• GoHome Professional
povoljan stan u beogradu do 60 kvadrata - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • povoljan stan u beogradu do 60 kvadrata - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan stan u beogradu do 60 kvadrata

  • Za upit "povoljan stan u beogradu do 60 kvadrata" pronađeno 813 nekretnina - prosečna cena 771 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 56000 eura
    • do 70000 eura (prosečna cena)
    • do 84000 eura
    • do 700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 68.250 €, 65,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, savršeno povezanoj sa svim delovima grada, izdaje se stan pogodan za studente. Nalazi se u urednoj zgradi i potpuno je namešten, spreman da odmah primi nove stanare. Centralno grejanje obezbeđuje toplinu i komfor tokom cele godine, a u blizini se nalazi sve što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u Vojvode Vlahovica u okviru manje zgade 400 E ukljuceni svi troskovi, postoji parking.Stan se nalazi u mirnom delu naselja, pogodan je za bracni par ili dve osobe. U cenu je uracunato grejanje, struja voda i odnosenje smeca. Moguce je preneti svoj paket za internet i kablovsku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Издајем једнособан намештен стан од 30m 2 у поткровљу куће у Жаркову преко пута школе Милош Црњански са грејањем на струју топлотна пумпа и електрични радијатор, тв, интернет за 300€, 063318680. Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u ulici Vojislava Ilića, površine 30m2, u vrlo održavanoj zgradi novije gradnje. VPR ( visina prvog sprata) od 4 sprata. Stan se sastoji od velike sobe sa trpezarijom, kuhinje, prostranog hodnika, kupatila i terase. Komplet je nameštena novijim nameštajem. Vrlo svetao stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje iskljucivo za studenta/studentkinju, na minut od Saobracajnog fakulteta i na 5 min od Vise Elektrotehnicke skole. +381113096573 Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u zgradi na Dorcolu,udaljen od Knez Mihajlove oko 100m isto toliko i od Kalemegdana,sastoji se od trpezarijskog i spavaceg dela,ima hodnik,kupatilo,terasu,ktv,ugradni plakar,innternet. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju - moderan, potpuno renoviran stan na odličnoj lokaciji! Cena: 155000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Lion Površina: 30m2 Struktura: prelep i savremen stan koji je po strukturi jednosoban i sastoji se od: - ulaznog hodnika - dnevno spavaće sobe - kuhinje - trpezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Obezbedjeno parking mesto u dvoristu zgrade 50% od prve mesečne zakupnine Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na drugom spratu (od ukupno tri), kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Stan je svetao, vrlo prijatan i funkcionalan, sa centralnim grejanjem. Nalazi se u mirnom delu grada i pogodan je za dugoročni najam. U obzir dolaze isključivo ozbiljni stanari,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izadjem namestenu garsonjeru na Novom Beogradu u bloku 63. Stan je potpuno opremljen i funkcionalan. Nalazi se u blzini immo centra. Za vise informacija pozvati. Budimka +381669337292 Potreban depozit, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Zemuna, u neposrednoj blizini glavne ulice, nalazi se stan koji spaja udobnost i praktičnost života na jednoj od najtraženijih lokacija. Preko puta stana pruža se čuveni Zemunski kej, idealan za šetnje i opuštanje uz reku, dok se u okolini nalaze osnovna škola, prodavnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada u ulici Kneza Danila, izdajemo jednosoban stan pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Stan meremo ima 33kvm, odvojenu kuhinju, kupatilo, hodnik i kombinovu sobu. Renoviran je i opremljen. Odmah useljiv. Grejanje je centralno. Stan za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se jednosoban namešten stan na Bežanijskoj kosi. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Infostan je oko 5000 dinara, mts kablovska i internet je oko 3500 dinara, a struja se plaća po potrošnji. Useljivo od 01.10. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na samom Zelenom vencu, u blizini stanice prevoza. Sastoji se iz kuhinje, hodnika, kupatila, ostave i dnevnog boravka. Visina prvog sprata. Pogodan i za kancelarije, salon. Infostan 5000 rsd. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Zeleni venac, Sprat, Delimično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Žarkovo,Vodovodska ulica, 1.0,30kvm,nov nameštaj, kuhinja sa dnevnom sobom+odvojen spavaći deo, EG (info stan od 3500din),mašina za pranje i sušenje, mašina za sudove, klima, novogradnja, useljiv , parking nije zoniran, 450+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119080, PR/, klima, renoviran, stara gradnja, lokal. Izdaje se renoviran, ulični lokal površine 30m2. Nalazi na odličnoj i frekventnoj lokaciji (blizina Obilićevog stadiona, škole Vojislava Ilića). Sastoji se od dve prostorije, potpuno nove kuhinje i kupatila. Lako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u centru Zemuna.Infostan je 2000 dinara,struja po potrošnji.Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 65,29 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-739 (od ukupno 739)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>