• GoHome Professional
prodaja kuca beograd - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prodaja kuca beograd - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prodaja kuca beograd

  • Za upit "prodaja kuca beograd" pronađeno 2 493 nekretnina - prosečna cena 2.139 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • podrum
    • 2.sprat
    • dvorište
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostrana i topla petosobna kuća, smeštena u mirnom i ušuškanom naselju u Ravaničkoj ulici, na svega nekoliko minuta od centra. Ova uknjižena nekretnina površine 127 m² predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, komfora i autentičnog karaktera. Prodaje se kao dve stambene....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 1.000.000 €, 459,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

Nekretnina se nalazi na sve popularnijoj lokaciji, na Miljakovcu 3. Kuća sa dva uknjižena stana i dve garaže, ukupne uknjižene površine 459m2. Bazen 12 X 6 m. Letnjikovac 60m2. Plac 12 ari. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Rajković br. licence 4966 “Art....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna vertikala kuće na Banovom brdu, u blizini Košutnjaka i Golf naselja. U nepostrednoj blizini se nalazi osnovna škola, obdanište, otvoreni i zatvoreni bazeni, te je idealna za udoban porodičan život. Kuća se sastoji iz prizemlja, dva nivoa i potrkrovlja. Takođe poseduje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prodaja kuca beograd'
370.000 €
180.000 €
635.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.000.000 €, 520,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo ekskluzivnu kuću na Dedinju, sa nesvakidašnjim pogledom i izlazom na dve ulice, nova, kvalitetne gradnje ,dvospratnica, nameštena, odmah useljiva. Grejanje je moguće i kao cg, električno a takođe i na gas, sa prelepim kaminom u centralnom delu kuće. Oličan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.200.000 €, 510,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Neznanog junaka kuća, 510m2, PO+PR+I+PTK, EG, podrum, parking, garaža Prodaje se kuća na Dedinju, sa četiri stana i garažom. Kuća, sa prostranim placem od 5 ari, nalazi se u ulici Neznanog junaka, pa je pogodna i kao poslovni prostor (klinika , kancelarija),....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 100.000 €, 89,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna prilika za Vas koji cenite specifičnu staru gradnju ili za Vas koji znate da investirate. Ove dve unikatne nekretnine se nalaze na placu od 3 ara i za potpuno su renoviranje. Kuće se nalaze u centru gradskog naselja u zoni stambeno - porodične i poslovne gradnje i zbog takve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 349.900 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Na parceli od 200 m2 prodajemo porodičnu stambenu zgradu koja se sastoji od četvorosobnog stana površine 130 m2, sređenog za život i potktovlja 130 m2 u grubim radovima. U dvorištu iste kuće u prizemlju nalazi se jedan dvosobni stan površine 50 m2, kao poseban objekat. Kupci ove nepokretnosti....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 549.900 €, 177,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira kuća, 5. 0, 177m2 (terasa 19m2), SUT+PR, CG, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2. 90 ari Na prodaju 1/2 kuće sa pripadajućom garažom ukupne površine 177m2 na placu od 2. 90 ari. U dobrom je stanju, zahteva....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 590.000 €, 540,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena porodična kuća na 5 ari, na mirnoj i lepoj lokaciji pokraj spomen parka u Jajincima, neto grejne površine 466m2, bruto 540m2, vrlo kvalitetne gradnje novijeg datuma 2004. Od Trga Slavija 9.5km /15min vožnje kolima. Na par minuta vožnje se nalazi obilaznica koja omogućava....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 710.000 €, 410,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Kumodraška, Voždovac, 710000€, 410m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Kumodraška, Voždovac Kumodraška.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 180,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2022.,

www.feniks.rs

Kuća salonskog tipa na Vračaru u mirnoj ulici.Sastoji se iz dva nivoa; prvi nivo : dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, terasa.Drugi nivo: tri spavaće kupatilo, sa visinom plafona 3,40.Kuća zahteva izvesna ulaganja. Sazonova.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 670.000 €, 304,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Kvalitetno renovirana kuća u nizu, na odličnoj lokaciji, u samom centru Zemuna. Kuća je komforna i veoma funkcionalna, a sastoji se od tri zasebne stambene jedinice. U prizemlju se nalazi komforni open space, koji čine dnevni boravak sa kaminom, trpezarija i kuhinja, a koji ima izlaz....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 390.000 €, 240,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2021.,

