• GoHome Professional
smederevo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • smederevo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - smederevo

  • Za upit "smederevo" pronađeno 161 nekretnina - prosečna cena 946 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • do 76000 eura
    • do 95000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 958 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 27.000 € na 24.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 24.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 27.000 €
11.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Udovički prokop, plac od 20 ari i neupisana kuća od 35 kvadrata. Bunar na placu, struja i gas ispred placa. 1 km od glavnog puta, moguća kupovina susednih parcela. Primenjuje se minimalna agencijska provizija od 750 evra koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Senjaku, manja zgrada kvalitetno konstruisana u neposrednoj blizini vrtića, škole, prodavnica. Dvosoban stan na drugom spratu koji se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dodatne prostorije predviđene za tehničke elemente stana. Mogućnost....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 150.000 €, 500,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Leštar, početak Starca Vujadina, plac 4,1ar i novosagrađena, neupisana kuća od 220 kvadrata. Pet spavaćih soba, tri kupatila, dve terase. Velika garaža, kompletno sređena kuća, odličnog rasporeda, bez ulaganja, etažno grejanje. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'smederevo'
32.000 €
269.000 €
65.000 €
  Plac, SMEDEREVO, 9.600 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ulica Revolucije na Carini, 200m od vodovoda. Plac 4,6ari, ravan, sva infrastuktura. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Branković vam nudi kuću na Udovičkom putu, udaljenu oko 700 metara od Beogradskog puta. Asfalt do kuće, gradska voda, trofazna struja, septička jama. Plac je 30 ari, prepun zelenila, dimenzija 27 puta 110 metara. U prizemlju kuće se nalazi jednosoban stan, dok sprat i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 27.000 €, 69,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Udovički prokop, plac 13,5 ari i novosagrađena kuća u sivoj fazi od 69 kvadrata. Bunar na placu, struja i gas ispred placa. Mirno okruženje, pogled sa placa. 1km od glavnog puta, moguća kupovina susednih parcela. Primenjuje se minimalna agencijska provizija od 750 evra koja uključuje:....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 500.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.menadzer.biz

