od 6 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Da Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.beostan.co.rs

67423 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Širi centar - Visnjicka Banja Sunnyville Ulica: Mirka Milojkovica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 3-soban Kvadratura: 80 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 4 od 5 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Da Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 380 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlično pozicioniran nov stan 52m2 sa 2 manje spavaće sobe nadomak Shop 'n' go marketa i autobuske stanice. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine" Beograd Više informacija 060/3399122 Klima, Nije poslednji sprat Odmah useljiv Gradska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novogradnji, prazan sa ugradnim kuhinjskim elementima, poseduje odvojenu spavaću sobu, slobodan parking ispred zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan u kući u Niškoj Banji površine 120m2. Grejanje je na čvrsto gorivo. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće sobe, toaleta, kupatila i dve terase. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se funkcionalan stan sa jednom spavaćom sobom u Višnjička Banja, u blizini vrtića Mali Suncokreti. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za kancelarijski prostor. Opremljen je, a nameštaj se može dodatno uneti i prilagoditi u dogovoru sa zakupcem, u zavisnosti od potreba....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 700 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 800 €
12.04.2026 - 750 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno prijatan, luksuzno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih stambenih kompleksa – Sunnyville. Ovo moderno i planski razvijeno naselje poznato je po uređenosti, bezbednosti i kvalitetu gradnje, a stan koji vam predstavljamo idealan je spoj komfora,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno komforan porodični stan u najboljem delu Višnjičke Banje. U neposrednom okruženju nalaze se vrtić, osnovna škola, marketi. Stan se sastoji od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave, vešeraja i dve prostrane terase. Stan je u očuvanom....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 2.500 € na 2.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 2.000 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.500 €
01.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, prostran stan u Višnjičkoj Banji, savršen za porodičan život ili strane zakupce koji traže mir, komfor i privatnost na visokom nivou. Stan je odmah useljiv i nalazi se u izuzetno tihom i zelenilom okruženom delu, sa otvorenim, očaravajućim pogledom na Dunav. stan....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 350 €
13.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan 37m2 sa terasom, prelepim pogledom, odvojenom spavaćom sobom i pripadajućim parking mestom. Kompletno namešten. Video zapis na upit. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine" Beograd Više informacija 060/3399122....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2, sa grejanjem na struju (četiri mermerna radijatora). Stan se sastoji iz mini ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 440 € na 500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 500 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.08.2025 - 440 €
06.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 440 € na 500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 500 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.08.2025 - 440 €
06.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 19)

<< <1> >>