www.pericnekretnine.rs

Kuca na odlicnoj lokaciji u naselju MIljakovac III, pored nacionalnog parka, spratnosti SU+P, povrsine 240m2+40m2 garaza, plac 7 ari, kod okretnice autobuske linije 48, grejanje etazno na pelat, uknjizena. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.350.000 €, 604,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II + PTK, eg, telefon, interfon, useljiv po dogovoru, renovirana, uknjizena na 157 m2 u osnovi (ukupno 4 nivoa), garaza, vise parking mesta, kuca....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 265.000 €, 186,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se divna porodična kuća 186m2 na prelepom mestu, na brdu iznad Dunava, na ulazu u Grocku, sa pogledom na reku i Banat. Mirna i luksuzna zona, okružena vilama, za odmor i ribolov. Milentija Popovića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 700.000 €, 500,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Prodajemo izuzetan porodicni stambeni objekat koji u svom sastavu ima dve samostalne stambene jedinice sa odvojenim ulazima. Zbog konfiguracije terena stan sa ulazom sa ulicne strane ,prakticno je na visini prvog sprata.Ima uknjizenu povrsinu 173m2, i sastoji se iz prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 210.000 €, 230,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo višesobnu porodičnu kuću (izgrađena osamdesetih godina) na placu površine 7 ari sa dva kolska ulaza. Nalazi se u naselju Železnik (na oko 16 km jugozapadno od centra Beograda). Ovaj deo grada je potpuno infrastrukturno organizovan za život i povezan linijama....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 239.000 €, 229,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 260.000 €
21.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Leposavićka Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Pregrevica Soba: 8 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 2.000.000 €, 530,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.feniks.rs

Ekskluzivno, na izuzetno atraktivnoj lokaciji kuća koja se sastoji od dupleksa površine 200m2 u prizemlju i suterenu i dva dupleksa na spratu i potkrovlju svaki površine po 120m2. Milovana Marinkovića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 989.000 €, 430,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kvalitetnu porodičnu stambenu zgradu površine 430m2 na 3.66ari i koja se nalazi na Vračaru, u neposrednoj blizini Suda i Doma zdravlja. Ulica u kojoj se objekat nalazi je jednosmerna, slabo prometna ali sa dosta zelenila i preko potrebne tišine. Objekat se sastoji iz 4 celine,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 300.000 €, 144,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Uciteljsko naselje, Pljevaljska, 5.0 horizontala kuce, 144 m2 sa 2 terase, na 3.56 ara, PR + I sprat od II sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, useljiva po dogovoru, uknjizena kao 2 stana i garaza (ukupno 129 m2), dvoriste, garaza od 20 m2,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 450.000 €, 393,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Barajevo, Trebez, Izvorska, 6.0 kuca od 393 m2 sa 2 terase, na 10 ari placa, uradjena konverzija zemljista, PR + MEDJUSPRAT + I + PTK, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiva, uknjizena na 393 m2 gradjevinske,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 650.000 €, 176,84 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Savremeni koncept u potpunosti opremljene kuće od 177m2, sa bazenom , gradjene od najkvalitetnijih materijala. Na samo 8 km – 15 min od Slavije, nova kuća urađena po projektu koji zadovoljava potrebe jedne porodice . Ulazni deo koji vodi do ogromne dnevne sobe sa kuhinsko - trpezarijskim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 610.000 €, 350,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 41477, 8a, prizemna, struja, klima, terasa, ulaz dobar, dvoriste/basta, podrum, cela. Porodicna kuca, kvalitetne gradnje sa mogucnoscu prosirenja,nalazi se na dobroj lokaciji preko puta Hollywood-a. Sastoji se od dve stambene jedinice 77m2+77m2+175m2 potkrovlje u sivoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Avala, Put za Bosnjake I deo (3 nezavisna stana pod istim krovom idealna za vise generacijske porodice) 6.0 plus soba. 4 kupatila. kuca od uknjizenih 200 m2 sa 3 terase, na placu od 8 ari, PR + I + PTK, ta, gas, tel. , gradski vodovod, KTV, intetnet, klima, useljiva po dogovoru, uknj.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 72.000 €, 100,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Kuća po strukturi PR+I, prodaje se vertikala kuće. U sklopu kuće su četiri spavaće sobe, dve kuhinje, dva mokra čvora, terasa i još dosta prostora. Moše Pijade, Beograd, Sopot; Ralja.