Preporuka - Centar - Ograđen plac 17.2 ara sa natkrivenim parking prostorom, baštom, cvećem, bazenom i voćkama - Luksuzna zidana kuća 3 etaže 400 m2 sa 3 stambene jedinice (dvoetažni stan na prvom spratu i potkrovlju 180 m2; dvosoban stan u prizemlju 65 m2 i garsonjera 40 m2) i veliki....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 169.000 €, 199,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Mirna ulica kod Hotela "Smederevo", odlična lokacija. Plac 9,5 ari i dve kuće, svaka trosoban stan u prizemlju i dvosoban na spratu. Stanovi funkcionalni, u izvornom stanju. Jedan dvosoban stan nov. Etažno grejanje, 3 terase, pogled na Dunav, garaža. Moguć dogovor. Prikaz....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 129.000 €, 66,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar, zgrada iznad Sportskog centra, završena 2018. godine. Trosoban, kao nov, na četvrtom, poslednjem spratu. Zgrada ima lift. Bez ulaganja, CG na gas. Zajednička ostava u hodniku. Može na kredit. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 22.000 €, 2100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na Vučačkom putu, preko puta skretanja za vojnu bazu. 20ari, građevinsko zemljište na glavnom putu. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 14.900 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U mogućnosti smo da Vam ponudimo plac - zemljište ( njiva 4.klase) površine 1000 m2 u vikend naselju Suvodol i nalazi se pored autoputa kod Kolara na udaljenosti od oko 1300 metara prema Smedevskoj Palanci i na samo 40 minuta vožnje od Beograda.Na placu je nelegalno sagrađena kuća....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 59.000 €, 39,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar, Karađorđeva ulica, jednosoban stan, u starogradnji, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je orijentisan ka zadnjem, mirnijem delu, gde se nalazi i terasa na koju se može izaći iz obe prostorije. Parking ispred zgrade, lak ulaz sa glavne ulice. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVO, 678.000 €, 566,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 143.000 € na 135.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 159.000 €
14.11.2025 - 143.000 €
19.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar, Karađorđev dud, luksuzno sređen stan sa najskupljom, hrastovom stolarijom u celom stanu, dve spavaće sobe, velikom dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom. Klima u svakoj sobi. Najkvalitetniji drveni plakari u celom stanu, zidovi urađeni vrhunskim materijalima, najsavremenije....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 109.000 €, 50,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar, zgrada iznad Sportskog centra, završena 2018. godine. Dvosoban stan, kao nov, na drugom spratu u zgradi sa liftom. Bez ulaganja, CG na gas, zajednička ostava u hodniku. Može na kredit. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 88.200 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 350.000 €, 365,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122003, 3a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, pogodan za pp, stambeno-poslovna. Kuca povrsine 365m/2, u sastavu :Stambeni prostor, kancelarijski prostor, poslovni prostor(lokal)....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 200.000 €, 178,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Kovačićevo, mino, urbano gradsko naselje, na 5 min. od centra grada i na 45min. kolima od Beograda (Konjarnika auto-putem). Iako urbani deo grada, leti ima znatno prijatnije večeri od centra grada. Suprotni deo grada od industrijske zone. U saobraćajno slabo prometnoj ulici, na skoro....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Izletnicka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 140.000 €, 1000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u Izletničkoj, na početku. 10ari, 30m od glavnog puta. Idealno okruženje za izgradnju porodične kuće. Moguća izgradnja objekta sa više stanova ( oko 1000 kvadrata) Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Kovačićevo, 54.500 €, 51,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kovačićevo, zgrade od fasadne cigle, delimično renoviran stan, dvosoban, 51 kvadrat, natkrivena terasa i podrum. Drugi sprat, lep raspored prostorija, inverter klime. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 449.000 €, 346,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća novije gradnje, nadomak centra grada, na placu od 5,7ari, sa prednjim i zadnji dvorištem.Kuća je raspoređena u tri etaže: prizemlje, prvi sprat i potkrovlje, i sastoji se od 10 soba i 7 kupatila.Sve sobe imaju klima uređaj, na koji se prostor i greje i hladi. Ispred....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 69.000 €, 55,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan na mirnoj lokaciji ,u naselju Kovačićevo Ima veliku terasu Dvosoban stan, Smederevo | Prodaja · 55m² · 69.000€.