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 465.000 € na 409.200 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Vračar, 409.200 €, 124,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 465.000 €
01.04.2026 - 409.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.adventisrealestate.com

Autentična porodična kuća na Čuburi. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Beli Dvor, 850.000 €, 288,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Savski Venac, Beli dvor, Diane Budisavljevic, 288m2 ( 129m2 uknjizenog stambenog prostora i 67m2 uknjizenih u polusuterenu u funkciji garaze i teretane ), eg ( gas/struja ), VPR + I + PTK + PSUT, odlicna kuca u nizu ( na placu ukupno 5 kuca ), vrlo kvalitetna gradnja 2008.godine,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 297.000 €, 132,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.codex.co.rs

Nobel House Residences predstavlja ekskluzivni stambeni objekat smešten u istorijskom jezgru Beograda, na Andrićevom vencu, između ulica Kralja Milana i Kneza Miloša. Ovaj unikatni projekat kombinuje neoklasičnu arhitekturu sa savremenim dizajnom, pružajući najviši standard luksuznog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 450.000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji Bežanijske kose 1, prava Karingtonka od crvene fasadne cigle, 250m2 u četiri nivoa (uknjižena na 89m2) ima dosta mogućnosti za adaptaciju. Kuća je izvorno održavana, veoma svetla, dvostano je orijentisana. Suteren: poslovni prostori 70m2 + 18m2. Prvi nivo - ulazni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 250 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + II + PTK, cg, interfon, ktv, 5 klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 250 m2, podrum, garaza, starogradnja iz 1984. godine. Kuca u nizu, funkcionalna,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 500.000 €, 273,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.adventisrealestate.com

DeLux kuća u Krnjači. Savršen odnos cene i kvaliteta! Preporuka! .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 690.000 €, 530,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.menadzer.biz

Luksuzna vila na Voždovcu. Površine 550m2 na placu od 12ari. Novogradnja iz 2018. godine. Sastoji se iz suterena, prizemlja i prvog sprata. U suterenu je veliki prostor raznih namena (teretana, igraonica), kupatilo, vešernica, ostava. U prizemlju je veliki i prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 350.000 €, 219,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Zemun, Altina, u bizini Maxi marketa prilici smo da Vam ponudimo za kupovinu dva porodična stambena objekta, izgrađena na placu 5 ari. Jedan objekat je porodična kuća, prizemlje neto površine 97m2, bruto 115m2, trosoban stan koji čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200.000 €, 320,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća salonac sa visinom plafona preko 3,2m, na prestižnoj lokaciji u centru grada, uknjižena, u lepo odrzavanom stanju. Poseduje lepo dvorište, zaklonjeno od ulice i dve garaže. Ulaz u kucu sa ulicne strane, kao i iz dvorista. U visokom prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 800,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

SKICE- VITE RADOVICA MELJAK KUCA 800M2 PEDJA PRODAJA-Visenamenski poslovno stambeni kompleks pogodan za sve delatnosti , trenutno je funkcionisao kao proizvodni pogon. Dosta jaka snaga struje za manje proizvodnje. Deo objekta je u sivoj fazi. Objekat pogodan za vise delatnosti: proizvodni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 178.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 190.000 €
01.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4. 5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2. 90a U ponudi funkcionalna četvoroiposobna kuća iz 2013. godine kod Cvetkove pijace, Doma zdravlja, TC Aviv Park i SC Olimp. Veoma je svetla....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 1.050.000 €, 306,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Trazite zasebnu kuću na gornjem Dorćolu - jedinstvena prilika! Na najboljoj lokaciji Dorćolske padine prodajemo zasebnu uknjiženu kuću na 2.65 ari. Kuća je predratna i idealna je i za ugostiteljski objekat ili neku drugu poslovnu delatnost. Uknjižena je u osnovi na 143m2 (netto ima....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 470.000 €, 275,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U srcu Zvezdarske šume, u tihoj i mirnoj ulici, nalazi se ova porodična kuća smeštena na placu površine 3,48 ari. Izgrađena početkom devedesetih godina, pruža toplinu doma, funkcionalan raspored i veliki potencijal za uređenje po sopstvenim željama. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 395.000 €, 188,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzna, četvorosobna porodična kuća u naselju Plavi horizonti. Nekretnina je projektovana za maksimalnu energetsku efikasnost, uz vrhunski kvalitet završnih radova. Kuća je uknjižena, bez ulaganja i odmah useljiva. Sistem grejanja: Najmodernije grejanje na toplotnu pumpu....