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 9.800 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Više placeva u Šumadijskoj ulici, stari Vučački put na Papazovcu. Sva infrastruktura, asfalt. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 92.000 €, 88,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Senjak, trosobna iza ekonomske škole u Smederevu. Renovirana, nov krov, ploča, priključen gas. odlična lokacija, mirna ulica sa svom infrastrukturom u blizini svega neophodnog. Kuća je legalna za stambeni kredit takođe. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 135.000 €, 65,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar, Karađorđeva ulica, zgrada pored Danubiusa, na 6. spratu, stan u izvornom stanju, funkcionalnog rasporeda, odličan, bez nužnih ulaganja. Dva kupatila, dve terase, centralno grejanje, dva lifta u zgradi. Ukupna kvadratura stana sa terasama iznosi 75m2. Cena nije fiksna. Agencijska....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 69.000 €, 1100,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jugovo, kod Vinarije Jeremić, ulica sa infrastrukturom. Odličan plac pravilnog oblika, na izuzetno cenjenoj lokaciji, 200m od Smederevskog puta do placa asfaltom. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 83.900 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Centar grada kod tvrđave, odličan dvosoban stan, bez ulaganja sa jednim od najlepših pogleda na Dunav u gradu. Stan se nalazi na petom, poslednjem spratu u zgradi bez lifta. Iako se nalazi na poslednjem spratu, u stanu nikada nije bilo problema sa krovom, jer je krov kvalitetno urađen....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 55.440 €, 1300,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Jugovo, odlična lokacija. Prilaz iz Udovičkog prokopa, 100m od restorana "Dis". Plac pravlinog oblika, građevinsko zemljište, odličan pogled. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 219.000 €, 412,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na Jugovu, izletničko naselje, urbanizovano. Izuzetna lokacija, poželjno okruženje. Miran kraj. 400 metara od akva parka. Kvalitetna kuća u izvornom stanju, održavana. Prodaje se sa stvarima. Prelepo dvorište, ravno, uređeno. Moguća izgradnja bazena u dvorištu. Cena nije fiksna.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 49.000 €, 67,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Jugovo, mirna ulica iza Pansiona Stasea. Odličan plac, 9,4ara i upisana kuća za renoviranje 67 kvadrata. Voda, struja, kanalizacija na placu. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje:....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 70.000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Splav-kućica na Dunavskom keju u Smederevu, novosagrađen. Dve spavaće sobe, veliki dnevni prostor sa kuhinjom, dva mokra čvora, dve terase, ukupno 150 kvadrata. Priključena voda i struja. Centralno mesto na keju. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 169.000 €, 118,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar, 100m od bolnice. Kvalitetno građena kuća, 3 nivoa, 5.42ara palca. Prvi nivo je lokal 30m2, dvosoban stan, garaža. Drugi nivo je trosoban stan i dve terase. 2 sprat četverosoban stan, terasa. Odvojeni strujomeri, renovirana fasada i krov. Lep plac izlazi na dve ulice. Prikaz....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 70.000 €, 500,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

II lipska rampa, plac 4.3a i neupisana renovirana kuća 180m2 na dva nioa. Prvi sprat nezavršen. Prizemni nivo 90m2 u odličnom stanju, parno grejanje, pomoćne prostorije, garaža. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 59.500 € na 71.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SMEDEREVO, 71.500 €, 3600,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.11.2024 - 59.500 €
22.04.2026 - 71.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Carina, ulica kod kasarne, 100 metara od Kolarskog puta. Plac od 35,5ari, neupisana mala kuća u dobrom stanju. U prizemlju garsonjera, sprat soba i terasa. Voda, struja, mirno okruženje. Fiksna cena. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 115.000 €, 254,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Smederevu u naselju Papazovac uknjiženu kuću građenu na placu površine 362m2. Kuća je projektovana tako da ima dva trosobna komforna stana u visokom prizemlju i prvom spratu. U kući se nalazi i prostor u potkrovlju od koga je moguće napraviti stambenu jedinici od najmanje....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 209.000 €, 161,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar, poslovni objekat sa pet soba za izdavanje. U odličnom stanju, kompletno opremljena za izdavanje "stan na dan". Recepcija, pomoćne prostorije, kotlarnica. Sve u funkciji, bez ulaganja, odmah spremno za rad. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, Kovačićevo, 135.000 €, 250,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Povoljno prodajem kuću u Smederevu u naselju Kovačićevo.Kuća je na sprat.U prizemlju kuće je garaža sa kotlarnicom i radionicom.Kuća ima centralno grejanje,takodje ima PVC stolariju.Na kući je uradjena komplet fasada cele kuće prošle godine,tako da je kuća ušuškana i jako malo treba....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131507, 3a. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVO, 380.000 €, 487,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

2 Lipska, na Kovinskom putu, kompletno opremljena klanica (nemački sistem) na 31 ari placa. Zgrada i kompletna oprema u funkciji. Ulazni deo za dopremanje stoke, obori za čuvanje. Prostorije za klanje, crčvara, kožara, maščara, prostorija za kobasice, 3 pušnice, veterinerska soba,....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju je potrebno renoviranje - poseduje dva nivoa i podzemnu garažu. Na prvom nivou se nalaze dnevna soba, kuhinja i kupatilo, dok su na drugom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 158)

<< <1 2 3 4> >>